Stan wyjątkowy w Kanadzie!

Najprawdopodobniej za kilka-kilkanaście godzin Trudau wprowadzi w całej Kanadzie stan wojenny- EmergencyAct. Zaczną się aresztowania.

Deyczja o wprowadzeniu stanu wyjątkowegomusi uzyskać zgodę parlamentu i uzyska ją bez trudu (nie uzyskał!)  Zaczną się represje i aresztowania. Faszyzm w Kanadzie jest faktem. Już teraz nikt nie może mieć wątpliwości. Trudeau jest doszczętnie zbłaźniony  i będzie musiał szybko zniknąć ze sceny, ale skorumpowana międzynarodówka  polityków i oligarchów nie może dopuścić do zwycięstwa pokojowego oporu ludności. Za dużo mają ludzkiej krwi na rękach.
Kanadyjscy truckersi potrzebują wsparcia przez trukersów amerykańskich, a ci zwlekają. Niezależnie od tego, co się stanie, kanadyjscy truckersi zarazili wirusem wolności cały świat i teraz narody muszą walczyć  same o swoją wolność. Muszą powstać z kolan i otrząsnąć się ze strachu.

UPDATE 5 godzin później: Trudeau ogłasza stan wyjątkowy - Emergency Act
">


A oto, jak komentował sytuację pan Artur Kalbarczyk z Montrealu:
">

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.83

liczba ocen: 12

   • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA#Prawa i prawda są niezmienne.

    "Truckowcy" zastrajkowali, poniewaz rzad wprowadzil dla nich przymusowe szczepienia.

    • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA#Prawa i prawda są niezmienne.#fiesta

     I dlatego 90% z nich dobrowolnie przed wprowadzeniem tego "przymusu" się sama wyszczepiła ? ....
     KST

   • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA#Prawa i prawda są niezmienne.

    O tym samym już pisałem pewnej "Kanadyjce o bardzo małym rozumku", więc mnie zablokowała - no i git :)
    KST

  • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA

   Co ty bredzisz?

  • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA

   //O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC//

   Tak jest!
   Trzeba dużo krwi Gojów, żeby nic się nie zmieniło.
   Demokracja to największa koszerna wartość. Tylko w demokracji nie ma odpowiedzialności, ale jest WOLNOŚĆ do bycia szubrawcem opromienionym SUKCESEM certyfikowanym najwyższymi standardami państwa prawa (talmudycznego)...

   P.S. Jak to jest, że najwięksi wyznawcy demokracji, i wszystkiego co za nią idzie, nie stosują jej zasad w swoich rodzinach/domach?...

   • O DEMOKRACJE TRZEBA WALCZYC !!!#KOBRA#Kmieć

    "Demokracja to największa koszerna wartość. Tylko w demokracji nie ma odpowiedzialności..."

    "Nie. Przede wszystkim to odpowiedzialności nie ma tam, gdzie władzę sprawuje kolektyw, bo za kolektywem kryje się władza anonimowa i nikogo nie można karać za decyzje kolektywu, choćby ludobójcze i zdradzieckie względem narodu w imieniu którego władza jest sprawowana.


    ", ale jest WOLNOŚĆ do bycia szubrawcem opromienionym SUKCESEM certyfikowanym najwyższymi standardami państwa prawa (talmudycznego)."

    Tak. Wolność do bycia szubrawcem może być tylko w ustroju w którym rządy są sprawowane w ramach prawa talmudycznego. - prawa które nie jest prawem sprawiedliwym, a więc i wymagającym odpowiedzialności władz za dobre skutki wykonywania tego prawa dla rządzonych dobrych, normalnych i zwykłych ludzi, a nawet przeciw nim, stanowiąc ustój faktycznie niewolniczy i ludobójczy..
    Taki ustrój może być zarówno liberalizmem, jak prawnictwem, poprawnością polityczną, lub faszyzmem-korporacjonizmem, a nawet satanizmem.

    Demokracja, aby nią była, musi być w ramach sprawiedliwości i prawa sprawiedliwego, a nie w ramach prawa bez sprawiedliwości czyli talmudycznego w dowolnym oficjalnym ustroju.


    "P.S. Jak to jest, że najwięksi wyznawcy demokracji, i wszystkiego co za nią idzie, nie stosują jej zasad w swoich rodzinach/domach?."

