Bunt kanadyjskich truckersów rozlał się na USA

Nie trzeba było długo czekać, ledwo 2 dni, żeby ociekające „zdrowym rozsądkiem”defetystyczne czarnowidztwo Neonowego guru Pana Tokarskiego zamieniło się w cuchnący ściek.

Stało się. Oto amerykańscy truckersi zgodnie z uprzednimi zapowiedziami przyłączyli się do protestu truckersów kanadyjskich i od kilkudziesięciu godzin obserwować można tysiące gigantycznych cieżarówek amerykańskich zmierzające z Kaliforni i innych stanów do Waszyngtonu. Truckersi zapowiadają zablokowanie stolicyUSA na wzór zablokowanej Ottawy.

Proszę samemu spojrzeć:
">

Właścieiciel Facebooka Mark Zuckerberg pragnąc zapobiec kontaktowaniu się protestujących truckersów oraz setkom tysięcy ich fanów przez swoją platformę zamknął  konto "Freedom Convoy", gdzie truckersi byli zarejestrowani w ilości ponad 160 tysięcy. . W odpowiedzi z Facebooka odeszło w ciągu niewielu godzin ponad milion użytkowników. To z kolei spowodowało wczoraj (3 lutego) gigantyczny krach Facebooka na amerykańskiej giełdzie, jakiego jeszcze świat nie widział. Facebook wczoraj stracił ponad 26% wartości. Ile to będzie w przeliczeniu na miliardy dolarów?  Pi razy oko dwieście miliardów? (korekta: dokładnie 240 miliardów!!!)

Ciekawe, co będzie dalej, czy rząd NWO ukarze nas za obywatelskie nieposłuszeństwo wojną?  Macron już się odgraża, że wyśle  francuskich żołnierzy na odsiecz kumplowi - pajacowi Trudeau. Precz z czarnowidztwem! Ale jedno jest pewne: amerykańskie i za nimi światowe media głównego ścieku już nie będą mogły sobie pozwolić na przemilczanie społecznych protestów, tak, jak udawało im się dotąd ignorować protesty w Kanadzie.
Tymczasem w Ottawie protest przybiera na sile i rozmiarach. Władze podobno obawiają się, że podczas weekendu poodbnie mogą zostać zablokowane Toronto i Quebec. 

Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej i z pierwszej ręki, proponuję posłuchać pana Artura Kalbarczyka:

">

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.7

liczba ocen: 27

 • Uwaga! NIE KORZYSTAJCIE Z CHROMU !

  Jeśli szukacie njusów lub fotek z tego protestu - nie korzystajcie z Chromu! Microsoft blokuje wiadomości! Szukajcie za pomocą Firefoxa lub Opery czy czego tam jeszcze.

  • Uwaga! NIE KORZYSTAJCIE Z CHROMU !#Joanna M.Wiórkiewicz

   Opera też cenzuruje wiele stron.
   Jak na razie z mojego doświadczenia przeglądarka Brave pozwala przeglądać strony, które przez inne są blokowane jako "niebezpieczne".

  • Uwaga! NIE KORZYSTAJCIE Z CHROMU !#Joanna M.Wiórkiewicz

   Portal CBC News wyliczył, że przelewy dla Konwoju Wolności popłynęły od około 120 tysięcy podmiotów. Oprócz Kanadyjczyków i Amerykanów są w tej grupie także Brytyjczycy, Australijczycy, a nawet Polacy.

  • Uwaga! NIE KORZYSTAJCIE Z CHROMU !#Joanna M.Wiórkiewicz

   Informacje na temat freedom convoy są m.in. na stronie lifesitenews.com , tam też jest możliwość poparcia protestu w formie petycji : https://lifepetitions.com/petition/petition-stand-with-canada-s-truckers
   Jeśli ktoś zna inne strony , to warto podrzucić. Bardzo mi się podoba akcja ze skopaniem pejs_zbuka. Brawo.

  • Uwaga! NIE KORZYSTAJCIE Z CHROMU !#Joanna M.Wiórkiewicz

   Cenzura idzie szeroką ławą przez mainstream i internet, sam tego również doświadczam

   Japońskie badanie wykazało, że iwermektyna jest „bezpieczna i skuteczna” w leczeniu covid

   https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/japonskie-badanie-wykazao-ze.html

 • ...

  //Facebook wczoraj stracił ponad 26% wartości. Ile to będzie w przeliczeniu na miliardy dolarów? Pi razy oko dwadzieścia miliardów?//

  Ponad 200 (słownie:dwieście miliardów) stracił Marek ewangelista GóraCukru.

  Ale to nie ma znaczenia. Une se mogą drukować tej waluty ile chcą. Nikt im nie stanie na drodze. Dopóki świat kocha dulara, czyli koszerną, opartą na długu $zeklę...

  Dopóki truckersi (u nas TIRowcy) nie obalą tych zbrodniczych faszystowskich demokratycznych (faszyzm - demokracja to tautologia) zbrodniarzy zwanych rządami, to jest niewiele warte. Trochę jest, ale żydy przekują to na swój sukces - dokładnie tak, jak to opisał pan Tokarski.
  No bo co co robią kierowcy tego konwoju? Zjeżdżają się do jakiejś stolicy i utrudniają i tak już trudne życie zwykłym mieszkańcom. Jak? Ano poprzez to, że POKOJOWO "protestują": szczają gdzie popadnie, blokują drogi do dzielnic mieszkaniowych zwykłym ludziom, itd.
  A co powinni w tej masie zrobić?
  Rozpierdolić SIŁĄ tak szybko jak się da, ten koszer demokratyczny burdel. RZĄDOWY demokratyczny burdel.
  I wymieść te Stajnie Pejsjasza do ostaniego parcha!
  A co robią? PRO-TE-STU-JĄ. Na pracujących silnikach dziesiątek tysięcy swych ciężarówek (wszak mróz jest) i trąbią klaksonami.

  Jak przyjdzie lato, to o ile się nie znudzą, i demokratyczne nierządy na żądania zmęczonych mieszkańców, nie spacyfikują bezwładnych baranów z dobrymi intencjami, (którymi jest piekło, czyli Ziemia, wybrukowane) będą mogli kredami mazać po asfalcie...

  Rewolucja XXI wieku. O "wolność". Pedalską.

  • ...#Kmieć

   "Ponad 200 (słownie:dwieście miliardów) stracił Marek ewangelista GóraCukru."
   No właśnie przecierałam mocno oczy przy tej liczbie! Myślałam, że ktoś się kopnął. Już poprawiam! Dzięki!

   • ...#Kmieć#Joanna M.Wiórkiewicz

    Dokładnie 240 Mld . USD . Salute.

    • ...#Kmieć#Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

     To jest strata czysto wirtualna. I nie ma się czym zbytnio podniecać.
     Ważniejsze jest to czy nastąpi trend spadkowy po tym załamaniu. Dopiero wówczas może to przerodzić się w realna stratę.

    • ...#Kmieć#Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

     Dzienx, skorygowałam! To jest naprawdę piękne. Chociaż przy nieomal 900 miliardach te 240 straty jest praktycznie nieodczuwalne.

 • Czyli wszystko przebiega zgodnie z ustalonym przez DEEP STATE USA planem

  Cytuję siebie z (przed) wczorajszego tekstu"

  https://fraszki.neon24.pl/post/166568,obywatelski-bunt-w-kanadzie#cmnts

  Peter Sloly [szef policji w Ottawie] wskazuje, że Służby policyjne w Ottawie dostrzegły wpływ kontyngentu amerykańskiego zarówno na tę mobilizację, jak i na poziom jej finansowania.

  "Ta manifestacja jest lokalna [...] ona dotyka mieszkańców Ottawy, ale będąc prowincjalną i narodową coraz bardziej staje się międzynarodową" stwierdził szef policji w Ottawie )

  A wiec znowu, tak zwane US-RAKI, jak to było w przypadku Solidarności w Polsce przed 40 laty, finansują kolejną Rewolucję Antykomunistyczną. Tak, aby nareszcie i socjalizująca Kanada stała się Wiernopoddańczą Kolonią wypchanego WOLNŚCIĄ (robienia g.... pod nosem innych obywateli), GLOBALNEGO USRAKISTANU!

  I tyle.

 • Freedom Truckers Convoy 2022 Live Feb 4

 • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...

  ... czyli tak naprawdę są z góry przegrani.
  Podobnie było z "Solidarnością" czyli - "socjalizm TAK, wypaczenia NIE" ...
  KST

  • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST

   Mój ostatni wpis dzisiaj.

   Wtedy wygrały wypaczenia, czyli demokracja, a Socjalizm (prawdziwy, bo narodowy) zdechł.
   A dzisiejszy konwój walczy o to żeby wypaczenia nie były zbyt uciążliwe...

  • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST

   Jak na razie sytuacja jest rozwojowa.

   • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#Joanna M.Wiórkiewicz

    Czekam na decyzję że auta użyte do blokady miast przepadają na skarb państwa . Innej opcji nie widzę . Ps. Nieudany syn Fidela. https://i0.wp.com/www.ournewearthnews.com/wp-content/uploads/2022/01/castroooo.png?resize=696%2C336&ssl=1i

    • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

     Trudek? Podobno wypłakuje się właśnie w podołek Klausa Schwaba, swojego ojca chrzestnego czyli Padre.

    • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#Joanna M.Wiórkiewicz#Repsol

     "Czekam na decyzję że auta użyte do blokady miast przepadają na skarb państwa . Innej opcji nie widzę ."

     Nie rozumiesz sytuacji. To jest akcja w obronie koniecznej społeczeństwa kanadyjskiego przed zbrodniarzami we władzach państwowych ustanawiających restrykcje faktycznie bezprawne, oraz zbrodnicze, nie pozwalające ludziom normalnie funkcjonować. - Tu już idzie o życie normalnych ludzi, ludzi już ostatecznie zdeterminowanych.
     Wycierpieli cierpliwie dużo, a teraz rządowi zbrodniarze prą dalej w swoje zbrodnie coraz większe, mijając już "czerwone linie".
     Tam gdzie jest walka w obronie koniecznej, tam koszty i straty , nawet skutki przestępstw dokonywanych w tej obronie idą na konto agresorów - tu zbrodniczych władz państwowych..

     To są sprawy moralności - w te przestrzenie żadne prawa nie sięgają. To od moralności zaczyna się stanowienie sprawiedliwości i prawa sprawiedliwego, a zarazem wspierającego ludzkie i wspólnotowe, a przy tym społeczne cele sprawiedliwości, prawa wewnątrz którego maja funkcjonować władze państwowe.

     Piszesz o przepadku majątku angażowanego w dokonywane przestępstwo.

     - Po pierwsze to nie właściciele samochodów są przestępcami, a przestępcami w najwyższym stopniu, bo zbrodniarzami i zdrajcami własnych obywateli, ponadto dopuszczający się zbrodni korupcji spisku i zmowy na rzecz faszystów globalistycznych są władze państwowe Kanady, a w razie powtórki w USA i amerykańskie.. - To ich majątki mają tu przepaść na skarb państwa.

     Po drugie te władze państwowe są niewątpliwie niemoralne - i to z wielu powodów. - A wobec niemoralnych władz obowiązuje obywatelskie nieposłuszeństwo.
     Ta akcja jest akcja obywatelskiego nieposłuszeństwa.

     - Ona musi się skończyć wymianą władz na moralne. - Bo niemoralne nawet jakby coś obiecały, to tylko po to, żeby za chwilę zerwać obietnice i kontynuować swoje zbrodnie.

  • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST

   kto nie chciał? przeciez w latach 80 tych to tu juz nic nie było ni technologi nie produkcji ni zywnosci tylko karabiny bandziorów u włądzy i politurki zyjace lepiej niz reszta społeczenstwa

   • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#michalm12345

    Moim zdaniem niesprawiedliwie Pan to ocenia. Mieliśmy swoje państwo, owszem porównując z tzw. Zachodem było ono z różnymi niedostatkami, siermiężne i szare. Ale to było dla wielu Nasze Państwo - i mam tu ma myśli zwykłych Rodaków Polaków , nie sekretarzy.
    A co teraz jest nasze?
    Przypomnę - oczekiwaliśmy od Solidarności walki z ówczesnym systemem o socjalizm z ludzką twarzą. Nie ma socjalizmu ani ludzkiej twarzy. To coś co dziś mamy nawet świńskiego ryja nie przypomina !!

   • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#michalm12345

    Widać, ze nie masz pojęcia o latach 80-tych w Polsce. Bądz tak łaskaw poczytać prase Solidarności a nade wszystko radze posłuchać przemówień Reagana i posłuchać wywiadów z Sorosem.
    W PRL-u nie było technologii?
    Kto ci to powiedział Sprzedawaliśmy polskie generatory, polskie kutry, okręty do wielu panstw na swiecie. Produkowaliśmy miliony ton gatunkowej stali i sprzedawaliśmy nawet do ...USA
    Ja pracowałam w Hucie Lenina, ktora produkowała 10 mln ton stali rocznie. Polskie firmy państwowe budowały cale zakłady przemysłowe i rafinerie na całym Bliskim Wschodzie
    Gdzies ty byl jak ELWRO slynelo na caly swiat???
    'Karabiny bandziorow u wladzy???"
    Do nas nikt nie strzelal!

    • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST#michalm12345#Tiamat

     „'Karabiny bandziorow u wladzy???"
     Do nas nikt nie strzelal!”

     A to ciekawe co napisałaś!!!
     Po twoich wypowiedziach jakie udzielasz na NEon24 wcale mnie nie dziwi, że do was SB nie strzelało.
     Niestety do nas SB strzelało w Nowej Hucie i tym się różnimy.

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogdan_W%C5%82osik

  • Wygląda na to, że protestujący nie chcą zmiany władzy ...#KST

   Niekoniecznie, poniewaz strajki w Kanadzie rozprzestrzeniaja sie na inne prowincje Kanady i ludzie domagaja sie zniesienia restrykcji nalozonych z powodu domniemanego "C-19".
   Strajki w stolicy Kanady , Ottawie beda prowadzone az do skutku !.... tak oglosili "truckerzy".
   A z kolei ludzie solidaryzuja sie z "truckerami" i pomagaja im w czym tylko moga: dostarczaja paliwo do "truckow", dostarczaja cieple posilki, bielizne, zapraszaja do domow, zeby wzieli kapiel etc etc.
   Truckerzy w Ottawie maja nawet ciche poparcie policji.
   W ciagu ostatnich kilku dni rozpoczal sie rowniez strajk w Toronto (stolica prowincji Ontario) i strajkujacy w Toronto popieraja "truckerow" w Ottawie - premier Ontario D.Ford nagle zaplanowal zniesienie restrykcji nalozonych na restauracje etc.
   W miedzyczasie premier Kanady , J."Castro" Trudeau ukrywa sie w nieznanym miejscu pod pozorem "zarazenia" Covidem.
   Ludzie smieja sie z takiego pseudo-premiera, ktory juz jest skompromitowany.

 • @Miarka

  Zmiana namordnika nic nie zmieni . Salute .

  • @Miarka#Repsol

   Dla takich ludobójców jak Trudeau to już potrzebna jest nie maska a specjalny hełm, - hełm z zakratowanym otworem na usta żeby nikogo nie mógł pogryźć - jak na jednym starym filmie, gdzie ponadto gość był w więzieniu, to jeszcze w klatce.

 • Miarka - wielkie dzięki

  @ MIARKA
  Wielkie dzięki za ten komentraz, w którym wyłożył Pan jasno i wyraziście, o co w tym proteście naprawdę chodzi. A chodzi o to, co głosi hasło na zamieszczonym u góry przez mnie zdjęciu- na plakacie, który ktoś trzyma "Zjednoczeni przeciwko tyranii". I Pan też wypunktował to, jako najważneiszy problem: gryzący wszystkie społeczeństwa gigantyczny robal niemoralnej władzy czyli tyranii. Niegdyś, w zameirzchłych czasach władca musiał zostać do władzy NAMASZCZONY świętymi olejami przez najwyższego kapłana, ponieważ władza pochodziła od Boga i władca przed Bogiem przysięgał, że będzie czuwał nad dobrem i bezpieczenstwem swgo ludu. Dziś brzmi to jak bajka. Dziś u władzy są synowie Szatana. A chodzi o to, żeby tę bajkę znowu ożywić.
  PS (Wklejam ten komentarz po raz trzeci. Poprzednie dwa zostały na zielono potwierdzone i się nie ukazały. Może terz się uda?)

  • Miarka - wielkie dzięki#Joanna M.Wiórkiewicz

   Tak. Jesteśmy zgodni. - Widzimy, że tyle można w ramach akcji obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec niemoralnej władzy. - Oczywiście pamiętając, że zarazem jest to i akcja obrony koniecznej, więc w razie czego można rozszerzać narzędzia tej obrony - aż do skutku, więc moralnej determinacji nie może zabraknąć. Nie wolno dać się sprowokować do rozmów, bo będzie jak u nas w roku 1980-tym. Podpisano piękne porozumienia, a później okazało się, że żadnego władze nie dotrzymały..
   - To są sprawy moralne, sprawy życia ; sprawy o skutkach nieodwracalnych, a więc nie wolno dać się nabrać na jakiekolwiek handle czy kompromisy.
   - Ci którzy dopuścili się zbrodni w tym korupcji i przeniewierstw, zmów i spisków muszą siedzieć lub wisieć. - Ich udział w życiu politycznym, w tym przemysłowym, handlowym czy finansowym już się skończył. - Muszą przyjść nowi, moralni, uczciwi, o czystych rękach - reszty się nauczą.

   PS. Co do tych znikających komentarzy, to zauważyłem, że mamy w tej chwili prowizorkę. - Można komentować tylko 3 pierwsze z 4 komentarzy w wątku, a odpowiedź do czwartego już umieszczać jako pierwszy w nowym wątku - TAK, JAK TO PANI WŁAŚNIE ZROBIŁA..
   - Czasami zamiast tego można użyć możliwości odpowiadania na drugi komentarz, tylko trzeba wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o odpowiedź do komentarza czwartego. - To ma sens, gdy jest dużo nowych wątków, i nasza odpowiedź powędrowała by daleko na dół.

