Big Pharma, Gates, Fauci, Johnson i rząd brytyjski oskarżeni

Tym razem to nie fake, tylko fakt. 6 grudnia zbiorowy pozew został złożony przed Międzynarodwym Sądem Karnym w Hadze w imieniu obywateli Wlk. Brytanii..

Tu jest oryginalny link do tej wiadomości:
https://www.lifesitenews.com/news/big-pharma-execs-gates-fauci-uk-officials-charged-with-crimes-against-humanity-in-international-court/
A oto wiadomosc w polskim tłumaczeniu (ze strony bibula.com)

Próba oskarżenia Big Farma … et consortes

 

W skardze do międzynarodowego sądu, Big Pharma, Gates, Fauci i brytyjscy urzędnicy zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości. Aktywiści oskarżają brytyjskich urzędników i najpotężniejsze osobistości świata zdrowia o ludobójstwo, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki COVID.

(LifeSiteNews) – Grupa, w skład której wchodzi były wiceprezes Pfizer dr Michael Yeadon, złożyła skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii, przeciwko Borisowi Johnsonowi i urzędnikom brytyjskim, Billowi i Melindzie Gates, dyrektorom naczelnym firm Big Pharma, przewodniczącemu Światowego Forum Ekonomicznego Klausowi Schwabowi i innym za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Grupa brytyjska, w tym astrofizyk i przedsiębiorca pogrzebowy, dodatkowo oskarżyła dr. Anthony’ego Fauci; Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); June Raine, dyrektora naczelnego Agencji Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia (MHRA); dr. Radiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera; oraz dr Peter Daszak, prezesa EcoHealth Alliance, jako „odpowiedzialnych za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego … zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji” w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Po wielokrotnych nieudanych próbach wniesienia sprawy do angielskiego systemu sądowniczego, skarżący uciekli się do wezwania „w trybie pilnym” MTK, aby „powstrzymać rozpowszechnianie szczepionek COVID, wprowadzenie bezprawnych paszportów szczepień i wszystkie inne rodzaje nielegalnych działań wojennych … prowadzonych przeciwko narodowi brytyjskiemu”.

W skardze grupy złożonej 6 grudnia, przedstawiają oni dowody na to, że „szczepionki” COVID-19 są w rzeczywistości eksperymentalnymi terapiami genowymi opracowanymi z wykorzystaniem badań gain-of-function z koronawirusów nietoperzy, argumentując, że te „szczepionki” spowodowały masowe zgony i obrażenia oraz że rząd brytyjski nie przeprowadził dochodzenia w sprawie takich zgłoszonych zgonów i obrażeń; że liczba przypadków i zgonów w systemie COVID została sztucznie zawyżona; że maski na twarz są szkodliwe z powodu niedotlenienia, hiperkapnii i innych przyczyn; a testy PCR są „całkowicie niewiarygodne” i „zawierają rakotwórczy tlenek etylenu”. „

Ponadto argumentowali, że skuteczne leczenie COVID-19, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały stłumione, co doprowadziło do większej liczby zgonów z powodu COVID-19 niż to, co powinno mieć miejsce.

Stawiają tezę, że blokady zostały wprowadzone pod pretekstem sztucznie zawyżonej liczby infekcji i zgonów spowodowanych przez zmodyfikowanego wirusa, jak również eksperymentalne „szczepionki”:

masowe krótkoterminowe szkody i śmierć, z co najmniej 395 049 zgłoszonymi niepożądanymi reakcjami na „szczepionki” COVID w samej Wielkiej Brytanii; gwałtowny wzrost liczby telefonów na ChildLine od bezbronnych dzieci podczas blokad; „zniszczenie bogactwa i firm” poprzez narzucone blokady; „poważne pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, w tym zakazy podróżowania i zgromadzeń oraz przymusowa kwarantanna i samoizolacja; apartheid z powodu segregacji ze względu na posiadanie paszportu szczepionkowego; oraz „spodziewane zmniejszenie płodności” po „szczepieniu”, wśród innych szkodliwych skutków fizycznych i psychologicznych.

Ponadto skarżący utrzymują, że „tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i wymaga pełnego dochodzenia przez sąd.” Zauważyli, że oprócz cenzurowania informacji online na temat i promocji tych alternatywnych metod leczenia, „niektóre czasopisma akademickie blokują publikację badań pokazujących skuteczność leków takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina.”

Wnioskodawcy przytoczyli również cytaty z ocalałych z Holocaustu, którzy narysowali „ostre paralele między ograniczeniami Covid a początkiem Holocaustu.” W liście otwartym ocaleni z Holokaustu zwrócili się do medycznych organów regulacyjnych o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, który ich zdaniem narusza Kodeks Norymberski.

Twierdzą nawet, że „na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali”. Jedna z ocalałych, Vera Sharav, zauważyła w wywiadzie cytowanym w skardze:

Surowa lekcja Holokaustu jest taka, że kiedy lekarze łączą siły z rządem i odstępują od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania, by nie szkodzić jednostce, medycyna może zostać przekształcona z leczniczej, humanitarnej profesji w morderczy aparat„.

To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odegrał establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok morderczego procesu był popierany przez akademicki, profesjonalny establishment medyczny. Lekarze medycyny i prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadawały wenę legalności dzieciobójstwu, masowym mordom na ludności cywilnej.