    To ustrój państwa ma być wzorowany na organizacji rodziny, a nie odwrotnie. - Przede wszystkim rodzina jest wspólnotą (jest oparta o wartości, w tym o sprawiedliwość, a w tym odpowiedzialność oraz o służebność celom sprawiedliwości - życiu zgodnym z naturą ludzką, życiu moralnym i dalekowzrocznie, dojrzale ludzkim., a ustrój państwa nie dotyczy wspólnoty a zbieraniny jaką jest ogół obywateli.
    W rodzinie władza rodzicielska jest prawdziwie odpowiedzialną, bo opartą o miłość rodziców do dzieci

 • W Ontario skradziono ciężarówkę z 2000 sztuk broni palnej

  "Obawiam się, że ta kradzież jeszcze bardziej narazi Kanadyjczyków na niebezpieczeństwo tego nieudolnego rządu”
  Truck with 2,000 firearms stolen in Ontario
  mm
  Published 37 mins ago
  on February 14, 2022
  By Amber Gosselin

 • @Joanna M.Wiórkiewicz

  Wojna z Rosją już przyklepana .Teraz USA chce konfrontacji jak najszybciej z powodu pory roku , Rosjanie ze swojej strony muszą zwlekać do początku maja . Tak to wygląda z punktu zajmowania terenu . Oczywiście przegranymi będą ponstwo upadłe , kraje bałtyckie i Rumunia o poliniakach szkoda pisać jedno co posiadamy to 2000 pocisków do leopardów , reszta to złom bez resursów nie nadający się do efektywnego użycia . Salute .

  • @Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

   Putin nie zaatakuje Ukrainy militarnie bo po co? Wszystkie swoje cele osiągnie przez szantaż i umiejętną "dyplomację" a następnie będziemy oglądać popisy różnych durniów jak Macron czy Biden puszących się ze "zwycięstwa" dyplomatycznego.

 • J.Trudeau oglosil "Emergency Act"  NIE MA ZADNEGO STANU WOJENNEGO W KANADZIE I NADAL OBOWIAZUJA PRAWA KONSTYTUCYJNE.

  • J.Trudeau oglosil

   Fiesta -
   Polaka poznać po tym, ze nie odróżnia stanu wyjątkowego od stanu wojennego.
   Żałosne.

   Podobnie, Jaruzelski wprowadził stan wyjątkowy w Polsce - a nie wojenny!!!!!
   Stan wojenny obala rząd i dokonuje przewrotu. To, co zrobil Piłsudski.

   Jaruzelski nie obalił rządu, bo był w rządzie!
   A każdy rząd ma prawo wprowadzić stan wyjątkowy pod warunkiem, ze to zatwierdzi parlament.
   Stan wyjątkowy obala pewne prawa konstytucyjne, np. prawo zgromadzeń czy wprowadzenie godziny policyjnej i zwiększa prawa policji.

   • J.Trudeau oglosil#Tiamat

    Obawiam się, że jest Pani w błędzie w odniesieniu do polskiego 13 grudnia 1981 roku. W niedzielę 13 grudnia Jaruzelski ogłosił STAN WOJENNY! Władzę przejęło wojsko. W każdym mieście i w każdej gminie najwyższą władzą był komisarz wojskowy. W każdym większym zakładzie pracy i fabryce nad dyrektorem stał komisarz wojskowy. Do górników w kopalni Wujek nie strzelała milicja, tylko wojsko. Wojsko długo stacjonowało na ulicach. Ogłoszono godzinę milicyjną (!). Po tej godzinie nie wolno było wyjść na ulicę, nie funkcjonował również transport miejski. Przemieszczać się można było poza granicami miasta tylko dzięki specjalnej przepustce, któraw pierwszych miesiącach wydawana była starszym ludziom. Również wymiar sprawiedliwości przeszedł całkowice w ręce wojska i wyroki (bardzo surowe) wydawała prokuratura wojskowa. Więzienia zapełniły się nagle ludźmi w tych obszarach nigdy nie spotykanymi. Stan wojenny wprowadzono na mocy podjętej niejednomyślnie[a] uchwały Rady Państwa z dnia 12 grudnia 1981 roku, na wniosek Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego – tymczasowego, niekonstytucyjnego organu władzy, a faktycznie nadrzędnego wobec konstytucyjnych władz państwowych,

    W mediach zachodnich mówuono i pisano o Martial Law w Polsce, Kriegszustand.

   • J.Trudeau oglosil#Tiamat

    Polaka poznać po tym, ze nie odróżnia stanu wyjątkowego od stanu wojennego.
    Żałosne.

    Acha, czyli ci, którzy odróżniają stan wojenny od wyjątkowego Polakami nie są - z tobą na czele?