   • Miarka - wielkie dzięki#Joanna M.Wiórkiewicz#miarka

    to weź Pan i ich powieś - albo nie strasz bezzębnie. Internet pełen jest takich buńczucznych komentarzy: pokażemy, dopadniemy, powiesimy, wsadzimy do więzienia ...dziki Wojtek wszystkich pozabija i pozjada serca - i co?

    - i jajco

    • Miarka - wielkie dzięki#Joanna M.Wiórkiewicz#miarka#Andrzej Tokarski

     Żadne "jajco". - Już o tym kiedyś rozmawialiśmy..
     "Jajco to jest wtedy kiedy się poddajemy. - Bo "złu aby zwyciężyło wystarczy bierność ludzi dobrych". - A aby zginąć, starczy nie podjąć obrony koniecznej.
     Obronę konieczną podejmuje się nie wtedy, kiedy jesteśmy silniejsi jak ci co nas atakują i chcą zniszczyć - bo wtedy nie zaatakują. - Podejmuje się ją kiedy jesteśmy słabsi i dopiero się organizujemy i wzmacniamy.
     Możliwości postąpienia źle jest więcej jak dobrze, więc realistycznie patrząc powinniśmy zawsze przegrywać, więc i powinno nas już nie być,a jednak żyjemy.
     Do odważnych świat należy. - Do tych co widzą niebezpieczeństwa i się boją, ale mimo to potrafią zachować spokój i działać skutecznie.
     - Potrafią bo nie patrzą na to co może złe nastąpić, a czepiają się tego że może się skończyć dobrze i tej szansy się trzymają, robią wszystko co w ich mocy, żeby została wykorzystana.

 • w normalnych demokracjach to normalne

  wole to niz pracowac za bimber w panstwie srodka albo panstwie zwiazkowy i bac sie wyrazic swoje zdanie i hohsztaplerach politycznych

  • w normalnych demokracjach to normalne#michalm12345

   Pusty omłot słomy.

   Inżynier w Chinach zarabia dużo wiecej niz jakikolwiek inżynier na Zachodzie.
   Zachód nie potrzebuje inżynierów . Potrzebuje finansowych spekulantów i niekończących sie wojen.

  • w normalnych demokracjach to normalne#michalm12345

   W Kanadzie panuje totalitaryzm tam za słowa idzie się do więzienia

 • autor

  "Nie trzeba było długo czekać, ledwo 2 dni, żeby ociekające „zdrowym rozsądkiem”defetystyczne czarnowidztwo Neonowego guru Pana Tokarskiego zamieniło się w cuchnący ściek"

  - to zabawne - ma Pani do mnie pretensje, ze sama nie rozumie, tego, co tam się dzieje.... naprawdę sądzi Pani, że po to globalistyczne elity przez dziesięciolecia szykowały się, budowały schrony, podziemne miasta, gromadziły zasoby i władzę, mordowały przeciwników, przejmowały władzę nad państwami i kontynentami, zbroiły się w armię i prawo - żeby dać się przepędzić - gromadzie szoferów z ich ciężarówkami .... a przekaz jest prosty: jeżeli kogoś trzeba okupować i otaczać - to ośrodki decyzyjne, poszukać mocodawców, pozbawić ich władzy, odciąć od mediów, przejąć wpływ na służby - a nie okupować mieszkańców miast na dwudziestostopniowym mrozie .... czego tu Pani nie rozumie?

  Jeśli tylko zechcą, globaliści zrobią z nimi co im w duszy zagra, mogą zrobić z nich ofiarę całopalną razem z ich trakami i całymi miastami - i kto im zabroni? To jest inna liga, inne zasady a raczej brak zasad. To, że się Pani i paru oburzonych moralistów oburzy - nie ma znaczenia.

  Ta rozgrywka jest na innym poziomie i żeby ją wygrać - też trzeba wejść na inny poziom. A na tym poziomie nie bierze się jeńców i nie pyta o reguły, a fair play - nie istnieje ... dalej Pani nie zrozumiała?

  • autor#Andrzej Tokarski

   Szanowny Panie Andrzeju,
   Ten konwuj tak się podoba tutaj, bo

   "[...] szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? – jakoś to będzie!".

   Ten zaszczepiony przez Sienkiewicza i szczególnie żyda Mickiewicziusa romantyzm zabija już od ponad wieku kolejne polskie pokolenia.
   Jakże wyraźnie widać to nawet tutaj na Neonie. Szczególnie wśród tych, którzy minusują pańskie artykuły czy komentarze.
   Pozdrawiam.

  • autor#Andrzej Tokarski

   Prawda zwycięży. Jeśli nie teraz, to może za sto lat, albo dwieście, ale Prawda zwycięży. I naszym obowiązkiem (tak! obowiązkiem!) jest pomóc Jej zwyciężyć.

   • autor#Andrzej Tokarski#Joanna M.Wiórkiewicz

    jakby Pani uważniej przeczytała co pisałem, zauważyłaby Pani, że mam podobną nadzieję - tyle, że też wiem conieco o tym i owym - więc widzę w tej akcji potencjał do wykorzystania głównie przez stronę przeciwną. Pewne rzeczy można zrobić powiedzmy, że spontanicznie -ale zdecydowanie lepiej zrobić je - rozumnie. W tej akcji - przy całym uznaniu do Pani zaangażowania - zbyt wiele rozumnego działania nie widzę. Każdy wojskowy strateg zna tę sztuczkę - zwabić wroga do wąwozu i tam - wybić, a tych co przeżyją - wziąć (ewentualnie, ale niekoniecznie) w niewolę. Bułka z masełkiem, Pani Joanno ...

 • Widzę pewną analogię w tych strajkach (po naszemu) TIR-owców

  w odniesieniu do:
  socjalizm tak - wypaczenia - nie!
  O co chodzi?
  Otóż ludzie widzą tam narastającą tyranię i z tym chcą walczyć - tymczasem owa tyrania jest tylko wstępem do celu zasadniczego czyli depopulacji o miliardy istnień i odczłowieczenie kompletne człowieka tak - aby go usytuować poniżej nie tylko fauny ale i flory.
  Wniosek?
  Jeżeli ja powyższe wiem - to i wiedzą to inni ludzie ( oczywiście nie wszyscy) - ale tego wprost nie głoszą - podobnie jak Solidarność nie żądała ustami Polaków (nie ustami Bolków) skończenia z tzw. komuną moskiewską. Po prostu po schodach na górę idzie się po stopniach i aby przekroczyć ostatni stopień - przedtem należy pokonać te wcześniejsze.

 • Wygląda, że ten Freedon Convoy jest zaraźliwy

  Trucker Movement Goes Global: Convoy To Canberra
  https://www.infowars.com/posts/trucker-movement-goes-global-convoy-to-canberra/ Dodam, że bolszewiki są do tego stopnia zuchwale, że bez żadnej żenady - Trudeau nazywa te setki tysięcy jeżeli nie miliony normalnych Kanadyjczyków "antysemitami, homofobami, islamofobami, anty-czarnymi rasistami i transfobami" - nie miejcie wątpliwości - jak im damy to nas wymordują, takich rzeczy nie mówi nikt kto nie ma zbrodniczych planów.


  "Today in the House, Members of Parliament unanimously condemned the antisemitism, Islamophobia, anti-Black racism, homophobia, and transphobia that we’ve seen on display in Ottawa over the past number of days. Together, let’s keep working to make Canada more inclusive." Żeby zakończyć „pandemię” ktoś musi w końcu odstrzelić Klausa Schwabba - tego starego ciula i wariata. Nie mogę zrozumieć, dlaczego wszystkie rządy świata słuchają się jakiegoś starego ciula…

  • Wygląda, że ten Freedon Convoy jest zaraźliwy#kula Lis 70

   Swietny ten videoclip! Ciekawe, czy się Australijczycy ruszą. A władze robią to, co im ich "rozsądek" nakazuje: skłócają społeczeństwo. DZIEL i rządź. Divida et impera.

   • Wygląda, że ten Freedon Convoy jest zaraźliwy#kula Lis 70#Joanna M.Wiórkiewicz

    Ja wprawdzie nie mam pamięci słonia (jak pan @Ikulalibal...) ale nie jestem też rybką akwariową.
    Czy czasem jakoś latem 2021 australijscy kierowcy ciężarówek nie organizowali jakiegoś protestu?
    Wtedy się nie udało. Rozlazło się w szwach.

    A teraz się uda? Ciekawe dlaczego?
    Może jakaś niewidzialna ręka niosąca po świecie demokrację (od tęczowych "rewolucji") podjęła się organizacji eventu...

  • Wygląda, że ten Freedon Convoy jest zaraźliwy#kula Lis 70


   Link 》》》
   NIESTETY TEN LINK JUŻ JEST ZABLOKOWANY ▪▪▪ I Nie działa !


   Trucker Movement Goes Global: Convoy To Canberra

 • Czy organizatorzy masowego zatrucia atmosfery w Ottawie, finansujący tę OB(R)ŻYDLIWOŚĆ

  to GANG ANTYSPOŁECZNYCH KRYMINALISTÓW?

