Dramatyczny apel prof. Delgado - natychmiast zatrzymać ludobójstwo!

Prof. Delgado pokazuje znaleziony w szczepionce Pfizera nano-router czym udowadnia ludobójczy charakter "szczepionek" i wzywa do zatrzymania holokaustu

Poniżej chciałam wkleić  wideo z profesorem dr Richardem Delgado Martinem z uniwersyteu w Almerii (Hiszpania), gdzie pokazany jest znaleziony w szczepionce Pfizera nano-router, który zamienia ludzkie ciało w przekaźnik.
Jak wiadomo, prof. Delgado razem z grupą niezależnych naukowców  zzgromadzonych w grupie La Quinta Columna bada od prawie dwóch  lat zawartość szczepionek Covid-19. W spisie moich notek znajdują się liczne na ten temat. 
Niestety, videoclipa z Rumble nie da się tu wkleic, dlatego musi wystarczyć link . Jest to niezwykle ważny videoclip ze względu na pokazane obrazy spod mikroskopu elektronowego. Prof. Delgado jest przerażony znaleziskiem i kieruje do widzów dramatyczny apel o zatrzymanie tego holokaustu

Film jest w  oryginalnmym języku hiszpańskim. Poniżej wklejam polską transkrypcję ze zdjeciami znaleziska, Na końcu znajduje się link do wideo oraz transkrypcji angielskiej.
_____________________________
W Nowy Rok, 1 stycznia 2022 mówi prof.dr. Delgado: 

Witam. Przede wszystkim chciałem życzyć wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Chciałbym teraz podzielić się z wami kilkoma mrożącymi krew w żyłach obrazami. Przez cały zeszły tydzień oglądaliśmy wspólnie pod mikroskopem zawartość szczepionki Pfizera. , Robiliśmy nawet transmisję na żywo. Stwierdziliśmy że jest tam grafen i niektóre sztuczne struktury. Ale teraz chcę, żebyście zobaczyli, co mamy na ekranie. Coś, co mnie dosłownie przeraziło. Jest to jedna z kropelek, które zostały na szkiełku z zeszłego tygodnia. Kiedy po pięciu dniach hydrożel wysechł, utworzył te obrazy, którymi się teraz z wami podzielimy. Spójrzmy na obiekt, który znaleźliśmy w wyschniętej kropli szczepionki Pfizera

Widzimy cztery dziwne rogi. Cztery idealnie kwadratowo-kanciaste kształty i obwody wewnątrz. Są to elementy elektroniczne. Oto, co wydaje się być kondensatorami ceramicznymi lub innym rodzajem elementu elektronicznego lub obwodu. Jak mówię, jest to fragment zawartości szczepionki Pfizera. Oto kolejny doskonale sztuczny kąt. Dostosujmy trochę obraz. To jest mikrotechnologia. Jest to prawdopodobnie mikro-router.

To właśnie powoduje, że ludzie generują na swoich smartphonach adresy MAC. Innymi słowy, mikrotechnologia jest wprowadzana do organizmów ludzkich, wszczepiona w ciała ludzi, którzy zostali całkowicie oszukani.

Jak takie nanoroboty mają nie spowodować zakrzepicy? Jak to nie ma powodować wszelkiego rodzaju chorób sercowo-naczyniowych i zawałów serca? Jak to nie ma spowodować arytmii?

Błagam całą społeczność medyczną o natychmiastowe zakończenie tego ukrytego ludobójstwa.

To. co widzicie na ekranie znajduje się w szczepionce Pfizera. Jest to widoczne po pięciu dniach oczekiwania na odparowanie wody w próbce.

Nie możemy pozwolić, aby ci ludzie dawali nadal zastrzyki zwłaszcza naszym dzieciom. To właśnie znajduje się w fiolce.

I to właśnie należy potępić. Musimy to masowo potępić. Każdy musi natychmiast wyjść na ulice i ujawnić to, co zaszczepiono całej światowej populacji. Wszyscy twoi sąsiedzi, wszyscy twoi krewni zostali zainfekowani tym, co tu widzisz! Jest to mikrotechnologia wewnątrz ciała!

