Truckersi zrobili początek .Protestuje w tej chwili cały świat

Już tego nie zatrzymają, chociaż rozpaczliwie próbują. Tutaj: policja buduje zapory przed truckami, które są spodziewane wParyżu jutro (sobota) Protesty w Wellington (Nowa Zelandia)

Policja w Paryżu buduje zapory. Za udział w konwoju prywatni kierowcy muszą się liczyć z 4,5 tys. euro kary. Czy to ich odstraszy? 
">
A tutaj jest odpowiedź: oni jadą do Paryża

">
Paryż  minionej nocy (z piątku na sobotę)
">

W Wellington, stolicy Nowej Zelandii, gdzie  covidowy terror rządu jest największy na świecie, a ludzie są spokojniejsi od owiec,  od niedzieli przed parlamentem dzien i noc protestują mieszkańcy, w tym Maorysi  (patrz - namioty). Policja  próbowała usunąć ich w czartek siłą, lecz protet nadal trwa. 
Poniższy wideoclip można (i warto) obejrzec klikając na hasło YouTube.
">

Ten wideoclip jest z BBC, dlatego się tu wyświetla.
">
A tutaj trwające protesty- robi wrażenie skandujący chór protestujących (od 30 minuty). . Czuje się maoryjskiego ducha. 
">

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 16

 • @

  Niepokoi mnie wyznaczona odległa data (marzec) konwoju kierowców na Waszyngton . Przecież tu chodzi o swego rodzaju odsiecz i wsparcie psychologiczne dla kierowców kanadyjskich.

  • @#Nibiru

   Po prostu najpierw zaplanowano upadek gospodarki kanadyjskiej, a dopiero potem amerykańskiej.
   Czego jeszcze @Nibiru nie rozumiecie ? ...
   KST

   • @#Nibiru#KST

    To jest początek końca. Zarówno rządzący, jak i opozycja kanadyjska są przeciwko kierowcom ciężarówek, ale okazuje się, że rączki mają za krótkie. Właściciele firm odholowujących samochody odmówili policji usług, dlatego pojazdy pozostają na ulicach, a i w samej policji nie ma zgodności, policjanci zachowują się jak dzieci we mgle. Czytałem nawet plotki, że w armii kanadyjskiej jest tak samo jak w kanadyjskiej policji.

    Oglądam stream na żywo z tych protestów od ponad tygodnia. Obiło mi się o uszy, że jutro będzie jakieś wydarzenie o godz. 17.00 czasu miejscowego, chyba jakiś duży wiec. Zobaczymy. U nas będzie to 6 godzin później, czyli ok. godz. 23.00.

    Siłą tego protestu jest to, że nie ma przywódców, więc nikogo nie można przekupić. Żadna władza nie ma na tyle siły, żeby ludzi pokonać, musi napuścić jedne grupy społeczeństwa na inne, W Kanadzie to nie wychodzi, bo kraj jest rozległy, a ludności niewiele, tam nie da się tak manipulować społeczeństwem, jak w innych krajach.

    Wczoraj czytałem, że Freedom Convoy rusza też w USA 1 marca. Kanadyjczycy o tym wiedzą i zapowiedzieli, że poczekają na kolegów ze Stanów. Protest popiera ludność miasta, bo pomimo wprowadzenia zakazu dostarczania protestującym jedzenia i paliwa, niczego im nie brakuje, wręcz przeciwnie.