    W Kanadzie Trudeau zapowiedział stan wyjątkowy w odróżnieniu od stanu wojennego, zaprowadzono podczas I i II Wojny Światowej i który zaprowadził jego ojciec (?) w prowincji Quebec podczas kryzysu październikowego w 1970 roku. Podczas stanu wojennego prawa obywatelskie zostają zawieszone.
    Projekt Trudeau zakwestionowały 4 prowincje, poza tym musi zostać rozpatrzony przez parlament, w którym komunistyczna koalicja wytresowana przez Klausa Schwabach et al ma większość. Stan wyjątkowy oznacza nie zaangażowanie armii, ale zwiększone uprawnienia policji, która i bez stanu wyjątkowego dopuszczała się przemocy i kradzieży w stosunku do demonstrujących i jak wiadomo, jest uzbrojona po zęby. Trudeau podkreślił, że prawa obywatelskie zawarte w konstytucji nie zostają zniesione, co jest kompletną bzdurą, bo Trudeau i jego rząd większość tych praw praktycznie anulował w ciągu ostatnich dwóch lat i de facto, poza nie angażowaniem armii, stan wyjątkowy może się niewiele różnić od stanu wojennego i być trudny do rozróżnienia nie tylko dla Polaków.
    Póki co, kierowcy protestujący w Ottawie się nie poddają i z Ottawy nie wyjeżdżają, a ogłoszenie Trudeau nazywają taktyką zastraszania. Czas pokaże, co będzie dalej.

   • J.Trudeau oglosil#Tiamat

    Roznica polega na tym, ze J.Trudeau nie zawiesil praw konstytucyjnych obywateli kanadyjskich i nie uzyl wojska przeciwko strajkujacym kierowcom i ludnosci cywilnej , wiec takie dzialania mozna nazwac stanem wyjatkowym.
    Z kolei W.Jaruzelski zawiesil prawa konstytucyjne , uzyl wojska przeciwko Narodowi , wprowadzil godzine policyjna i zezwolil milicji na brutalne obchodzenie sie z ludnoscia cywilna, doslownie jak podczas okupacji niemieckiej w Polsce w czasie II w.s. i ta skrajnosc dokonana przez Jaruzelskiego i spolke zasluguje na miano stanu wojennego i faktycznie Jaruzelski prowadzil wojne z calym Narodem od kolebki , az po starcow przez ponad 1 rok.
    Z kolei Pilsudski dokonal zamachu stanu z uzyciem wojska pod komenda swoich zwolennikow z PPS, w czym pomagali Pilsudskiemu Zydzi i komunisci.
    Generalnie, wszystkie powyzsze przyklady mozna nazwac stanem wyjatkowym, w tym rowniez zniszczenia wywolane powodzia lub pozarem lasow etc, ktore niestety roznia sie w szczegolach i te roznice w szczegolach sa okreslane w bardziej dosadny i precyzyjny sposob, jak wlasnie: stan wojenny lub zamach stanu.
    p.s.
    W.Jaruzelski utworzyl WRON , czyli samozwancza organizacje, ktora sama postawila sie na czele Panstwa jakim byl PRL.
    Nawet w przypadku, gdyby WRON lub Jaruzelski otrzymali poparcie calego sejmu na zaprowadzenie stanu wojennego to i tak ich dzialania bylyby nielegalne, poniewaz cala struktura wladzy w PRL byla nielegalna, gdyz byla to agentura Moskwy (obcego panstwa) i nie miala akceptacji Narodu polskiego - patrz sfalszowane wybory w 1947r przez NKWD i UB.
    Poza tym w PRL obowiazywala konstytucja stalinowska z 1952r , ktora byla fikcja.

 • Spokojnie

  Kanadyjczycy zabiją ten stan wyjątkowy śmiechem. W Ottawie ogłoszono go tydzień temu. Co się zmieni, gdy wprowadzi się to samo w całym kraju? Siłą kanadyjskich protestów jest to, że są całkowicie pokojowe, bez przejawów najmniejszej agresji. Protestujący nawet nie chcą ustąpienia Trudeau, tylko zniesienia prawa, które narusza konstytucję kanadyjską. Oni chcą swobody podróżowania, swobody praktyk religijnych, prawa do zgromadzeń, prawa dzieci do nauki w szkołach, swobody działalności gospodarczej itp. rzeczy oraz zniesienia obowiązku szczepień.

 • @Prawa i prawda są niezmienne, wtorek, 15 lutego 2022, 02:20:18

  W Ontario skradziono ciężarówkę z 2000 sztuk broni palnej#adevo#Prawa i prawda są niezmienne.#adevo
  ➖➖➖➖➖➖
  Trzeba umieć rozróźniać. Polecam się ćwiczyć. W mediach usłyszałem, że US FalseFlag na Ukrainie zacznie się już w środę 16 lutego. Wierzyć, czy nie wierzyć?

 • 5*

  przeklejam z NCzas:

  zero zaskoczenia – „rzecz o spalonych mostach”, ” czas rebelii”, „to nie jest czas na rzewne pierdy” – jak ktoś sobie wyobrażał, że sataniści uciekną przed klaksonami…. – to sam sobie teraz może czynić wyrzuty – ale być może potrzebne jest kolejne przesilenie – by reakcja stała się adekwatna do – akcji. Rozpędzoną lokomotywę najskuteczniej zatrzymać rozpędzoną kontr-lokomotywą … to czysta fizyka, zero spisków

  - pan Kalbarczyk dzielnie walczy z klapkami na swoich oczach - i za to szacunek - ale na razie jeszcze - klapki wygrywają ... - choć kierunek dobry ...

