RUMUNIA wyzdrowiała! KOREKTA! Aktualizacja 6.01.2022

Korekta! Bez cudu !Cud w Bukareszcie! Rząd porzuca politykę szczepionkową!

Wiadomość z obecnej chwili_(aktualizacja prasowa Ultima actualizare: 06-01-2022 12:18)

Na dzisiejszym posiedzeniu rząd w Bukareszcie uchwalił stan wyjątkowy w całym kraju na 30 dni. nakazał też w oczekiwaniu na 5(!) falę  noszenie masek wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mafia szczepionkowa zwyciężyła! 

Poprzednia wiadmość . już nieaktualna:
Okazuje się, że masowe prostesty czasem mają sens. Przed dwoma tygodniami społeczeństwo Rumunii masowo demonstrowało pod parlamentem w Bukareszcie przeciwko terrorowi szczepionkowemu i dyktaturze sanitaryzmu i nagle to zadziałało! Rząd Rumunii wycofał się z wszelkich obostrzeń, na fiolkach ze "szczepionkami" musi znajdować się napis, że jest to trucizna. A minister zdrowia wypowiedział wszelkie dalsze kontrakty na "szczepionki". Można? Można! My też tak chcemy! 

Bukareszt dwa tygodnie temu. Policja nie interweniowała: 
">

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.58

liczba ocen: 12

 • @Autor

  Niemożliwe aby Rumuni wyprzedzili Polaków w buncie.
  Jakoś mie nie politycznie. Nie mam nic specjalnego do Rumunów, ale tak wyrywać się przed zasłużonego dla świata buntownika, to trochę nie wypada.
  --------
  No chyba że u nas już nikogo nie mogli znaleźć do buntu. A to wtedy zwracam honor. ...

 • @ Autorka

  "A minister zdrowia wypowiedział wszelkie dalsze kontrakty na "szczepionki". "

  Obawiam się, że młody kornelowicz z niedzielską kliką będą chcieli odkupić od koncernów to, czego nie chcieli Rumuni... :-(

  5*

  Ukłony

 • "Cud w Bukareszcie! Rząd porzuca politykę szczepionkową!"

  Jeżeli to prawda - to trudno będzie ten fenomen wytłumaczyć.
  Dlaczego?
  Ano dlatego, że światowy, czarci pomiot jednak nie przygotował się jak należy do globalnej, świrusowej hucpy.
  Wniosek?
  Na ten czas - nic nie można konkretnego z tego optymistycznego wydarzenia wywnioskować - jak się zachowa światowy, czarci pomiot. Jedno wiemy na pewno - otóż ów pomiot nie może sobie pozwolić na żaden wyłom w globalnej, świrusowej hucpie - bo będzie efekt domina. To z kolei może znaczyć, że znajdą się tacy, którzy będą chcieć rozliczyć okołoświrusowych zbrodniarzy.

 • SERIO...???

  https://stirileprotv.ro/stiri/politic/guvernul-prelungeste-starea-de-alerta-si-adopta-noile-masuri-impotriva-valului-5-covid.html

  Proponuję sprawdzać informacje...

  • SERIO...???#777

   Dzięki. Skorygowałam wiadomosci. Przed niecałym tygodniem sytuacja była inna, ale jak widać mafia szczepionkowa odpowiednio zareagowała, czego należało się spodziewać.

   • SERIO...???#777#Joanna M.Wiórkiewicz

    Ale i tak Rumunia podchodzi lepiej do tematu z tego co przeczytałem na stronie rumuńskiego Ministerstwa Zdrowia. Kładą nacisk na leczenie PACJENTÓW NIECOVIDOWYCH! Co będzie zbawienne. A pozory stwarzać muszą bo mafia światowa by ich zbankrutowała w miesiąc, gdyby jawnie się postawili...

  • SERIO...???#777

   Wierzysz w bajki? ;-) Jak widać, sprawdzanie informacji nikomu nie jest potrzebne na nic

   • SERIO...???#777#roux

    To są informacje z ostatniej dosłonie chwili. Moje informacje były sprzed 4 dni. Rumuni zostali brutalnie oszukani.

    • SERIO...???#777#roux#Joanna M.Wiórkiewicz

     Czytelnikom Neon.24 należą się pewne i sprawdzone informacje ;-) Pozdrawiam
     BTW
     "Rząd przyjął w czwartek decyzję o przedłużeniu stanu alarmowego na terytorium Rumunii od 8 stycznia 2022 r. o kolejne 30 dni, jak wynika z komunikatu władzy wykonawczej.

     Decyzja rządu nakłada również obowiązek noszenia maski ochronnej, tylko typu medycznego lub FFP 2, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

     Główne decyzje w decyzji:

     - Wydłużenie stanu alarmowego o 30 dni na terenie całego kraju, począwszy od 8 stycznia 2022 r., w odpowiedzi na sytuację zdrowotną wywołaną pandemią COVID-19.
     - Ustanowienie środka ochrony sanitarnej polegającej na noszeniu maski medycznej lub FFP2 we wszystkich zamkniętych i otwartych przestrzeniach. Jest to jeden z najskuteczniejszych środków zapobiegania COVID-19 w Unii Europejskiej. FFP oznacza „twarz filtra” i jest europejskim standardem skuteczności masek. Ten rodzaj maski filtruje co najmniej 94% wszystkich aerozoli, w tym wirusów znajdujących się w powietrzu, takich jak SARS-CoV-2"

     Oryginał: " Prelungirea cu 30 de zile a stării de alertă pe întreg teritoriul țării, începând cu data de 8 ianuarie 2022, ca răspuns la situația sanitară provocată de pandemia COVID-19. – Instituirea măsurii de protecție sanitară ce constă în purtarea măștii de tip medical sau FFP2 în toate spațiile închise și deschise. Aceasta reprezintă una dintre cele mai eficiente măsuri de prevenţie a COVID-19, la nivelul Uniunii Europene. FFP înseamnă „piesă facială filtrantă” și este un standard european pentru eficiența măștii. Acest tip de mască filtrează cel puțin 94% din toți aerosolii, inclusiv virusurile din aer precum SARS-CoV-2. Fac excepție de la purtarea măștii de tip medical sau FFP2 în toate spațiile închise și deschise, conform Hotărârii nr. 1 a CNSU: o Copiii cu vârsta mai mica de 5 ani;

 • Jeszcze tylko

  korekta wczesniejszych fejkow i bedzie gitara
  A tak tylko beka

  • Jeszcze tylko#Gabor

   I Roux . Chłopaki odszczepić się raczej nie da rady . Kwilicie teraz , pora się pożegnać . Tak to bywa głupi tonie , mądry pływa . :) Salute .