    • @#Nibiru#KST#rumpelsiltskin

     Każdy protest typu "strajk" czy "blokada" ZAWSZE kończy się na szkodę zwykłych ludzi !
     Nawet pomimo chwilowego zwycięstwa i ustępstw jakiejkolwiek i gdziekolwiek "władzy" to koszty tego protestu poniosą zwykli ludzie, natomiast "WŁADZA" - jak powiadał kiedyś Urban - ZAWSZE się wyżywi, czyli nawet na czyiś protestach zarobi.
     Tak zawsze było, jest i będzie !
     My w Polsce już to wielokrotnie przerabialiśmy i to zawsze z jednakowym skutkiem.
     Nawet jak jedna grupa społeczno-zawodowa wystrajkuje sobie jakieś przywileje płacowo-emerytalne to KTOŚ musi za nie zapłacić - i bynajmniej nie jest to "władza", która nigdy nikomu nie płaci "ze swoich" tylko z tego co wszystkim innym zrabuje.
     W tym "Konwoju" też tak naprawdę chodzi o interes korporacyjny kierowców, a postulaty "anty-covidowe" są jedynie dopisane tak jak kiedyś postulaty "polityczne" w strajku Solidarności.
     Co z tego wyszło to wszyscy wiemy.
     Te prawa rządzą światem OD ZAWSZE i będą rządzić aż do DNIA OSTATNIEGO.
     Co i jak będzie "The Day After" to się w odpowiednim czasie dowiemy ...
     KST

   • @#Nibiru#KST

    "W tym "Konwoju" też tak naprawdę chodzi o interes korporacyjny kierowców, "

    Nie sądzę, że tak jest, interes korporacyjny jest na boku, tam są też rolnicy ze swoimi traktorami i rozrzutnikami obornika oraz zwykli obywatele, którzy nie mają niczego wspólnego z transportem.

    Dopóki na czele protestu nie stoi żaden Bolek, ani nie doradzają mu "doradcy" typu Mazowiecki, Kuroń, Michnik, ten protest będzie autentyczny i skuteczny. Na razie się to udaje, a władza jest bezsilna, choć zdawało się jej do niedawna, że przygotowana jest na wszystkie scenariusze. Na taki spontan, jak w Kanadzie, nie była przygotowana.

    Zdaję sobie sprawę, że władza intensywnie pracuje nad stłumieniem tego ruchu, ald póki co przynosi to rezultaty odwrotne od zamierzonych.

   • @#Nibiru#KST

    "Dlaczego protest dopiero teraz kiedy już UDAŁO SIĘ ZASZCZEPIĆ ~70% populacji stada, a 95% baranów"

    Bo to dopiero początek. 14 z 18 etapów, w jakich świat ma przejść do New World Order, opartych jest o akcje szczepień. Szczepienia będą cykliczne i powszechne. Większość Kanadyjczyków jest zaszczepionych i to oni głównie protestują. Mają po prostu tego dość.

    Pożiwiom, uwidim. W każdym razie wielotysięczne protesty, brutalnie tłumione, które odbywają się we wszystkich państwach Europy, nie zrobiły na "panach tego świata" takiego wrażenia, jak to, co obecnie dzieje się w Kanadzie. Dzisiaj odbywają się protesty w Berlinie i Paryżu. Kogoś to obchodzi? A my dyskutujemy o Kanadzie, dlaczego nie o Berlinie i Paryżu?

   • @#Nibiru#Prawa i prawda są niezmienne.

    Straszak śmiertelnego wirusa widocznie przestał już działać, więc wyciąga się stary jak świat straszak masonerii.

    Masoneria to organizacja kabaretowa z tymi ich fartuszkami, przysięgami i rytuałami. To zasłona dymna, która ma odwrócić uwagę od prawdziwych złoczyńców. Organizacja typu False Flag stara jak świat.

 • Francuscy inzynierowie to tak jak wloscy. Artysci sa.

  Te fikusne bramy (patent pewnie jest) mozna obejsc.

  • Francuscy inzynierowie to tak jak wloscy. Artysci sa.#staszek kieliszek

   Niestety za tymi "bramami " stoja uzbrojeni po zeby specjanie szkoleni gliniarze , czyli CRS ( odpowiednik polskiego dawnego ZOMO ), ktorzy raczej nie zartuja, ale paluja !

