USA- papiery prokuratora Johna Durhama

Przynajmniej od tygodnia najwyższymi piętrami amerykańskiej polityki wstrząsają papiery prokuratora Durhama . Dlatego trzeba je przykryć wojną.

Prokurator do specjalnych poruczeń, John Durham złożył przed ok. tygodniem w Sądzie Federalnym USA dossier w sprawie o wielkim promieniu rażenia, a w skrócie chodzi o to, że z poruczenia Hillary Clinton cały szereg urzędów federalnych zajmowało się śledzeniem urzędującego prezydenta Donalda Trumpa i składaniem na niego przed FBI fałszywych zeznań. Papierów tak naprawdę jeszcze nikt, prócz sędziego nie zna, ale już teraz przewiduje się, że umoczeni po szyję są czołowi amerykańscy demokraci, także ci urzędujący. Gdy opinia publiczna niebawem dotrze do treści tych dokumentów, zatrzęsie się ziemia nie tylko w Waszyngtonie, ale w całych Stanach. To dlatego na gwałt potrzebna jest wojna z Rosją, aby przykryć tę sprawę, w porównaniu z którą afera Watergate to dziecięca igraszka. 

Więcej w wersji mówionej:
">

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 8

 • Jedno jest pewne

  - zrobią wszystko co tylko możliwe, aby nie dopuścić do pierwszych przesłuchań tej kryminalnej bandy. Możliwości mają multum, lecz Świat za to zapłaci, bo w Stanach odsunięcie ich od władzy aktualnie /do czasu wyborów/ nie jest realne.

  • Jedno jest pewne#Playset

   Biedni Ukraińcy i biedni Rosjanie.
   Jest jeszcze jedna trudność: ludzie zamieszani w ten kryminał to nie tylko demokraci, ale w pierwzej kolejności Zydzi na najwyższych stołkach na czele z osobistym adwokatem Hillary Clinton . Süssmannem i oczywiście samą Clinton Podobno w sprawie jest obecna również trockistka Kamala Harris.
   Obawiam się o życie prokuratora Durhama.


   Sprawa jest rangi światowej a nasze prowincjonalne media milczą siedząc w kącie z podkulonym ogonem. Zero zdziwienia.

   • Jedno jest pewne#Playset#Joanna M.Wiórkiewicz

    Te media wcale nie są nasze, otrzymały wytyczne atakowania / niby agresywnej / Rosji i to robią, podżegając do wojny. Podobnie jest zresztą w całej UE, a afera u hegemona, to temat tabu.

    • Jedno jest pewne#Playset#Joanna M.Wiórkiewicz#Playset

     Jeżeli z tego zrobi się III wojna światowa, to rację będą miały stare przepowiednie, że wywołali ją Zydzi. Scislej- amerykańscy zydzi.

   • Jedno jest pewne#Playset#Joanna M.Wiórkiewicz

    Kamala Devi Harris jest bardzo żałosnym vice-prezydentem, powinna pomagać bossowi, przy zmianie pampersów, on będzie jej pomagał przy zmianie podpasek ......I dla Harris, i dla Bidena najlepszym środowiskiem byłoby lokalne szambo .....Harris jest bardzo podobna do naszej Kidawy-Błońskiej .....te same geny?

   • Jedno jest pewne#Playset#Joanna M.Wiórkiewicz

    Amerykański analityk: Prawdopodobieństwo napaści rosyjskiej na Ukrainę jest wysokie.

    https://dorzeczy.pl/opinie/265426/dr-michta-sadze-ze-putin-zdecydowal-sie-na-uderzenie-militarne.html

    To zdanie tego samego "analityka" co "wykrył" broń masowego rażenia u Husaina , opracowywał metody wprowadzenia demokracji w północnej Afryce i Bliskim Wschodzie, sposób wycofania wojsk z Afganistanu? Analizując przemowy amerykańskiego analityka dr Andrew Michty z Kolegium Studiów Międzynarodowych i Bezpieczeństwa wnioskuję, że Biden już zaczął tą wojnę o pokój na Ukrainie. Tylko Putin jakoś nie nadąża.