Udostępnijcie ten film we wszystkich mediach społecznościowych. Idźcie z tymi obrazami do sądu, aby złożyć skargę. Ponieważ ja, prof. Ricardo Delgado Martín, D.N.I: 79.202.099N (z "N" dla Navarry), przyjadę zeznawać jako świadek! Zabiorę próbkę ze sobą.

To nie jest wyłącznie przestępstwo, ale coś znacznie gorszego. Jest to całkowite upokorzenie i aberracja, jakie kiedykolwiek zostały wyrządzone istotom ludzkim. Kiedykolwiek! Nie ma tu już żadnych wątpliwości. Teraz niech cała ta pieprzona kontrolowana dysydencja przyjdzie i powie mi, co to jest.

Ta "dysydencka" grupa, która nie patrzy na nic pod pieprzonym mikroskopem. Narożniki są idealnie kwadratowe. To jest mikrotechnologia. W tej chwili jest co najmniej 1200 powiększenie. I widać to wyraźnie. Ma to więc kilkadziesiąt mikronów wielkości. I to właśnie zostało wstrzyknięte do organizmu każdego „zaszczepoinego”. O mój Boże! Jezu Chryste!

Albo więc zatrzymamy teraz tych ludobójców i wsadzimy ich do więzienia, albo powiesimy ich na publicznym placu. W przeciwnym razie oni wykończą całą rasę ludzką. Czy rozumiecie?

Apeluję do wszystkich sędziów i sędziów pokoju w naszym kraju. Albo natychmiast coś z tym zrobicie, albo my pójdziemy do sądów i wywrócimy je wszystkie do góry nogami. Nie można tego dłużej tolerować.

Albo weźcie raport dr Campry, który przed miesiącami udowodnił to wszystko i więcej, albo podejmiemy inny rodzaj środków, ponieważ nie można na to w żaden sposób pozwolić.

Wezwij mnie do złożenia zeznań. Po prostu mnie przywołaj. Powtarzam. Ja, Ricardo Delgado Martín, D.N.I: 79.202.099N (z "N" dla Nawarry), oferuję się przed każdym prokuratorem, sędzią pokoju, sędzią naszego kraju - i każdej innej części świata - aby pokazać, co jest w szczepionkach.

To jest prawdziwe ludobójstwo. Zbrodnia przeciwko ludzkości. I nie możemy na to pozwolić, ponieważ robi się to z wykorzystaniem ludzkiej ignorancji, analfabetyzmu i nieświadomości.

Prosimy o zabranie tych zdjęć do przychodni i szpitali publicznych. Proszę, wyświadcz mi przysługę. I wezwij mnie! Wezwij mnie do złożenia zeznań. Wezwij mnie. I proszę natychmiast usunąć z urzędu tego oszusta, który nazywa siebie prezydentem. Natychmiast!

Idźmy wszyscy potępić to autentyczne ludobójstwo. Nie możemy tolerować tego okrucieństwa jeszcze ani przez minutę. Na tym kończI powraezam - szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich.
______________________
https://www.orwell.city/2022/01/microtechnology.html

 

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.06

liczba ocen: 17

 • Podsumujmy

  W szczepionkach już odkryto:"
  -tlenek grafenu
  -jakiegoś metalowego robaka który rośnie (dr Zaleweski), moim zdaniem to nanorobot
  -jakiś układ elektroniczny (prof. Delgado)
  - pasożyty i ich jaja
  -całą masę różnych chemicznych syfów.
  Ta bomba biologiczna została bardzo dobrze zaprojektowana i wykonana. Ci co ją w sobie noszą długo nie pociągną!

 • Szanowna Pani,

  Szanowna Pani,

  Napisała Pani - naprawdę bardzo interesujący artykuł. Przeczytałem go kilka razy - potem działając jako administrator - chciałem go wypromować - wstawiłem na 1 Strony Głównej i dodałem też dwa zdjęcia - moim zdaniem w temacie artykułu.
  Panią bardzo zdenerwowały moje działania - kazała Pani natychmiast usunąć zdjęcia - co też natychmiast zrobiłem, dodając przy okazji komentarz z przeprosinami...
  W odpowiedzi na to - Pani usunęła mój i swoje komentarze - i napisała do mnie nie PW...