   • Francuscy inzynierowie to tak jak wloscy. Artysci sa.#staszek kieliszek#babaraba

    Trzeba zastosować sposób kanadyjski, czyli zabić te wszystkie służby policyjne i siłowe śmiechem oraz zerem agresji. W Kanadzie to działa.

 • @Joanna M.Wiórkiewicz

  Nowa Zelandia protest trwa , wczoraj aresztowano 120 osób . Salute . https://www.nzherald.co.nz/nz/politics/covid-19-omicron-outbreak-parliament-protests-enter-fifth-day-despite-sodden-conditions/KRZ3NHOVFXS2GNPMDAWZOQU2HA/

  • @Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

   Dzięki za dobre wieści. Ta wiedźma Jacynda musi zostać obalona!
   Trudau też ma dawno przerąbane, tylko ten szczur tego nadal nie rozumie. A mówi się,że szczury niby takie są inteligentne.

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol#Joanna M.Wiórkiewicz

    W jakim sensie ma "przerąbane" ? ...
    Nawet jak zostanie zmuszony do dymisji to dostanie sutą odprawę, kasy pewnie ma już po korek, a o "robotę" nie będzie musiał się martwić i po zasiłek do Urzędu Pracy z całą pewnością nie budzącą najmniejszych wątpliwości się nie uda.
    Za to mnóstwo "zwycięzców" zostanie z - za przeproszeniem - "gołą dupą" i nie będzie miało po czasie co do garnka włożyć.
    W czasach monarchii przynajmniej była jeszcze jakaś konkretna odpowiedzialność i wiadomo było kogo o głowę skrócić.
    No i od czasu do czasu tych co na to zasłużyli o łeb skracano ...
    Dzisiaj mamy "demokrację", w której tak naprawdę NIKT ZA NIC NIE ODPOWIADA, ale rachunki ZAWSZE płaci właśnie ten GŁUPI LUD czy chce, czy nie chce !
    Nawet za te ochłapy, które uda mu się wystrajkować sam ostatecznie też zapłaci.
    Na tym polega cały ten wic, że jak się Ludzkość nie obróci to zawsze "rzyć jest z tyłu".
    My tutaj w PL jesteśmy tego najlepszym przykładem, niestety ....
    KST

    • @Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol#Joanna M.Wiórkiewicz#KST

     "W jakim sensie ma "przerąbane" ? ."

     Bo za kilka dni wyrzeknie się go ojciec chrzestny Klaus Schwab, wtedy nici z życia w dostatku, pozostaną jedynie prochy, które zdaje się już zażywa.

 • Alaska Truckers Convoy To Support Freedom2022 **Original Video***

 • Protestuje w tej chwili cały świat.

  Tego globalni zbrodniarze nie przewidzieli, zresztą popełnili już sporo błędów, wycofać się jednak nie mogą. Truckerzy w Kanadzie są zdeterminowani i wątpliwym jest, aby przerwali protest. Policja w Ottawie zaczęła nakładać mandaty, które przyjmują z całkowitą obojętnością, nawet ich nie czytając. Próba rozwiązań siłowych, tylko może rozszerzyć skalę protestu na szereg innych miast i przejść granicznych. O wszystkim najprawdopodobniej zadecyduje blokada DC Waszyngton, która początkowo miała być w tym tygodniu, termin jednak przełożono na 01.03.2022 roku - przypuszczalnie wiedzą co robią.

  • Protestuje w tej chwili cały świat.#Playset

   O taki protest właśnie chodziło.
   To jest przejście do "Etapu II" czyli rozwalenia światowej gospodarki.
   To tylko jeden z punktów tego planu i trzeba go tak wprowadzić, żeby ofiara sama go wprowadziła.
   Wszystko zatem idzie zgodnie z planem, a nie tam żaden "brak przewidzenia" ...
   KST

   • Protestuje w tej chwili cały świat.#Playset#KST

    Trollu - a lockdowny światowej gospodarki nie zabijają ? Przepisujesz śliczniutkie komentarze /które inni już dawno napisali/ jak to szkodliwe są preparaty i ich skutki, a gdy ludzie walczą z tym organizując protesty - wykazujesz szkodliwość i bezcelowość ich działania. Tylko durnie dadzą się na to złapać i ci przyklasną /a tych wiele/, bo walczący o wolność i wspierający ich - już nie. Innej pokojowej drogi nie ma, tylko powszechny opór daje szansę zwycięstwa z tymi zbrodniarzami i ich pomagierami. B/o.