  Policja w Ottawie zapowiedziała w piątek, że rozprawi się z "coraz bardziej niebezpiecznym" protestem setek kierowców ciężarówek, którzy na osiem dni zamknęli centrum kanadyjskiej stolicy, domagając się zniesienia obowiązku szczepień przeciw COVID-19.

  © AFP
  Dobrze zorganizowana blokada, która według policji opiera się częściowo na finansowaniu przez sympatyków w Stanach Zjednoczonych, jest bezprecedensowa według kanadyjskich standardów. Setki kolejnych kierowców ciężarówek planuje wjechać do miasta w ten weekend - uważa policja w Ottawie.

  - To coraz bardziej niestabilna i coraz bardziej niebezpieczna demonstracja - powiedział szef policji Peter Sloly.

  - Protestujący w centrum miasta pozostają wysoce zorganizowani, dobrze finansowani, niezwykle zaangażowani w opieranie się wszelkim próbom bezpiecznego zakończenia demonstracji - dodał.

  Niektórzy chcą zniesienia federalnego przepisu ws. szczepionek przeciw COVID-19 dla transgranicznych kierowców ciężarówek, podczas gdy inni nalegają, aby liberalny premier Justin Trudeau został zdymisjonowany na podstawie tego, że przekroczył swoje uprawnienia, nakładając ograniczenia w walce z pandemią.

  Sloly (szef policji w Ottawie), który powiedział, że on i inni najwyżsi urzędnicy otrzymali groźby śmierci, porównał protest do zamieszek w Waszyngtonie z 6 stycznia 2021 roku, kiedy tysiące zwolenników byłego prezydenta Donalda Trumpa szturmowało Kapitol USA, próbując obalić zwycięstwo Joe Bidena w wyborach.

  (Jeden z organizatorów zamieszek w Kanadzie?) Trump powiedział, że kierowcy ciężarówek "pokojowo protestują przeciwko surowej polityce skrajnie lewicowego szaleńca Justina Trudeau, który zniszczył Kanadę szalonymi przepisami".

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/policja-zapowiada-st%C5%82umienie-protestu-kierowc%C3%B3w-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wek-w-ottawie/ar-AATuGNn?ocid=msedgntp

 • Na pohybel trollom i defetystom.

  Truckers Convoy Song

 • Ci co chcą być wolni, zawsze sobie wolność wywalczą.

 • Autor 5*****

  Czytając niektóre komentarze - mam wrażenie, że czytam dezinformacje kanadyjskiego / i nie tylko/ mainstreamu. Pajace nie mają nawet pojęcia jakie są opinie Policji z Ottawy na temat blokady, nie wiedzą także, że policjanci dowożą żywność kierowcom, tam gdzie jest utrudniony dojazd. Na dzień wczorajszy poparcie dla protestu wyrażało około 75% mieszkańców miasta, a jest to elektorat "trutki". Malkontenci, defetyści i ludzie bez charakteru zawsze pozostaną pariasami i jakakolwiek dyskusja z nimi pozbawiona jest sensu.

  • Autor 5*****#Playset

   "jakakolwiek dyskusja z nimi pozbawiona jest sensu"
   Bo oni wszystko wiedzą najlepiej.

  • Autor 5*****#Playset

   Lewactwa nigdzie nie brakuje. Poza tym lewackie media zawsze beda ukrywac prawde i oglupiac ludzi.
   Prawda jest, ze policja w Ottawie sympatyzuje z "truckersami" , analogicznie jak mieszkancy Ottawy sympatyzuja z "truckersami" i dostarczaja im paliwo, cieple posilki, ciepla odziez, zapraszaja do swoich domow na kapiel etc.
   Nawet polska placowka polonijna w Ottawie zbiera ciepla odziez dla "truckerow" i dostarcza im cieple posilki.
   Mieszkancy Ottawy sa zjednoczeni ze strajkujacymi "truckerami", poniewaz tu chodzi o WOLNOSC WYBORU (prawo gwarantowane w Kanadyjskiej Karcie Praw - Canadian Charter of Rights).
   W Toronto rowniez rozpoczal sie strajk w ramach solidarnosci ze strajkujacymi "truckerami" w Ottawie i to samo dzieje sie w innych prowincjach Kanady (Alberta, British Columbia, Saskatchewan, Quebec).
   Lewactwo boi sie tych strajkow, poniewaz strajki zaczynaja rozlewac sie na inne prowincje Kanaday i coraz wiecej ludzi buntuje sie przeciwko tyranii rzadzacych.
   Z kolei J."Castro" Trudeau ukrywa sie przed opinia pubiczna pod pozorem "zachorowania" na C19 i ludzie smieja sie z tego blazna.
   Np. partia PC w Kanadzie odwolala swojego lidera ze stanowiska lidera PC, ktory nie chcial poprzec strajkujacych "truckerow", czyli to jest sygnal, ze nastepuje coraz wieksza radykalizacja w samej partii PC, ktorej czlonkowie popieraja "truckerow".
   Wniosek:
   Nalezy sluchac niezaleznych mediow, zamiast lewackiej propagandy, ktora ukrywa prawde i maci ludziom w glowach.

   Z historycznego punktu widzenia, ZYDOSTWO ZAPLANOWALO C19 , poniewaz dazy do zaprowadzenia JWO (Jew World Order - zydowskiego porzadku swiata) i robi to poprzez POLITYKOW , MEDIA I LEWACKIE ORGANIZACJE.
   Zydowski plan zaprowadzenia nowego porzadku swiata (NWO - New World Order) znajduje sie na mapie GOMBERGA z 1941r

 • Protesty w Paryżu - nz żywo

 • Z całego serca życzę, także w swoim interesie by te protesty doprowadziły

  do wytępienia lucyferycznej, satanistycznej szarańczy.
  Jednak od samego początku podobnie jak kilku innych tutaj osób podchodzę do sprawy z wielką ostrożnością. Przez ostatnie dwadzieścia lat dość dobrze poznałem mechanizmy zakulisowej władzy , metody jej utrzymywania i powiększania. To co się dzisiaj dzieje przygotowywane było lekko licząc przez lat dwieście. I było dobrze przygotowane.
  Oliwa zawsze na wierzch wypływa i sądzę, że to Tokarski będzie miał rację. Dla naszej zguby oczywiście. Może być z tego jednak jedna korzyść- zostaną odsunięte w czasie rzeczy które miały zadziać się już bardzo szybko.
  Nowy wspaniały świat ma wyłonić się z całkowitego chaosu. Radzę huraoptymistom pamiętać o tym zaplanowanym scenariuszu.

  • Z całego serca życzę, także w swoim interesie by te protesty doprowadziły#zadziwiony

   // Radzę huraoptymistom pamiętać o tym zaplanowanym scenariuszu.//

   A chcemy wiedzieć?
   Bo aby pamiętać trzeba wiedzieć... coś.

   • Z całego serca życzę, także w swoim interesie by te protesty doprowadziły#zadziwiony#Franek Ganek

    Ano , ba... Trzeba wiedzieć...

  • Z całego serca życzę, także w swoim interesie by te protesty doprowadziły#zadziwiony

   Tak samo sobie życzę by doszło do wytępienia tej satanistycznej szarańczy. Tylko ta walka trwa rzeczywiście na innym poziomie .Ja od samego początku już wiem ,że spuścizna obcych cywilizacji pozostawiła na naszym globie wrogie wykorzystujące nasze emocje jako pewną pożywkę dla swych przedstawicieli .Pozostawienie tego bez ingerencji takiej jasnej strony mocy by w końcu doprowadziło do totalnego zniewolenia - zezwierzęcenia którego by cechował jedynie instynkt przetrwania.To są trudne sprawy wyśmiewane bo zadufani w swym egoizmie nie potrafimy przyjąć, że ten wszechświat jest zupełnie inny niż nas uczono.

  • Z całego serca życzę, także w swoim interesie by te protesty doprowadziły#zadziwiony

   Wybiegam trochę w przyszłość ale skończy to się tym że jako partyzanci będziemy musieli zdobywać broń na okupancie. Większość jej nie ma, a tym co ma milicja zarekwiruje jak przed stanem wojennym. W lesie nie da ukryć bo dronami nas wykryją w 5 min. W mieście łatwiej dopóki nie mamy chipów wszczepionych. Okupacja będzie globalna, jak globalna jest plandemia koronaswirusa. Jest nas więcej. Oni są ukryci ale znamy ich generałów i żołnierzy. Wiemy co robić z wrogiem który chce nas wybić. Wystarczy się odwzajemnić. Innej drogi nie ma.

 • Helsinki: Pojazdy zablokowały główną arterię. Trwają protesty

  Setka pojazdów przeciwników obostrzeń covidowych zablokowała w nocy z piątku na sobotę główną arterię Helsinek. Policja zatrzymała 55 osób.
  W sobotę w południe przed gmachem fińskiego parlamentu rozpoczął się drugi dzień demonstracji. Protestujący zaczęli rozstawiać namioty, przyczepy kempingowe oraz garkuchnie w miasteczku namiotowym.