  Moim skromnym zdaniem - tak się nie powinno robić.
  Dyskusja na Neon24.pl - powinna być otwarta.
  Nie powinno się usuwać własnych ani cudzych komentarzy...
  No chyba, że są one wulgarne, obraźliwe albo całkowicie nie na temat...

  Ja wiem, nie mam takiego wieloletniego doświadczenia - jakie ma Szanowna Pani - jako dziennikarz ; ja nie jestem dziennikarzem - ale mimo wszystko - uważam, że to nie tędy droga.

  Nie będę więcej czytał ani administrował Pani artykułów - ani oczywiście, tym bardziej nie będę pisał żadnych komentarzy - w obawie, że Pani się na mnie zdenerwuje i wszystko usunie.

  Życzę wszelkiej pomyślności i kłaniam się nisko,

  Ryszard Opara

  PS Mam cichą nadzieję, że tego komentarza Pani nie usunie

  • Szanowna Pani,#Ryszard Opara

   Bardzo mi przykro, że się Pan na mnie obraził. Przykro mi też, że nie będzie Pan czytał moich artykułów. Sądzę bowiem, że wnoszą one sporo do otaczającej nas rzeczywistości i cieszą się sporym zainteresowaniem. W profilu mojego bloga napisałam, że komentarze niemerytoryczne będą usuwane. Panski komentarz mówił o "kuchni" wydawniczej, nijak miał się do meritum artykułu. Dotyczył sprawy wewnętrznej. Adieu.

   • Szanowna Pani,#Ryszard Opara#Joanna M.Wiórkiewicz

    Jesteś chyba przewrażliwiona. Z igły zrobiono widły. Zupełnie to jest bez sensu.

 • "To jest prawdziwe ludobójstwo. Zbrodnia przeciwko ludzkości."

  --------------------------
  -------------------------------
  Nie jestem fachowcem z dziedzin naukowych pozwalających fachowo ocenić tę plandemię. Jednak mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że okołoświrusowe restrykcje i ich skutki - też są namacalnym i zaplanowanym ludobójstwem.
  Wniosek?
  Powyższe wystarczy aby odpowiedzialnych za plandemię poprowadzić na szafot - nie wnikając nawet - jakie g*wno wstrzykuje się ludziom na globie.

 • Nie sądzę

  Najmniejsze (i to eksperymentalne) mikroukłady elektroniczne o jakiejś tam sensownej funkcjonalności mają wymiary w granicach 0,5x0,5x0,5[mm].
  Nie sądzę aby producenci szczepionek posiedli bardziej zaawansowaną technologię i to wykorzystywaną do masowej produkcji.

  • Nie sądzę#kowalew

   Najmniejsze mikroukłady bionanotechnologiczne oparte na grafenie mają wymiary mniejsze niz 0,5x0,5x0,5[mm], nawet ok 10 nanometrów !
   Producenci szczepionek jak najbardziej posiedli te zaawansowaną technologię, która jest opisywana i w literaturze naukowej, i w oficjalnych patentach.

 • Brawo za znakomite i wazne artykuly

  Najmniejsze mikroukłady bionanotechnologiczne oparte na grafenie mają wymiary mniejsze niz 0,5x0,5x0,5[mm], nawet ok 10 nanometrów !
  Producenci szczepionek jak najbardziej posiedli te zaawansowaną technologię, która jest opisywana i w literaturze naukowej, i w oficjalnych patentach.

  Wielkie dzieki dla Pani za promowanie prac uczonych z Hiszpanii, prof Campra jest niekwestionowanym autorytetem, a wszystkie jazgoty factcheckerow o "czarnym" rGO itd :)
  tylko wskazuja, ze pracuja tam presstytutki z Wydzialu Dziennikarstwa, nie majace pojecia o postepach bionanotechnologii.

  Wielke dzieki za Pani prace, wiele szczescia i sukcesów w Nowym Roku !