  • 5*#Andrzej Tokarski

   Jak była ,,arabska wiosna” to się ją wspierało, jak strach koło własnej dupy to anarchia ! Jak ,, spadnie głowa” Justyna to jemu podobni też odpuszczą !? Kanada kiedyś kraj płynący mlekiem i miodem po dojściu lewactwa do koryta kraj zamordyzmu, korupcji, dewiacji i niesprawiedliwości. Pokojowo z czerwoną hołotą nic się nie załatwi, do nich przemawia tylko argument siłowy. Rewolucji francuskiej czy październikowej nie wygrał tłum z transparentami tylko sformowana armia.

   • 5*#Andrzej Tokarski#kula Lis 70

    No więc właśnie - wygrana zależy od tego, w jakim stopniu policja i wojsko dotrzymają przysięgi, jaką złożyli przystępując do służby i staną w obronie narodu - do czego zostali powołani. Jak na razie są wyłamania, ale nie zapowiada się na masowe rezygnacje.

    • 5*#Andrzej Tokarski#kula Lis 70#Lotna

     "Jak na razie są wyłamania, ale nie zapowiada się na masowe rezygnacje."

     Nie rozumiem, co ci Kanadyjczycy modzą. - Jeżeli policjanci i żołnierze zostali powołani i powołanie przyjęli, co potwierdzili uroczystym złożeniem przysięgi, aby służyć ich narodowi, to przecież powinni natychmiast aresztować tych którzy swoje przysięgi złamali i jeszcze ich, jako przełożeni nakłaniają do \łamania ich przysięgi a więc do zdrady narodu.
     - W żadnym przypadku nie wolno im składać rezygnacji ze służby bo to też zdrada narodu w obliczu jego zagrożenia.
     Rozkazy żadnych niemoralnych władz, w tym przełożonych nie mogą być tu wykonywane, bo przecież zdrada narodu jest w najwyższym stopniu żądaniem niemoralnym.

     Nie rozumiem też komentatorów, którzy martwią się, że tak mało mundurowych składa rezygnacje.
     - przecież powinno być odwrotnie - bo ci co składają rezygnacje to tchórze w godzinie próby w służbie narodowi..

     Kto doprowadzi do osądzenia zbrodni na narodzie kanadyjskim , jak ci co tu mają obowiązek działać, bo do tego zostali powołani zrezygnują ze służby?
     Przecież kanaliom Trudeau tylko w to graj. -. Zatrudnią na ich miejsce kanalie podobne sobie.

 • Tak Trudeau chce zwalczyć Konwój Wolności. Tego przepisu użyto tylko raz w historii

  Premier Kanady Justin Trudeau przyznał swojemu rządowi nadzwyczajne uprawnienia, aby zwalczyć Konwój Wolności. Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa Kanadyjczykom, ochronę miejsc pracy i przywrócenie zaufania do naszych instytucji wyjaśniał w poniedziałek swoją decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w Kanadzie Trudeau. Te blokady są nielegalne, a jeśli nadal w nich uczestniczysz, czas wracać do domu dodał.

  Premier Kanady równocześnie poinformował protestujących, że ich ciężarówki zostaną odholowane oraz przekazał, że służby zamierzają zamrozić osobiste i korporacyjne konta bankowe truckerów i organizacji zarządzających protestem, aby zablokować finansowanie Konwoju Wolności.

  Uznajcie się za ostrzeżonych powiedziała wicepremier Chrystia Freeland. Wyślijcie swoje ciężarówki do domu dodała.

  Truckerzy: Nie ustąpimy
  To największy i najcięższy test przed jakim stanął Trudeau podczas całej kariery powiedział Wesley Wark, profesor Uniwersytetu Ottawskiego i ekspert ds. bezpieczeństwa narodowego. Powołanie się na ustawę o sytuacjach nadzwyczajnych pozwoli rządowi uznać protest w Ottawie za nielegalny i usunąć go dodał.
  Przekazał, że władze mogą dzięki nowym uprawnieniom w szerszym zakresie wykorzystać policję i służby federalne. Truckersi zapowiadają, że się tego nie boją. Nie ma niebezpieczeństw, które nas przestraszą. Utrzymamy linię powiedziała Tamara Lich, jedna z organizatorek Konwoju Wolności. Wtóruje jej Cadalin Valcea, kierowca ciężarówki z Montrealu protestujący od ponad dwóch tygodni. Zapowiedział, że ruszy się tylko wtedy, gdy zostanie zmuszony siłą. Chcemy tylko jednego: skończyć z tym lockdownem i restrykcjami podkreślił mężczyzna.