   • Protestuje w tej chwili cały świat.#Playset#KST

    Brawo KST.
    Ja uważam tak samo jak Ty.
    Pozdrawiam

 • Nawet dzieci ich wspierają.

 • Blokada przejścia granicznego Ambassador Bridge

 • Australia blokada mostu.

  • Australia blokada mostu.#Playset

   Jeszcze tylko brakuje "Krzyża" oraz Mszy Św jak za czasów Solidurności i wtedy będzie komplet.
   Skutek przyjdzie sam ...
   PS: taki protest polegający na BOJKOCIE nakazu maseczkowego i później szczepionkowego trzeba było zrobić dwa lata i rok temu, a nie teraz już będąc wyszczepionym masowo, bo to jest MUSZTARDA PO OBIEDZIE !
   Dzisiaj to jest już POZAMIATANE , bo teraz jest właśnie przejście do Drugiego Etapu i on tymi "konwojami" oraz "blokadami" jest właśnie uruchamiany.
   Czarci pomiot radośnie zaciera swoje kosmate łapska bo głupi ludzie robią dokładnie to czego się od nich oczekuje !
   KST

   • Australia blokada mostu.#Playset#KST

    Wielka szkoda, że Pan dajmy na to ze szwagrem, nie zorganizował takiej blokady dwa lata temu. Chętnie bym się dołączyła.

    • Australia blokada mostu.#Playset#KST#Joanna M.Wiórkiewicz

     https://jw-12551.tumblr.com

    • Australia blokada mostu.#Playset#KST#Joanna M.Wiórkiewicz

     Wystarczyło nie zakładać szmaty na mordę oraz nie pędzić do punktu szczepień na złamanie karku.
     TO BYŁ PROTEST JEDYNY SKUTECZNY !
     Teraz, gdy populacje krajów Białego Człowieka są wyszczepione tak w około 70-80% to jest już naprawdę ZBYT późno, gdyż te społeczeństwa dostały już swój "pocałunek śmierci".
     Owszem - przyszło otrzeźwienie gdy brama globalnego KL z napisem "SZCZEPIONKA CZYNI WOLNYM" już się zamykała.
     Jednak ci co się wyszczepili to już się nie odszczepią, a jak tylko zostanie wypuszczony kolejny "wirus" i zostanie na niego udostępniona kolejna "cudowna szczepionka" to ci sami co teraz są w konwoju pobiegną się kolejny raz wyszczepić i tak cała zabawa zacznie się od początku.
     Zresztą co tam będziemy zgadywać - wszystkiego i tak w odpowiednim czasie się dowiemy.
     Austria nadal upiera się przy przymusie szczepionkowym, a wkrótce UE też go wprowadzi.
     Niezależni i uczciwi lekarze - o dziwo są jeszcze tacy - informują o nadciągającym tsunami chorób poszczepiennych, które rozłożą służby zdrowia oraz gospodarki już na amen.
     KST

   • Australia blokada mostu.#Playset#KST

    Pomyśleć, że są przygłupy, którzy ci przyklasną - a takich tutaj większość, tfu !

 • ...

  //Truckersi zrobili początek//

  KORniki dzieła dokończą. - założymy się?...

  (bo truckersi nie mają jaj, żeby zrobić PORZĄDEK (ukarać zbrodniarzy) i przejąć (wyłonić z siebie) władzę i wziąć odpowiedzialność za kraj i siebie.