  Protest "Convoy"
  Obywatele kraju zorganizowali serię manifestacji pod nazwą "Convoy". Domagają się nie tylko zniesienia przez władzę restrykcji sanitarnych związanych ze stanem epidemii, ale również obniżek cen paliw. W Finlandii ceny oleju napędowego i benzyny należą do najwyższych w Europie (w ostatnich tygodniach trzeba płacić około 2 euro za litr), a 50-60 proc. ceny stanowią różne podatki. Pojawiły się także hasła o dymisji rządu.

  Idea wydarzeń miała zostać zaczerpnięta z Kanady, gdzie trwa największy protest od momentu wprowadzania pandemicznych restrykcji i segregacji sanitarnej obywateli.

  W Finlandii protestujący zamierzają blokować centrum Helsinek poprzez tworzenie karawany pojazdów. Tego typu protest ma być powtarzany do środy wieczorem. Wśród demonstrantów są grupy związane ze służbą zdrowia i opieki, w tym przeciwnicy obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników tego sektora. W piątek – według różnych źródeł – zebrało się od 700 do 2 tys. osób, a sznur pojazdów liczył od 100 do 150 aut. Policja zaczęła odholowywać samochody. Służbom udało się przywrócić przejezdność Alei Marszałka Mannerheima – głównej ulicy Helsinek – dopiero w sobotę nad ranem, a działania utrudniały opór protestujących oraz obfite opady śniegu (w ciągu ostatniej doby spadło około 20-30 cm śniegu). W jednym z holowników przebito oponę.

  W sobotę narodowo-konserwatywna partia Finowie (PS), największa partia opozycyjna w kraju, ogłosiła złożenie wniosku o wotum nieufności wobec rządu w związku z brakiem reakcji władz na rosnące ceny paliw i energii elektrycznej.

  Ps...Brawo Finlandia!! Trzeba powiesić kilku winnych ( reszta sama się uspokoi bo żydzi to tchórze) ludobójców pochodzenia żydowskiego z Ameryki typu Rothshild, Gates, Soros, także Schwaba i natychmiast bezkarnego mordowania ludzi na całym świecie nie będzie, także restrykcji, segregacji a i paliwa będą tanie. Tak mało potrzeba to normalnego świata.
  Europa się budzi, Polska przysypia. Musi ostatnie wichury wywiały z ludzi honor. W tej długofalowej opracji depopulacji, bo o to głownie chodzi, bunty społeczne są przewidziane i będą wysterowane w zależności od rozwoju sytuacji. Machina ruszyła i cofnąć się nie mogą bo następna okazja może będzie możliwa dopiero za 100 lat. Łapka w górę nic nie da. Czerwone się musi polać. Pamiętam coś takiego jak Czerwone Brygady.
  Poczekajmy na wprowadzenie Fit For 55. Wtedy to dopiero będą rewolty. Może właśnie o to chodzi, bo do głosu na pewno dojdą ugrupowania skrajne - zarówno lewicowe jak i prawicowe. Oby tylko nie doszło do powtórki tego sprzed 100 lat. Pokazówka z odbierania wolności obywatelom nastąpiła podczas wyborów w USA, gdzie koncerny meNdialne zadecydowały, kto ma być prezydentem USA, a ma być lewak i staruch z alzheimerem, zaś umysłami ludzkimi będą władać fejs...zbuki, tły...tery, tefaueny, Sorose, zieloni i tęczowi terroryści.

 • Zamrożone pieniądze zostaną zwrócone !

  "W obliczu potencjalnego dochodzenia w sprawie oszustwa prowadzonego przez stan Floryda GoFundMe uchylił decyzję o redystrybucji pieniędzy przekazanych przez tysiące darczyńców kanadyjskiemu „Konwojowi Wolności” protestującemu przeciwko regulacjom COVID-19 .

  W piątek platforma crowdfundingowa GoFundMe zamroziła oficjalną kampanię konwoju, twierdząc, że organy ścigania przekonały firmę, że konwój stał się brutalny i niezgodny z prawem.

  GoFundMe zachęcał darczyńców do złożenia formularza zwrotu i powiedział, że wszelkie środki, które nie zostaną właściwie zwrócone darczyńcom, zostaną przekazane na cele charytatywne wybrane przez Freedom Convoy.

  Jednak w ciągu kilku godzin GoFundMe wycofał wnioski o zwrot pieniędzy, ogłaszając, że automatycznie zwróci dawcom pieniądze., a jest tego ok. 10 mln dolarów.
  Gubernator Florydy Ron DeSantis powiedział, że „przebada” firmę, oskarżając ją o oszustwo".
  Stało się to możliwe dzięki wsparciu patriotów z USA, co dobrze rokuje na przyszłość.

 • Protesty w wielu miastach Kanady. Setki kierowców zmierzają do Ottawy.

  Policja zapowiada ROZPRAWIENIE SIĘ z demonstracją [VIDEO] W piątek 4 lutego policja w Ottawie obiecała rozprawienie się z rzekomo „coraz bardziej niebezpiecznym” protestem przeciwko covidowym obostrzeniom i obowiązkowi szczepień. Natomiast premier Kanady Justin Trudeau mówi, że odpowiedzi wojskowej na trwającą manifestację „nie ma w tej chwili w planach”.
  Przypomnijmy, że „Konwój Wolności” wyruszył w drugiej połowie stycznia. Z początkowo małego i lokalnego protestu przerodził się w wielką ogólnokrajową manifestację. Dotarł do Ottawy już tydzień temu. Od tamtej pory w stolicy kraju trwają protesty przeciwko covidowym obostrzeniom i obowiązkowym szczepieniom.

  Protestujący nie zamierzają odpuszczać
  Po masowych protestach w ostatni weekend stycznia, kiedy ze stolicy ewakuowany został premier Kanady, w tygodniu sytuacja nieco się uspokoiła, jednak protestujący zapewniali, że nie mają zamiaru odpuszczać i spodziewa się, że już dziś manifestacje znów przybiorą na sile. Do stolicy Kanady ma zmierzać kilkaset kierowców ciężarówek.

  Organizatorzy „Konwoju Wolności” wydali w środę oświadczenie, w którym mówią, że mają empatię dla mieszkańców miasta, ale pozostaną w Ottawie, dopóki wszystkie poziomy rządu nie zakończą wszystkich restrykcji związanych z pandemią. Obecnie część protestujących domaga się również usunięcia rządu Trudeau.

  Protest kierowców ciężarówek w Ottawie poparł były prezydent USA Donald Trump. Pochwalił on uczestników konwoju za „robienie więcej w obronie amerykańskiej wolności, niż większość naszych przywódców”.

  https://twitter.com/i/status/1489731411464663040

  https://twitter.com/i/status/1489441931486990340
  Policja zapowiada strategię „surge and contain”
  Dobrze zorganizowana blokada, która jak twierdzi policja opiera się częściowo na finansowaniu przez sympatyków w Stanach Zjednoczonych, jest bezprecedensowa jak na standardy kanadyjskie.

  Jak przekazał szef policji w Ottawie, Peter Sloly, w weekend do miasta planują wjechać kolejne setki kierowców ciężarówek. To pozostaje (…) coraz bardziej niestabilna i coraz bardziej niebezpieczna demonstracja powiedział dziennikarzom.

  Protestujący w centrum miasta „pozostają wysoce zorganizowani, dobrze finansowani, niezwykle zaangażowani w opieranie się wszelkim próbom bezpiecznego zakończenia demonstracji”, dodał.

  Do tej pory podczas w większości, poza drobnymi incydentami, pokojowych protestów przeciwko covidowym obostrzeniom i obowiązkowym szczepieniom, policja w dużej mierze „stała z boku”.

  Peter Sloly powiedział, że policja będzie wprowadzać w życie strategię „surge and contain”, w tym posiłki 150 oficerów rozmieszczonych w centrum miasta, aby przywrócić porządek.

  – Nienawiść, przemoc, nielegalne działania, które rezydencje i firmy w Ottawie znosiły w ciągu ostatniego tygodnia, są nie do zaakceptowania – dodał.

  Do akcji wkroczy wojsko?
  Co ciekawe, jeszcze w środę szef policji w stolicy Kanady, powiedział, że prawdopodobnie nie ma policyjnego rozwiązania, które pozwoliłoby zakończyć protest. Szef policji stwierdził również, że wszystkie opcje są na stole, w tym wezwanie wojska.

  Przyglądamy się każdej opcji, w tym pomocy wojskowej powiedział.

  Szef policji w stolicy Kanady podkreślił, że taka pomoc byłaby czymś rzadkim, i że mógłby sobie przypomnieć, że wojsko zostało wezwane do stłumienia obywatelskiego nieposłuszeństwa tylko dwa razy w ciągu ostatniego stulecia.

  Jednak rzecznik kanadyjskiego ministra obrony powiedział w środę, że „nie ma żadnych planów” takiego zaangażowania. Kanadyjskie Siły Zbrojne nie są w zaangażowane w egzekwowanie prawa w tej sytuacji przekazał.