  "Pilna i krytyczna" sytuacja w Kanadzie
  Nigdy jeszcze jak dotąd niestosowana ustawa o sytuacjach nadzwyczajnych, która została uchwalona w 1988 roku, daje rządowi Kanady dodatkowe uprawnienia w czasie kryzysu narodowego. Przy pomocy jej przepisów władze mogą zakazać zgromadzeń publicznych, podróży i korzystania z określonej własności.
  Może zostać ona wprowadzona jedynie w sytuacji "pilniej i krytycznej", która "poważnie zagraża życiu, zdrowiu lub bezpieczeństwu Kanadyjczyków" i nie można jej rozwiązać przy pomocy żadnych praw federalnych oraz jeśli przekracza możliwości pojedynczych prowincji w zakresie skutecznego jej rozwiązania. Prawo mówi o czterech konkretnych momentach, kiedy ustawa może zostać użyta. To "sytuacje kryzysowe związane z dobrostanem publicznym, sytuacje nadzwyczajne odnoszące się do porządku publicznego, nadzwyczajne sytuacje międzynarodowe i sytuacje kryzysowe związane z wojną". W czasie całej historii Kanady podobny przepis pokoju został użyty jedynie raz. W 1970 roku zapisów poprzedniej ustawy, noszącej nazwę "War Measures Act", użył premier Kanady Pierre Trudeau, ojciec obecnego szefa rządu w Ottawie. Miało to związek z terrorystycznymi działaniami grupy Frontu Wyzwolenia Quebecu (FLQ), która m.in. porwała wicepremiera prowincji Quebec Pierre'a Laporte i brytyjskiego dyplomatę Jamesa Crossa z jego rezydencji w Montrealu.

  Ps...Kanadyjscy Kierowcy, nie ustępujcie ani na krok przed tym neobolszewizmem Trudeau. Oby skończył jak Caucescu! Życzmy mu tego!

  • Trudeau idzie na wojnę z narodem#Mikker

   Gangrena wyhodowana przez Schwaba. To śmieć, oby skończył jak Olaf Palme. Tatuś Castro użył siły wobec terrorystów, synuś chce jej używać wobec protestujących. Co za upadek. Kanadyjczycy przekonują się na własnej skórze jakie są skutki, gdy do rządzenia krajem wybiera się Kena z lewackimi poglądami i zapatrzonego w metody Castro czy Mao. Są sprawdzone sposoby ma zbudowanie Nowego Wspaniałego Świata : obozy koncentracyjne, łagry, rewolucje kulturalne, masowa eksterminacja, inwigilacja totalna, propaganda a’ la dr Goebbels.... Taki wrażliwy przywódca z pewnością wie, że świetlana przyszłość wymaga ofiar- tak twierdzili niezwykle zasłużeni dla szczęścia całej ludzkości Marks, Lenin, Stalin, Hitler, Mao, Pol Pot, Che Guevarra i inni pomniejsi prorocy...

  • Trudeau idzie na wojnę z narodem#Mikker

   https://twitter.com/i/status/1493344479851552769

  • Trudeau idzie na wojnę z narodem#Mikker

   "... Osobiście tego pana nie nazywałbym więc przedstawicielem faszyzmu, faszystą, a raczej marksistą, gdyż w mojej ocenie faszyzm to nie niewola, a bardziej spontaniczny bunt społeczny..."

   Masz bardzo staroświeckie rozumienie faszyzmu.
   Takim faszyzm był w swoich początkach, kiedy był ruchem i formą związków zawodowych zwanych korporacjami. Później doszedł do władzy, więc ważniejsze stało się państwo, zaś kiedy do Mussoliniego masowo dołączyli żydzi, stał się prawdziwym, ju wykształconym faszyzmem jako związkiem korporacji prywatnych i państwa.
   To zaś z czasem doprowadziło go do faszyzmu globalistycznego, który teraz mamy we wszystkich państwach należących do faszystowskiej ONZ, czyli faszyzmu z dominacją korporacji prywatnych.

   I to taki faszyzm reprezentuje Trudeau.

    • Trudeau idzie na wojnę z narodem#Mikker#miarka#Mikker

     Tak, ale wtedy musisz swoje postrzeganie zachować sobie. Bo jeżeli chcesz walczyć o obraz faszyzmu jaki był na początku, musisz jednak walczyć z tymi którzy nam urządzają praktykę faszyzmu w ich rozumieniu ustroju społeczno-politycznego na dzisiaj.