  Truckersi chcą, żeby demokratyczna waaadza została jaka jest, tylko żeby tak nie cisnęła - hahahaha...

  • ...#Kmieć

   „Co nagle, to po diable” - na wszystko nadejdzie czas. Oni dobrze wiedzą co czynić, aby historia się nie powtórzyła. Wielu porównuje protest w Kanadzie do protestów solidarnosci i takim porównaniem się ośmiesza. Wystarczy pooglądać zamieszczane filmiki, aby samemu wyciągnąć wnioski. Ja po raz pierwszy w życiu oglądam tego rodzaju protest i wspólnotę międzyludzką - to się nigdy jeszcze nie wydarzyło w historii. B/o.

   • ...#Kmieć#Playset

    Najbardziej mnie wzruszył moment sprzed 6 dni, kiedy policja zarekwirowała truckersom kanistry z benzyną . Ludzie natychmiast pobiegli do sklepów i wykupuli wszystkie kanistry. Na drugi dzien cała Ottawa spacerowała z kanistrami w ręku. Sąd w Ottawie zasądził zwrot zarekwirowanych kanistrów.
    Tutaj przedsmak:

   • ...#Kmieć#Playset

    //a po raz pierwszy w życiu oglądam tego rodzaju protest i wspólnotę międzyludzką - to się nigdy jeszcze nie wydarzyło w historii. //

    Wydarzało się, a jużci. Wiele razy. I zwykle na czele głupcy podjudzani i prowadzeni na fałszywe barykady przez - jak zwykle - unych.
    Gdyby to była prawdziwa walka o Ludzkość, to demokratyczni władcy i konowały z Kanady różnych szczebli już by dyndali na drzewach klonowych, a parchy od santa Klausa Szwaba (jak Trodoto) w popłochu szukałby drogi do Birobidżanu. Albo chociaż do Moskwy, pod opiekuńcze demokratyczne błoniaste płetwy Putina...

    • ...#Kmieć#Playset#Kmieć

     W protestach kanadyjskich jest nowa jakość, bo Szczepany protestują ramię w ramię z anty-szczepionkowcami. Misternie podtrzymywany konflikt pomiędzy Szczepanami i anty-szczepami w Kanadzie nie działa. Nie można więc zastosować zasady divide et impera.

     Swoją drogą dyżurnych antyszczepów i zagorzałych Szczepanów mamy na NEon24 całkiem sporo, a to oni (obie grupy) najlepiej wpisują się w scenariusz podtrzymywania podziałów społecznych wygodnych dla władzy. Od dawna apeluję, żeby stonować tę walkę, bo wszyscy jedziemy na jednym wózku do piekła. W Kanadzie chyba to ludzie zrozumieli, nie widać podziałów Szczepan vs. anty-szczep i stąd pewnie wynika konsternacja władzy połączona ze strachem.

     "Gdy wieje wiatr historii, ludziom, jak pięknym ptakom, rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom" (Gałczyński).

     Kanadyjczykom zdają się te skrzydła rosnąć... Oby nigdy nie przestały.

 • APEL DO POLICJI CDN przez emerytowanego oficera OPP Eda Greniera 11 lutego 2022 r.

  Bardzo konkretna wypowiedź, polskie tłumaczenie można sobie włączyć samemu.

 • Ambasador Bridge - update o północy ich czasu (6 godzin różnicy)

 • Zapach wolności to zapach spalin; Konwój by night 12.02.2022

 • Fajnie - ale to tylko rysowanie kreakami na chodniku.