  Także premier Justin Trudeau, który już w ostatnią sobotę stycznia został ewakuowany, a następnie w poniedziałek zabrał głos podczas absurdalnej konferencji prasowej, powiedział, że odpowiedzi wojskowej na trwający protest „nie ma w tej chwili w planach”. Protesty rozlewają się po Kanadzie
  Oprócz Ottawy, trwa także protest w okolicach Coutts, w Albercie, utrudniając przejazd przez przejście graniczne z USA. Co ciekawe, już po rozpoczęciu protestu, ogłoszono, że Alberta zniesie covidowe restrykcje od przyszłego tygodnia, zaczynając od tzw. paszportu covidowego.

  Z kolei w ten weekend planowane są również protesty w Quebec City i Toronto, gdzie władze zamknęły dostęp do centrów miast. Wszyscy chcemy zrobić wszystko, aby uniknąć sytuacji, którą obserwujemy w Ottawie powiedział burmistrz Toronto John Tory.
  Politycy chcą ukraść pieniądze ze zbiórki na „Konwój Wolności″
  Przypomnijmy także, że ponad 10 milionów kanadyjskich dolarów dobrowolnie wpłacono na poczet kosztów związanych z Konwojem Wolności. Tymczasem politycy którym nie w smak protesty przeciwko sanitarnej tyranii, chcieliby te pieniądze przeznaczyć na inny cel. Czyli po prostu je ukraść. Na razie zbiórka została zamrożona. Źródła: Reuters / ABC News / NCzas
  Ps... Kanadyjczycy sami sobie wybrali bandyckich komunistów do władzy. Są w znacznej większości podobnie jak my Polacy niewyrobionymi politycznie idiotami. Lewackie rządy nie cofna się przed niczym. Jestem pewien, że użycie wojska jest już omawiane. Nadzieja w tym, że ichnie wojsko ma trochę honoru. Trudeau, jest raczej skończony i nie róbcie z policji kanadyjskiej opryszków. Mur berliński zanosi się na to, że będzie obalony w Ottawie, bo z obaleniem muru w Berlinie kiepsko wyszło.

  • Protesty w wielu miastach Kanady. Setki kierowców zmierzają do Ottawy.#kula Lis 70

   Potwierdzam informaje podane przez "Kula Lis 70" i dodam, ze D.Trump nazwal J.Trudeau lunatykiem; w/g moich spostrzezen J.Trudeau to lewak i zydowska marionetka.
   Z kolei lewackie media ukrywaja prawde o protestach i naglasniaja lewackich politykow, ktorzy sa przeciwnikami strajkow w Ottawie.
   Tymczasem strajki rozszerzaja sie na inne prowincje Kanady (Ontario, British Columbia, Alberta, Saskatchewan, Quebec etc) i coraz wiecej ludzi popiera strajki w Ottawie.
   Partia konserwatywna PC Kanady odwolala swojego lidera Erina O'Toole, poniewaz nie chcial poprzec strajkow i to jest sygnal, ze partia PC staje sie bardziej radykalna - wkrotce wybory na nowego lidera partii PC.
   Jesli chodzi o zbiorke pieniedzy na strajk "truckerow" (10 milionow dolarow) to polecenie na zablokowanie konta przyszlo z samej gory.
   Poza tym policja w Ottawie probuje zwiekszyc liczbe policjantow o 150 ludzi i przemiescic ich do centrum Ottawy co jest koordynowane przez prezydenta miasta Ottawy Jim'a Watson'a (liberala i pedala) , ktory jest przeciwny strajkom i nazwal blokade Ottawy, "insurekcja" (powstaniem).
   Liberal i pedal J.Watson rozwaza nawet wezwanie na pomoc zolnierzy armii kanadyjskiej, ale rzecznik prasowy Armii Kanadyjskiej oswiadczyl, ze to jest niemozliwe i nie bedzie interwencji Armii Kanadyjskiej w Ottawie.
   Poza tym policja w Ottawie karze "truckerow" mandatami za to, ze nie maja "pozwolenia" na strajk i czepiaja sie za duperele (w komunistycznym PRL bylo analogicznie) - dotychczas zostalo ukaranych ponad 450 "truckerow" co jest wielkim swinstwem nadgorliwych policjantow i prezydenta miasta J.Watson'a (liberala i pedala).
   Z kolei prezydent miasta Toronto John Tory (lewak) zablokowal centrum miasta, zeby "truckerzy" nie sparalizowali ruchu w centrum Toronto.
   Sytuacja staje sie napieta, ale ludnosc solidaryzuje sie ze strajkiem "truckerow" oraz ludnosc dolacza do strajkujacych i pomaga finansowo oraz materialnie "truckerom".
   Na razie tyle w temacie.

 • Protesty w Kanadzie

  Tego nie zobaczysz w mediach. Protesty przeciwko restrykcjom, segregacji i obowiązkowej szprycy na całym świecie. Kilka dni temu, rozpoczął się także protest w okolicach Coutts, w Albercie, utrudniając przejazd przez przejście graniczne z USA. Ponadto w ten weekend planowane są również protesty w Quebec City i Toronto.
  „Tysiące ludzi zmierzających dziś do Quebec City na kolejną rundę protestów w ramach Kanadyjskiego Konwoju Wolności przeciwko państwu policyjnemu COVID”, donosi na Twitterze Michael P Senger.


  Protesty w Europie
  Do protestów przeciwko „covidowemu amokowi″ dochodzi także w wielu miejscach Europy. W sieci pojawiły się nagrania m.in. z Włoch czy Francji, gdzie manifestacje trwają już trzydziesty tydzień z rzędu. Na ulice wychodzili także mieszkańcy Szwajcarii, Niemiec, Austrii oraz Finlandii.

  „Tysiące osób zebrało się przed Palazzo Barbieri w Weronie, aby zaprotestować przeciwko drakońskiemu reżimowi szczepionkowemu we Włoszech”, pisze Michael P Senger.

  https://twitter.com/i/status/1489993793008910337
  https://twitter.com/i/status/1490009325145890817

  https://twitter.com/i/status/1489970329170624515


  „Niewiarygodna demonstracja przed Wieżą Eiffla w Paryżu, jak Francuzi wychodzą na ulice 30. tydzień z rzędu protestów przeciwko szczepionkom i tyranii COVID”, opisuje Michael P Senger.
  https://twitter.com/i/status/1489991797182926852
  https://twitter.com/i/status/1489987368589443072
  https://twitter.com/i/status/1489954039475417095

  https://twitter.com/i/status/1489967449193816065
  Nie ustają także protesty za naszą zachodnią granicą. W sieci pojawiły się nagrania z protestów m.in. przeciwko paszportom sanitarnym w wielu miastach Niemiec, w tym z Bielefield, Königsbach-Stein i Ulm.

  „Demonstracje nie do zatrzymania odbywają się teraz w Niemczech KAŻDEGO wieczoru!”, informuje na Twitterze użytkownik „BMedia”. Z kolei dziś, 5 lutego, odbyła się manifestacja mi.n. w Osnabrück.

  https://twitter.com/i/status/1489996723980222469
  Niemcy. Freiburg. 05.02.2022. Corona protest przeciwko sanitarnej dyktaturze, przymusowi szczepieniowemu i oznaczaniu ludzi kodami QR.
  https://twitter.com/i/status/1490022770876592129

  Protest m.in. przeciwko koronarestrykcjom, naciskom szczepionkowym i tzw. paszportom covidowym odbył się także w Szwajcarii. Protestowano również w Austrii, gdzie dziś Prezydent podpisał ustawę o obowiązku szczepień przeciw Covid-19. Szwajcaria. Sankt Gallen. 05.02.2022. Corona protest przeciwko przymusom, zakazom, naciskom szczepieniowym i przepustkom covidowym QR.
  Corona gestapo prezentuje nowatorskie metody blokowania drogi pokojowo protestującym.
  https://twitter.com/i/status/1490014916513783819

  Austria. Wiedeń. 05.02.2022.
  Corona protest przeciwko tyranii sanitarno-szczepieniowej.
  https://twitter.com/i/status/1490012974941196288
  W piątek, 4 lutego, w obronie wolności, a przeciwko tzw. paszportom covidowym manifestowano w Holandii. W sieci pojawiły się nagrania m.in. z Hoogeveen i Alkmaar.

  https://twitter.com/i/status/1489749131912429579

  https://twitter.com/i/status/1489748675974901766


  Protesty w Australii
  Trwają także protesty w Australii. O manifestacjach w tym kraju głośno było pod koniec ubiegłego roku. Obecne protesty są już nieco mniejsze i tak, według medialnych doniesień, grupa około 2 tysięcy osób zgromadziła się dziś w Canberze. Protestujący przebywają w Canberze w ramach „Konwoju do Canbery″ od poniedziałku. Sprzeciwiają się głównie obowiązkowym szczepieniom oraz lockdownom, domagając się wolności.
  https://twitter.com/i/status/1489988420323536896
  https://twitter.com/i/status/1489956646008860672
  Źródło: twitter/theguardian.com/nczas.com
  Ps...Kanada wywołała lawinę. Kanadyjczycy mówią, że komunizm nie znajdzie domu w Kanadzie.

 • Trwa to już tydzień

  a tzw. wolne media nawet nie wspomną o tym,zastanawiam się jak długo bedzie trwała to milczenie.