     Pierwszy faszyzm był obronnym - od związanych wiązek wikliny bardzo wytrzymałych na złamania, bo stanowiących faszynę dla umacniania wałów regulacyjnych rzeki.
     - Natomiast faszyzm późniejszy - tak państwowy w praktycznym, zdradzieckim związku władz państwowych i korporacji prywatnymi, jak i dzisiejszy - dotyczący korporacji prywatnych ponadpaństwowych i faszystowskimi metodami zaprowadzający faszyzm globalny, wspieranych przez podporządkowane mu władze państwowe jest faszyzmem agresywnym praktycznie.
     - Może się on dla zwodzenia naiwnych nazywać dowolnie - liberalizmem, komunizmem, czy demokracją. - Liczy się praktyka stanowienia prawa i sprawowania władzy., oraz bezkarne krzywdzenie, wywłaszczanie i zniewalanie słabszych po ludobójstwo i zawłaszczanie przez faszystowskich uzurpatorów dóbr wspólnych narodów, a więc i ludobójcze podcinanie ich bytu samodzielnego i suwerennego...
     Przestrzegam, że trzymając się sztywno nazw i definicji jakie były na początku zawsze będziesz oszukiwany, a to dlatego, że oni będąc w agresji zawsze będą z przodu, będą tworzyli fakty dokonane. - Jeśli przy tym będą mieli media, nie masz szans.
     Owszem, nazywając praktykę globalizmu komunizmem nie mylisz się w sensie ideologicznym, ale jeżeli chodzi o siłę praw, ich rozumienia, sposobu ich uchwalania, i egzekwowania, to masz faszyzm

 • W demokratycznym kraju taki „przywódca” już dawno złożył by urząd.

  Ten ulizanych nazista walczy ze swoim społeczeństwem jak dyktator. Ciekawe jak zamierza dalej rządzić? Zabijaniem?

 • Ja jeszcze pamiętam - jak garstka oprychów

  spacyfikowała polski naród lewitujący niemal na idei Solidarności.
  Wniosek?
  Cudów nie i w Kanadzie - bo tam też komuna już dotarła.

  • Ja jeszcze pamiętam - jak garstka oprychów#demonkracja

   Co rozumiesz przez pacyfikację? Były jakieś masowe mordy na ludności polskiej?

   Problem w tym, że lewitowali, a nie stąpali po ziemi, bo każdy kto po niej stąpa, wie, że wolności nie dostaje się w prezencie za lewitację i nie dostaje się jej w spadku po poprzednich pokoleniach.

   • Ja jeszcze pamiętam - jak garstka oprychów#demonkracja#Lotna

    -------------------------
    "Problem w tym, że lewitowali, a nie stąpali po ziemi, bo każdy kto po niej stąpa, wie, że wolności nie dostaje się w prezencie za lewitację i nie dostaje się jej w spadku po poprzednich pokoleniach."
    --------------------------
    Tak - to jest stara prawda jak świat - jednak oni (Polacy za Solidarności) lewitowali podobnie - jak lewitują kanadyjscy kierowcy ciężarówek.
    Wniosek?
    Tamto lewitowanie i obecne w Kanadzie ma wspólny mianownik. Inspiratorem tego lewitowania są służby specjalne idące na wiadomym sznurku.

    • Ja jeszcze pamiętam - jak garstka oprychów#demonkracja#Lotna#demonkracja

     Czy lewitują - to się dopiero okaże.
     Jak chodzi o te sznurki - masz jakieś dowody, bo wielu się doszukuje, ale, jak dotąd, wyniki są mizerne. Nawet, jeśliby tak było - słyszałeś kiedyś porzekadło o ogonie machającym psem ? bo ogromu wsparcia Konwoju zarówno w Kanadzie jak i na całym świecie nikt się nie spodziewał.

  • Ja jeszcze pamiętam - jak garstka oprychów#demonkracja

   Wszystkie problemy świata mają wspólny mianownik: ŻYDZI! Nie każdy żyd jest mordercą i zbrodniarzem. KAŻDY największy w historii Polski i świata morderca i zbrodniarz jest pochodzenia żydowskiego.

 • Autor 5*****

 • @

  "Tu nigdy nie chodziło o wirusa" Ciekawa wypowiedź. (po ang.) z Fox News

  Laura Ingraham: This was never about the virus

  • @#Nibiru

   Niesamowite, zaczynają już mówić prawdę, a ogląda ich ok 90 mln osób lub więcej. Zainteresowanym proponuję oglądać na YouTube i włączyć polskie napisy

   • @#Nibiru#Playset

    Wśród podzielonych na drużyny (tzw. partie) kanadyjskich nadzorców niewolników toczy się oddzielna wojna o możliwość wcześniejszego (nie czekając na wybory) zamoczenia pysków w melasie. Tak więc naszemu "geniuszowi" w dziecięcych skarpetkach jakiś dywersyjny doradca podpowiedział że aby utrzymać się przy władzy musi proklamować stan wyjatkowy, ale nie powiedział mu że sytuacja w kraju wogóle nie spełnia kryteriów ustalonych stosowną starą ustawą . Tak więc nasz "Sztyfcik" nie tylko wykreował się na tyrana typy Czauczesku, Kim Jong-un czy Fidel Castro ale też z robił z siebie idiotę prawnego.
    Trudeau jest również ledwo tolerowany wśród ideowców we własnej partii liberalnej ze względu na smód wlekący się za nim po paru skandalach: jak SNC Lavaleen, We, czy korzystanie z zaproszenia lobbysty Agi Khana na wakacje na prywatną wyspę.