  To co obecnie dzieje się na świecie to nie jest zabawa. To jest wojna. Wojna wypowiedziana ludzkości z ukrycia przez małą grupę osób. Ludzkość się rozwija, obecnie szybko - wieloletnie żmudne doświadczenia zastąpiło modelowanie komputerowe. Kiedyś kamienie i maczugi - teraz drony, roboty. Grupa ludzi żmudnie, przez lata , nawet stulecia gromadziła majątek i wpływy. Pojedyńczy lichwiarze zamienili się w bankierów, potem stworzyli konsorcja finansowe. To samo w każdej dziedzinie życia. I mamy to co mamy. Przecież ta grupa to obecnie faktycznie właściciele Ziemi. A Ziemia to planeta doskonała. Te obecnie 8 mld ludzi to dla właścicieli szarańcza, która niszczy ICH ZIEMIĘ !!! Proszę to zrozumieć. Jeżeli ktoś niszczy Twoją własność, Twój dorobek - to co robisz? Chyba proste - bronisz. Właścicieli z naszego poziomu nie widzimy - ale oni zarządzają Ziemią przez swych sługusów - a tych widzimy, znamy, powinniśmy wiedzieć gdzie mieszkają. Gdy choć część sługusów zostanie wyciągnięta z swoich domów, gdzie czują się bezpiecznie - to system się zawali. Trzeba zrobić tyle i aż tyle. Inne działanie to tylko rysowanie kredkami. Może zrobią krok w tył ale niebawem z pięć kroków do przodu. Oczywiście to tylko takie sobie pisanie. Oni wiedzą że tylko w tym jesteśmy mocni.....

  • Fajnie - ale to tylko rysowanie kreakami na chodniku.#Alain1952

   O tym od dawna piszę i przed tym właśnie ostrzegam, za co od jednych dostaję aplauz, a od innych bluzgi.
   Jedno jest pewne - jeszcze w tym roku 2022 dowiemy się czy wygraliśmy czy przegraliśmy tę wojnę ...
   KST

 • Artur Kalbarczyk z Kanady

  Protest w Ottawie trwa... trwa protest na moście w Windsor, trwa protest na przejściach granicznych w Alberta i Manitoba.
  Noc w Kanadzie upłynęła spokojnie, pomimo że w ostatnich 24 godzinach, język reżimu kanadyjskiego zmienił się znacznie, na bardziej agresywny, są groźby i ostrzeżenia.
  W Windsor ON, więcej i więcej lokalna ludność dołącza do protestu, pomimo że prowincja Ontario ogłosiła stan wyjątkowy, a kary za blokowanie ulic dochodzą do $100K.
  Nikt nie oczekuje akcji w ten weekend, ludzi na ulicach będzie tak dużo, władze nie odważą się na opcję siłową. Poniedziałek, Wtorek to już inna sprawa... jeśli RCMP nie ruszy w przyszłym tygodniu, to znaczy że truckerzy to już wygrali... i całe te szczekanie Trudeau... to szczekający kundel, bez zębów.
  Zdjęcie pochodzi z przejścia granicznego z Milk River, Alberta, gdzie RCMP ruszyła w stronę kierowców, protestująca ludność lokalna utworzyła żywy łańcuch blokując policję. Podobne obrazki widzimy w Windsor, ogólnie sytuacja jest napięta, jest jednak spokojnie, nie ma przemocy. Byle tak dalej.

  • Artur Kalbarczyk z Kanady#Playset

   //... jeśli RCMP nie ruszy w przyszłym tygodniu, to znaczy że truckerzy to już wygrali...//

   Te protesty na całym świecie dają wiele do myślenia i zimnej kalkulacji resortom siłowym. Czy służyć garstce psychopatów, czy zwykłym ludziom, spośród których sami wraz z uciśnionymi rodzinami się przecież wywodzą. W Kanadzie, pomimo ostatnich czystek na wysokich szczeblach armii, rząd miota się od ściany do ściany (nawet w samych partiach pojawiły się rozłamy) i tylko stosuje stare tricki eskalacji i deeskalacji represji i gróźb zupełnie jak z "podręcznika tyrana". Policja też nie wkroczy dopóki nie będzie pewna że w razie czego otrzyma wsparcie wojska. Zresztą jakiś rok temu dowództwo policji oficjalnie odmówiło rządowi kontrolowania i szykanowania przypadkowych obywateli "przyłapanych" na przebywaniu poza miejscem zamieszkania w celach innych niż praca czy szybkie zakupy.