  • Trwa to już tydzień#fan64

   Pan jest w błędzie. To nie są żadne wolne media". To są media głównego ścieku. za trzy tygodnie nastąpi blokadaWaszyngtonu i wówczas te media nie będą mogły już milczeć, żeby się całkowicie nie ośmieszyć. Cierpliwości.

 • Manipulacja masami na coraz wyższym poziomie ....


  KST

 • Brian - Elwro - Przesada?

  Brian
  Taak?
  To jak to sie stało, ze gdy Zachód przechodził rewolucję komputerową - to wydrenowali z Polski całą kadrę techniczną , bo nie mieli ochoty wydawać pięniędzy na wykształcenie własnych kadr.
  Potrzebowali armie wykwalifikowanych programistów i osoby wyszkolone do wprowadzenia bazy danych.
  Ja jestem z rodziny programistów komputerowych po AGH i szkoleniu w Japonii -programowania procesów technologicznych. W Polsce powstała walcowania blach karoseryjnych na licencji japońskiej. Młodzi inżynierowie po AGH byli szkoleni w Toshibie - w Tokyo.
  Kiedy przybyliśmy do Wiednia, bo w Polsce Solidarność zamykała zakłady pracy i ośrodki badan naukowych (OBR) - Polska juz nie potrzebowała ani programistów ani inżynierów .
  We Wiedniu powitali nas Austriacy:
  Dr. Heid, ktory pracowal dla Ministerstwa Nauki i kultury zapytal:
  "To Polska nie potrzebuje juz inzynierow?
  Juz w 1980 roku nie potrzebowała.

  Wszyscy polscy programiści, gdziekolwiek nie emigrowali dostawali wize bardzo szybko i prawie natychmiast po przybyciu, prace w swoim zawodzie.

  Szkoda, ze Polska nie potrzebowala programistów. Nasz dobry kolega z Warszawy zaprogramował skanery z kodami cen , które w tej chwili używają wszystkie kasy w supermarketach na świecie. Polak- architekt zaplanował supernowoczesne osiedle w Melbourne, a inny Polak byl kierownikiem budowy znanego stadionu olimpijskiego.
  Mój szwagier, inżynier po AGH, prowadził podłączenia satelitarne do internetu i telefonów komórkowych w calym kraju… niestety, nie w Polsce. W mojej bliskiej rodzinie mamy 3-ch programistów po AGH - wszyscy musieli wyemigrować. Bo stocznie tez sprzedali.
  I nie tylko polscy inzynierowie, programiści , elektronicy 'przydali 'sie rewolucji komputerowej na Zachodzie.
  To Polacy po Technikum Elektrycznym, mechanicznym, po szkołach zawodwych i technikach w Polsce itp. mieli uznane polskie kwalifikacje. Dobry znajomy , byly uczen, został przedstawicielem ASEA w Korei Południowej, inny tez po technikum, pracował dlugie lata na Tajwanie. I dalej mieszka na Tajwanie i bardzo mu sie dobrze wiedzie.
  To polscy hydraulicy, mechanicy, budowlańcy budowali infrastrukturę na całym Zachodzie. Polscy hydraulicy zrobili karierę nie tylko w Anglii - a ja osobiście znam wiele ciekawych ‘zderzeń’ polskiego hydraulika czy elektronika z odpwiednikiem,(czytaj nieukiem) 'zachodnim’. Na Zachodzie nie ma szkol technicznych - sa kursy zawodowe , które na ogół uczą wymieniać części zamienne.

  To polski Budostal - państwowa firma budowlana - budował całe zakłady przemysłowe i rafinerie na Bliskim Wschodzie: W Iraku, Libii, Syrii… Budowaliśmy i na Wegrzech i Glasswerke w Ilmenau w Niemczech!
  To przeciez Polacy - elektrycy, w bardzo znanym państwie zachodnim wprowadzili…uziemienie! … po tym jak sie im spalil McDonald’s od pioruna..

  Uważam, ze osiągnięcia Polaków na Zachodzie sa celowo blokowane bo antypolska, anty PRL-owska propaganda musi trwać, żeby usprawiedliwiać dziadostwo obecnej gospodarki w Polsce.

  Na szkoleniu w Anglii w 1980 roku - zaprzyjaźnieni Anglicy - wykładowcy poradzili mi, żebyśmy wyjechali z Polski bo... Polska ma sie stac konsumentem - a nie producentem!!’

  Święte słowa.

  I o ile oficjalna polityka UK popierała rozwalanie Polski przy pomocy Solidarnosci - o tyle prasa brytyjska naśmiewała sie z kulfona Wałęsy, ze taki prostak i 'naturszczyk' potrafi zablokować gazociąg …jamalski.

  Bo jak mnie pouczyli Anglicy - i można znaleźć potwierdzenie w sieci w "Margaret Thatcher Foundation" - Solidarnosc powstala po to, zeby zablokowac gazociag z Jamalu. Anglia miała podpisany kontrakt z Sowietami na wydobycie, eksploatacje i dostawy gazu rosyjskiego do Anglii i Europy. Taki sam jak Nord Stream2
  Widac wojna gazowa trwa.
  A Polska rzeczywiście stała sie konsumentem - a przestała być producentem.
  Wszystkie zaklady pracy, fabryki, przedsiebiorstwa, uczelnie i zaklady naukowe, a takze sklepy i osrodki handlowe byly POLSKIE! I nalezaly do Polakow.

  A z nas, budowniczych Polski powojennej i budowniczych polskiego przemysłu , co większe kulfony robią … komunistów!!

  W Polsce nie bylo nawet partii komunistycznwj. Ale kulfony o tym tez nie wiedzą .