    • @#Nibiru#Playset#Nibiru

     No przecież, o te pyski w melasie chodzi - konserwatysta Pierre Poilievre już się niemal ogłosił przyszłym premierem. Konserwatyści widząc te tłumy w całym kraju wiwatujące konwojowi szybko się zorientowali w czym rzecz i pozbyli się lewicującego przywódcy i „wyszli naprzeciw ludowi”. No a gdzie byli przez ostatnie 2 lata? Zapewne O’Toole im nie pozwalał wychylić się przed szereg?
     Diabeł tkwi w szczegółach, wystarczy posłuchać Candice Bergen, która popiera protesty, ale już nie trucki w Ottawie.
     Choć może i niektórym z nich otwierają się oczy i widzą, że jednak w końcowej fazie nie wszyscy znajdą się u koryta i dlatego zaczynają przemawiać ludzkim głosem?

    • @#Nibiru#Playset#Nibiru

     Ten gostek, to już przeszłość. Najgorsze jest to, że nie ma nikogo do pójścia z nim w przyszłość. Klaus Schwab nie mna nikogo innego na jego miejsce. I nie ma w całej Kanadzie ludzi mądrych, uczciwych i moralnych, by pociągnąć za sobą wyborców. Tak jest zresztą wszędzie. W Niemczech obecny rząd to cyrkowy numer. Ci, co ciągną za sznurki marionetek dbają o to, by tacy ludzie nie wychynęli nosa z dołu. To samo jest w Polsce: wyobraźmy sobie, że moglibyśmy utworzyć teoretycznie, na papierze, gabinet cieni. Kogo wybralibyśmy na premiera i prezydenta? Kogo na ministrów? Prawie pustka.

   • @#Nibiru#Playset

    do Lotna:
    Przeczytałem dziś narrację Macochy Mai p.t. " Kanadyjski protest - spojrzenie z bliska" i pomyślałem sobie, że tak wykoślawiony i psychodeliczny ogląd rzeczywistości, jest analogiczny to tego jak lekko i różowo odbiera świat ćpun po zażyciu LSD, nawet leżąc w rynsztoku we własnych wymiocinach. :-)

    • @#Nibiru#Playset#Nibiru

     Zmusiłam się do przeczytania tego i Twojej z nią dyskusji, choć teraz staram się jej nie czytać, bo takiej lekturze zbiera mi się na wymioty. Niedawno ją zapytałam, dlaczego wypisuje bzdury i kłamstwa na temat Kanady - powiedziała : bo jej się tak podoba.
     Daj spokój, nie denerwuj się, nie ma co z tą gęsią dyskutować, albo cokolwiek jej tłumaczyć, bo Cię zawali kretyńskimi pytaniami, podobnie jak to robi GPS. Przykre tylko, źe jej wypociny o Kanadzie co rusz pojawiają się na jedynce - widzę na pudle coś takiego i odechciewa mi się i pisać i komentować.
     Jak na razie nie jest tragicznie: Ford popuszcza, Legault nie chce stanu wyjątkowego, może jeszcze nie wszyscy politycy kompletnie zwariowali ( albo nie są kompletnie umoczeni).
     Hold the line! ;-)

  • @#Nibiru

   Czy może Pan w dwóch zdaniach strescic po polsku, co ta pani powiedziała po amerykańsku?

   • @#Nibiru#Joanna M.Wiórkiewicz

    Redaktorka zaprezentowała fragment przemowy Wysokiej Komisarz ONZ d/s Praw Człowieka, z maja 2020, która przestrzegała rządy i instytucje medyczne aby restykcje związane z pandemią nie wykraczały ponad niezbędne minimum oraz miały jasne ograniczenie w czasie.
    Komisarz stwierdziła też, że obserwuje się wykorzystywanie pandemicznych restrykcji przez niektóre rządy do dalszego ograniczania i tak małej sfery praw obywatelskich.
    Redaktorka przywołała tu Kanadę jako przykład powyższego.
    Powiedziała, że potwierdza się jej teza, że tu nigdy nie chodziło o wirusa ale o zaszczepienie w społeczeństwach uległości, tak aby przy następnych restrykcjach już ich zasadności nie kwestionowali.
    Atak globalistów na wolności obywatelskie jest bardzo szeroki: prawo do edukacji o wysokim standardzie, prawo do decydowania co wprowadzamy do własnego organizmu, prawo do zatrudnienia, a także zbankrutowanie restrykcjami wielu małych i średnich biznesów, prawo do swobody wypowiedzi i użycie gigantów internetowych jako cenzorów.
    Ostracyzm i zwalnianie z pracy lekarzy i naukowców nie podzielających narracji Fauciego.
    Dała przykłady absurdalnych niekonsekwencji ustaw covidowych.
    Dała przykład prześladowanej za poglądy jednej z prezydentów firmy Levi's Strauss, która zaszczuta musiała się zwolnić any poczuć się ponownie wolna.
    Stojący za tą tyranią są tak zdeterminowani że nawet stygmatyzują słowo wolność, sugerując że "twoja wolność zabija innych". Przytoczyła bezsensowną retorykę Bidena, który szydził, że na przykład "ja mam wolność aby cię zabić". Media poszły śladami tej retoryki i i sugerują że musimy obawiać się tych którzy domagają się wolniości. Propaganda sugeruje że slowo wolność jest kluczowe w retoryce grup skrajnie prawicowych.
    Redaktorka przywołała przykłady, gdzie sławni i bogaci nie przestrzegają restrykcji nałożonych na zwykłych obywateli.
    To by było tak z grubsza na szybko.