   • Artur Kalbarczyk z Kanady#Playset#Nibiru

    Są informacje, że policja przystąpiła do usuwania protestujących z mostu Ambasador Bridge, aby go odblokować. Brak informacji jaki jest przebieg akcji.

    • Artur Kalbarczyk z Kanady#Playset#Nibiru#Playset

     Oficjalne media też o tym mówią ale poczekajmy na obiektywniejszy przekaz od niezależnych świadków-obywateli. Most "Ambassador Bridge" to jedno z dwóch przejść granicznych w tym miejscu. Oprócz mostu, parę przecznic obok jest stary tunel pod rzeką Detroit, przez który dawniej też jeździły ciężarówki (nie wiem jak jest dzisiaj).

     https://www.ctvnews.ca/canada/police-move-in-on-ambassador-bridge-protesters-ottawa-convoy-remains-defiant-1.5778986

    • Artur Kalbarczyk z Kanady#Playset#Nibiru#Playset

     Nie wiem, jak jest na moście, ale w tej chwili na ulicy w centrum miasta grupka młodzieży gra w hokeja.

     Niestety w Ottawie dzisiaj jest pogoda pod psem, jest mróz i zadymka śnieżna. Na 17.00 czasu miejscowego mówiło się o jakimś większym wiecu. Zobaczymy, czy pogoda tego nie pokrzyżuje.

 • Ambasador Bridge - tylko migawka jest dostępna

  • Ambasador Bridge - tylko migawka jest dostępna#Playset

   Ambassador Bridge jest nadal zablokowany (wiadomość z niedzieli 13 lutego godziny 6.20 naszego czasu, północ czasu miejscowego)

   • Ambasador Bridge - tylko migawka jest dostępna#Playset#Joanna M.Wiórkiewicz

    Znajduje się tam policja, lecz most nadal zablokowany. To dobra wiadomość, gdyż czas pracuje na rzecz protestujących.

 • Coś zaczyna się dziać - ciekawy list do jednego z przedstawicieli Konwoju.

 • Ambassador Bridge odblokowany przez policję, trucks usunięte, jedna osoba (27 l.) aresztowana

  Dosłownie perzed parunastu minutami (teraz dochodzi 12.00 w niedziele) most został odblokowany przez policjŁ,

  • Ambassador Bridge odblokowany przez policję, trucks usunięte, jedna osoba (27 l.) aresztowana#Joanna M.Wiórkiewicz

   Czyli co - już po proteście ? ...
   KST

  • Ambassador Bridge odblokowany przez policję, trucks usunięte, jedna osoba (27 l.) aresztowana#Joanna M.Wiórkiewicz

   Ludzie są tam jednak dalej - podobno podjęto próby zablokowania dwóch innych przejść granicznych.

 • Odpowiedź na komentarz KST

  Trollu - nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być jeszcze gorzej. Wiele preparatów było placebo, a z tymi zawierającymi z tlenem grafenu grafenu organizm sobie sam poradzi, jeśli nie będzie powtórek. Przez tysiące lat organizm człowieka walczył z rozmaitymi zagrożeniami, dzięki czemu uzyskaliśmy naturalną odporność, której żaden lek nie zastąpi. Z tym wstrzykiwanym "gównem" także da sobie radę, jeśli się go wspomoże przez rzeczywistych specjalistów. Nie odbieraj więc ludziom nadziei wypisując bzdury. W jednym masz tylko rację - nie trzeba było zakładać ścierek na mordę i się wyszczepiać. Nie wszyscy są jednak tacy mądrzy i to trzeba zrozumieć.

  • Odpowiedź na komentarz KST#Playset

   Ależ się miotasz w swej bezsilności, a faktycznie - jest "dobrze" a będzie jeszcze "lepiej" ...
   KST