  PRAWDA O PRL – TEKST POCHODZI Z KRĘGÓW WOJSKOWYCH PRL ALE WART PRZECZYTANIA I ZADUMY

  A kto – z młodych wykształconych, z dużych miast – wie, że kiedyś w Polsce produkowano generatory elektryczne dla największych elektrowni?
  Że produkowano turbiny o mocy 500 MW, — a przymierzano się do turbin 1500 MW?
  Że połowa chińskich, indyjskich, indonezyjskich, greckich i tureckich, libijskich i irackich elektrowni — wyposażona była / jest nie w amerykańskie, czy niemieckie — a w polskie turbiny?
  Że produkowano u nas śmigłowce, samoloty tłokowe i odrzutowe, że produkowano 40.000 ciężarówek, że wytapiano 20 mln. ton stali, że byliśmy na 2 miejscu – za Japonią – w produkcji statków rybackich, a te zdobywały Błękitną Wstęgę Atlantyku w tej kategorii?
  Że nasze zestawy audio – radio, wzmacniacz, głośniki, gramofon, magnetofon Radmoru — biły amerykańskie i japońskie?
  Że nasze sprężarki chłodnicze kupowało wiele krajów świata? Że już w latach 50-tych nasz Star był napędzany gazem LPG — i miał nim chłodzone nadwozie?
  Kto pamięta, że pierwszy PC komputer powstał w Erze – przed ZX Spectrum?
  Że wybudowano:
  Trasę Warszawa-Katowice (Gierkówka, niecałe 300 km – jedna z nielicznych dziś dróg dwujezdniowych o tej długości w Polsce);
  Trasę Łazienkowską wraz z drogami dojazdowymi w Warszawie;
  Dwujezdniową drogę Tuszyn-Łódź;
  Szpital „Centrum Zdrowia Dziecka”;
  Szpital „Centrum Zdrowia Matki Polki”;
  Rafinerię ropy naftowej w Gdańsku;
  Odlewnię żeliwa w Koluszkach;
  Zakłady Dziewiarskie „Kalina” w Lodzi;
  Zakłady produkcji dywanów „Dywilan” w Lodzi;
  Zakłady odzieżowe „Cotex”;
  Zakład produkcji profili giętych w Bochni;
  Zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego w Leżajsku i Lipsku;
  Hutę miedzi w Głogowie;
  Produkcja blach walcowanych na zimno w Hucie im. Lenina (obecnie im. Tadeusza Sendzimira);
  Płocką Fabrykę Maszyn Żniwnych (wyd. 2,5 tys. sztuk kombajnów zbożowych BIZON);
  Zakłady mleczarskie w Węgrowie, Ciechanowie, Chodzieży, Zabrzu;
  Produkcja autobusu Jelcz w Kowarach;
  Zakłady mięsne w Ostródzie, Sokołowie Podlaskim, Zielonej Górze;
  Port Północny i nafto-port (mieliśmy wtedy własne tankowce);
  Zakład kineskopów kolorowych na licencji amerykańskiej w Piasecznie (wtedy jedyny zakład w Europie produkujący tej klasy sprzęt);
  Produkcja układów scalonych i półprzewodników w Naukowo-Produkcyjnym
  Centrum Półprzewodników CEMI w Warszawie,
  11 elektrowni (w tym największa, Kozienice I – o mocy 1200 MW; po 1989 r. – zero elektrowni) – i wiele, wiele innych.
  W latach 70′ oddawano do użytku ok. 300 tys. mieszkań rocznie, a obecnie ok. 1/3 tej liczby, w latach 90-tych jeszcze mniej;
  W latach 1970-75 płace wzrosły o 40%;
  W dekadzie 1970-80 – wzrost PKB o ok. 80% (po 1989 r. potrzeba było na taki sam wyczyn 20 lat);
  Spożycie mięsa na głowę było wyższe niż dziś, mięsa nie myto i nie nasączano (Constar);
  Od tego roku mierzy się w Polsce liczbę osób żyjących poniżej minimum socjalnego na 24 %, obecnie – powyżej 60%!
  We wrześniu 1980 r. (kiedy Gierek odchodził) zadłużenie Polski w Klubach Paryskim i Londyńskim wynosiło ok. 17,6 miliardów dolarów. Na osobę (615 USD) było ono mniejsze niż na Węgrzech (836 USD) lub Jugosławii (856 USD).
  Pod względem zadłużenia byliśmy na 12-13 miejscu w świecie — co odpowiadało naszej ówczesnej produkcji.
  Przypominam, że Polska posiadała wówczas rezerwy walutowe w wysokości ok. 1,3 mld USD — 4 mld USD w surowcach i półfabrykatach, jak również blisko miliardową nadwyżkę eksportu nad importem (wartość eksportu w 1980 to ok 10 mld USD;
  Dług Gierka został prawie całkowicie spłacony w roku 2009.
  Gierek, kiedy rządził, mieszkał w rządowych willach (które przy niektórych dzisiejszych chałupach wyglądały jak psia buda). Po internowaniu mieszkał w domku typu klocek w Ustroniu. Jeździł maluchem 126p kupionym na talon. Żył tylko z emerytury belgijskiej za okres przepracowany w tamtejszych kopalniach.
  Proste pytania dla tych, którzy dostają piany na ustach kiedy pada słowo ROSJA.
  Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała przez tzw. wrogie przejęcia? Może w Łodzi? Na Śląsku, w Starachowicach?
  Kto doprowadził armie Polską do ruiny, tak że w tej chwili mamy zaledwie parę tysięcy żołnierzy zdolnych do walki?
  Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa?
  Kto limituje nam połowy ryb, produkcję mleka, cukru, etc.?
  Czy to Rosja kontroluje handel w Polsce przez 12 największych sieci handlowych?
  Ktoś może dać przykład — kiedy Rosjanie przez podstawione osoby wykupują ziemie na zachodzie Polski?
  A może ktoś zna jakieś rosyjskie, lichwiarskie banki w kraju nad Wisłą?
  Kto zlikwidował całe nasze gałęzie przemysłu takie jak stocznie, elektronika, hutnictwo, zbrojeniówkę?
  A może Putin nałożył na nas haracz za emisję dwutlenku węgla, przez co prąd kosztuje Polaka dwa razy więcej tyle co wcześniej?
  Czy Rosja w Polsce propaguje demoralizację, niszczy rodzinę, patriotyzm młodzieży, gryzie katolików?
  Rosja nie pozwala budować dróg tak, jak chcemy, ze względu na dwa żółwie przechadzające się od sadzawki do sadzawki?
  Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich?
  Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium?
  Czy Rosja wspiera naszych wrogów takich jak banderowcy?
  Czy żąda od nas wysyłania kontyngentów wojskowych do Afganistanu, na Bliski Wschód czy ostatnio Afryki przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe?
  Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny – euro?
  Czy Rosja zmusiła do emigracji około 4 milionów, głównie młodych ludzi po 1989 roku?
  Czy to Rosja kazała nam podpisach w 2006 roku traktat lizboński, który de facto zlikwidował suwerenność Polski?
  Pytania można mnożyć – bagaż historyczny stosunków polsko-rosyjskich jest ciężki jak cholera – ale każdy powinien zrozumieć proporcje.
  Los Ukrainy jest ważny — ale jeszcze ważniejsze jest to, co LEŻY w INTERESIE POLSKI a CO NIE – czasem się o tym zapomina…
  Co do zakładów, to można wymienić jeszcze setki innych, w zależności z jakiego fragmentu Polski się pochodzi, bo po prostu było tego całkiem sporo.
  Jeśli wszystko to było nieopłacalne – to niech mi ktoś wyjaśni, z czego dokładano do interesu — skoro do czasów Gierka nikt nie brał ani grosza pożyczek? I podobno sponsorowaliśmy ZSRR i KDLe… normalnie perpetuum mobile.

  A w Solidarnosciowej , ‘wyzwolonej’ Polsce , Prezydent Komorowski odznaczyl Georga Sorosa Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP - Bibula - pismo niezalezne

  Czy tylko za sprzedanie Polski na zydach?
  http://www.bibula.com/?p=63367

  • Brian - Elwro - Przesada?#Tiamat

   Szkoda, że twój komentarz skoro nie czytany a mógł by być jako osobny post. Jest w nim za dużo prawdy co nie którzy nie chcą przyjąć a zwłaszcza powiazań dotyczące Rosji.

 • MIEDZYNARODOWE ZYDOSTWO ZAPROWADZA NA SILE ZYDOWSKI PORZADEK SWIATA !

  Mapa Gomberga, czyli "Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata"

  MAPA GOMBERGA – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej „Zarys powojennej mapy Nowego Świata„. Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem „COMPLETED OCTOBER 1941„ (pazdziernik 1941r).
  Oznacza to, że inicjatorzy „nowego moralnego porządku świata” ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (atak na Pearl Harbor 7.12.1941r). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był Maurice Gomberg, pochodzący z żydowskiej rodziny z Rosji (zwolennik amerykańskiej partii komunistycznej). U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 .punktach, który zaczyna się od słów „Taka będzie nasza polityka”.
  http://tajemnicze.pl/mapa-gomberga-mapa-z-1941-roku-przewiduje-przyszlosc-swiata-film-pl/

  ZYDOWSKA DYKTATURA !
  B.Freedman ostrzega przed dyktatura zaprowadzana przez ZYDOW - przemowienie wygloszone w Waszyngtonie w hotelu Willard w 1961r.


  ZYDZI KONTROLUJA AMERYKE.
  http://qodsna.com/en/350738/Turkey-pro-government-media:-Jews-control-America


  OBUDZCIE SIE POLACY !

 • Protesty w Kanadzie. Policja jest bezradna.

  Protesty w Kanadzie. Policja jest bezradna. Odetną protestujących od paliwa? [VIDEO]..Trwający protest w Ottawie osiągnął w ten weekend impas. Policja twierdzi, że nie ma środków, aby ich usunąć, a rozwiązanie polityczne pozostaje nieuchwytne. Tymczasem w sieci pojawiło się ciekawe nagranie sugerujące, że służby będą „odcinać dostawy paliwa do konwoju”. Policja jest bezradna..Ottawska policja, już wzmocniona przez funkcjonariuszy z innych sił, twierdzi, że nie ma środków, aby zająć się sytuacją lub usunąć protestujących.
  Nie mamy wystarczających zasobów, aby odpowiednio i skutecznie zająć się tą sytuacją, jednocześnie odpowiednio i skutecznie zapewniając utrzymanie porządku w tym mieście powiedział szef policji w Ottawie, Peter Sloly, na nadzwyczajnym posiedzeniu rady służb policyjnych. W sobotę szef policji zasugerował w sobotę możliwość interwencji wojskowej w usuwaniu ciężarówek Konwoju Wolności blokujących centrum miasta. Przyglądamy się każdej opcji, w tym pomocy wojska powiedział Sloly.
  Kanadyjskie siły zbrojne zapowiedziały jednak, że nie wezmą udziału w takiej akcji. Premier Justin Trudeau również potwierdził, że „angażowanie wojska nie jest w tej chwili brane pod uwagę”.
  Odetną protestujących od paliwa?
  Tymczasem okazuje się, że policja może mieć w zanadrzu inne, niezwykle podłe i okrutne, rozwiązanie, które może okazać się „punktem zwrotnym” w czasie tego protestu. Jak już informowaliśmy podczas weekendu do zablokowanej już ósmy dzień truckami stolicy przyjechały ze wsparciem dla protestujących setki tysięcy Kanadyjczyków. Paliwo do ciężarówek, które ze względu na ekstremalnie niskie temperatury mają non stop włączone silniki, dowożone jest specjalnymi wózkami z kanistrami. Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie, z którego wynika, iż policja planuje „odcięcie dostaw paliwa do konwoju”. Widzimy na nim mężczyznę, który najpierw rozmawia z policjantami, a następnie dołącza do grona protestujących i relacjonuje im swą rozmowę z funkcjonariuszami. Mężczyzna twierdzi, że od „dziś o północy nie pozwolą nikomu przynieść paliwa”. Nie będą dozwolone żadne kanistry etc.. Każdy kto wniesie paliwo dla konwoju ma zostać oskarżony o „pomoc w nielegalnej działalności”.
  „Dziś od północy policja będzie odcinać dostawy paliwa dla zwolenników konwoju/okupacji. Każdy kto przyniesie gaz, olej napędowy i/lub propan zostanie oskarżony o „pomoc w nielegalnym działaniu”, czytamy na Twitterze użytkownika „Caryma Sa’d – Lawyer + Political Commentator”. Do sprawy odniósł się dr Jordan Peterson, który krótko zapytał „czy jedzenie będzie następne?”.

  https://nczas.com/2022/02/06/protesty-w-kanadzie-policja-jest-bezradna-odetna-protestujacych-od-paliwa-video/