 • Relacja z Kanady - Ziggi/Agnieszka/Artur

  • Relacja z Kanady - Ziggi/Agnieszka/Artur#Playset

   Nadzieja umiera ostatnia :)

   • Relacja z Kanady - Ziggi/Agnieszka/Artur#Playset#JaPolka

    Władza polityczna jest bardzo ulotna, a ludzie się obudzili - wielu jest i jeszcze będzie ofiarami reżimu - takich rzeczy się nie wybacza.

 • Relacja z Kanady

 • COS SPECJALNEGO !

  Byly oficer RCMP kapral Bulford i jednoczesnie osobisty ochraniarz J.Trudeau powiedzial, ze J.Trudeau zlamal Konstytucje Kanadyjska i w swoim protescie zrezygnowal z pracy.

  CORPORAL BULFORD RESIGNS FROM HIS POSITION OF PERSONAL SECURITY OF TRUDEAU

  • COS SPECJALNEGO !#fiesta

   To co powiedział na tej konferencji /przypuszczalnie prasowej/, jeśli zostanie rozpowszechnione w sieci i ewentualnie mediach, obudzi wielu parlamentarzystów, że o społecznościach nie wspomnę. Ten apel dotyczy nie tylko Kanady, lecz wszystkich państw na Świecie, gdzie skorumpowani zbrodniarze realizują plany globalistów. Ten kapral już zapisał się w historii Kanady. Coraz trudniej będzie zbrodniarzom stłumić dążenia do odzyskania wolnoąści i ich zniewolić. Trzeba ten film kopiować i rozpowszechniać w sieci, bo zaczną go usuwać.

  • COS SPECJALNEGO !#fiesta

   Czy może Pan/Pani strescić w dwóch zdaniach to, co on w swoich trzech zdaniach powiedział? Nie wszyscy rozumieją kanadyjski....

  • COS SPECJALNEGO !#fiesta

   Bardzo dzielny i prawy facet. Kocham go jako człowieka.

 • ALASKA CONVOY IS HEARTWARMING
  89 130 wyświetleń16 lut 2022

 • Lotna

  Dziękuję Ci za ciepłe słowa iwsparcie duchowe. Również się trzymaj i pozdrawiam Cię.
  Marek

 • Tego nie zobaczysz w TV. „Krajowi terroryści″? Nie! Oto prawdziwe oblicze protestów w Kanadzie [VIDEO]

  https://nczas.com/2022/02/16/tego-nie-zobaczysz-w-tv-krajowi-terrorysci%e2%80%b3-nie-oto-prawdziwe-oblicze-protestow-w-kanadzie-video/

 • Kanadyjczycy kpią z Trudeau. Przeróbka na Hitlera hitem Internetu [VIDEO]

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2022/02/Truditler_nczas-1068x712.jpg
  https://twitter.com/i/status/1493423732072890375

  https://nczas.com/2022/02/16/kanadyjczycy-kpia-z-trudeau-przerobka-na-hitlera-hitem-internetu-video/

  Trudeau – nowe wcielenie Hitlera ? Nie za wysoko jak dla tego głupka ? Graficy do dzieła! Tak trzeba przerobić Klausa Szwaba, Killa Billa i Urszulę von de Leyen. Jak podrapiesz lewaka to zawsze pod spodem jest totalitarny psychol. Mogą sobie kpić i robić memy ale ten pacjent dopnie swego. Nie zdziwię się jeżeli zostanie dyktatorem naprawdę. To wyjątkowy łajdak i wie co robi. Ulubieniec Klausa Schwaba, który go prezentował jako wzór do naśladowania. Jest gotowy wysłać na ludzi czołgi bo podbił stawkę tak wysoko, że nie ma już odwrotu. Dziwię się, że protestujący w Kanadzie tego nie widzą i zamiast dokończyć sprawę odpowiednio, ciągle tkwią na ulicach. A ten gnój śmieje się im w oczy. Inna sprawa, że ten gnój ma duże poparcie w zlewaczałym ludzie Kanady.