Według wnioskodawców, wszystkie szkodliwe konsekwencje „szczepionek”, blokady i wirusa spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii, ponieważ winni „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i światowi przywódcy mają zarówno wiedzę, jak i zamiar w odniesieniu do tych rzekomych zbrodni.”

W rzeczywistości twierdzą oni, że niszczycielskie konsekwencje „szczepionek”, blokady i zmodyfikowanego wirusa są celowymi próbami depopulacji i destabilizacji społecznej jako części globalnie skoordynowanego planu konsolidacji bogactwa i władzy w rękach nielicznych.

Twierdzą oni, że środki te stanowią również „zbrodnię agresji”, czyli wysiłek „efektywnego sprawowania kontroli lub kierowania politycznymi lub militarnymi działaniami państwa”. W tym przypadku, jak twierdzą, celem jest „demontaż wszystkich demokratycznych państw narodowych, krok po kroku” oraz „zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw, przesuwając udziały w rynku do największych korporacji”, będących własnością ultra-bogatych, aby dać tej „elitarnej” grupie większą kontrolę polityczną i monetarną.

Emily Mangiaracina

Tłum. Roman A. Robaczewski
https://www.bibula.com/?p=130083

Źródło: Life Site News (Dec 16, 2021) – „Big Pharma, Gates, Fauci, UK officials accused of crimes against humanity in complaint to International court” – Emily Mangiaracina

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 16

 • @ Autorka, Wszyscy

  Byłoby dobrze jakby sędziowie nie okazali się... "tulejami".  5*  Kwiatuszek:

  @--->>>>>>----------------------

  • @Jasiek# Autorka, Wszyscy

   Wydaje mi się że gdyby teraz Niemcy poszli za ciosem i również tam złożyli skarę, potem Francuzi, Włosi, Polacy, to sąd w Hadze nie mógłby schowac wszystkiego do szuflady,

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#Jasiek# Autorka, Wszyscy

    https://dorzeczy.pl/opinie/243364/dr-halat-komu-sluza-rzecznicy-ograniczania-naszej-wolnosci.html

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#Jasiek# Autorka, Wszyscy

    https://dorzeczy.pl/zdrowie/244861/karwelis-kolejna-sztuczka-statystyczna-w-pandemii.html

    Ogólnie rzecz biorąc to rozporządzenie to się może stać mocnym dowodem w sprawie jeśli kiedyś do niej dojdzie.

  • @Jasiek# Autorka, Wszyscy

   Istnieje stosunkowo prosty sposób na pohamowanie nadśmiertelności. Otóż wystarczy zamknąć w izolatkach wszystkich zaszczepionych zaś polityków i ekspertów opowiadających się za napędzaniem pandemii poprzez zakażanie kolcem wirusa injekcjami "szczepionkowymi" po prostu POWIESIĆ.

   Albowiem przeprowadzone globalne i lokalne naukowe analizy np przez naukowców z Harvardu oraz John Hoppkins Instytutu dowodzą temu niezbicie że mamy obecnie pandemie sztucznie wywołaną toksycznymi szczepieniami.

   Co też widać po doniesieniach z poszczególnych państw:

   ⚱= Schottland: Auch viele dreifach Geimpfte werden mit Covid-19 hospitalisiert und sterben

   Laut den neueste Gesundheitsdaten betrafen 18 Prozent der Todesfälle Ungeimpfte und 82 Prozent Geimpfte. Bei den Krankenhauseinweisungen waren es 27 Prozent, beziehungsweise 73 Prozent.

   LinkedIn LinkedIn

   Veröffentlicht am 24. Dezember 2021 von KD.

   Tłumacz :" Szkocja: Wiele osób, które zostały potrójnie zaszczepione, trafia do szpitala z powodu Covid-19 i umiera

   Według najnowszych danych dotyczących zdrowia, 18% zgonów było nieszczepionych, a 82% było zaszczepionych. Przyjęć do szpitala wyniosło odpowiednio 27% i 73%.

   LinkedIn

   Wysłane 24 grudnia 2021 r.

 • "w skardze"?

  a dlaczego nie w akcie oskarżenia? lub pozwie?

  tak pytam bo znając życie pisemko trafi nie na wokandę tylko do "książki skarg i zażaleń"

  baca

  • @baca#

   Akt oskarżenia sporządza prokurator na podstawie skargi czy też doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#baca#

    Przejrzałem co ten " organ " zasądził . Wniosek to nie jest niezależna instytucja . Salute .

  • @baca#

   Rację ma @Autorka mówiąc, że oskarżenie przygotowuje prokurator MTK na podstawie skargi obywateli danego państwa. Akt oskarżenia mogą wnieść tylko "legalne" władze państwa.

 • Taaa...

  • @brian#Co zadziwia?

   Może i tak bywa ?. https://wiesci24.pl/2021/02/24/nepotyzm-kwitnie-zona-szefa-klubu-pis-w-kolobrzegu-zostala-dyrektorem-w-polskiej-zegludze-baltyckiej/

 • Autor

  https://neon24.pl/comments/12883,

 • "Big Pharma, Gates, Fauci, Johnson i rząd brytyjski oskarżeni"

  --------------------------

  Co tego, że są oskarżeni - jeżeli okaże się, że oskarżenie jest bezpodstawne - i na dodatek jeszcze bezczelne i prowokacyjne - godzące w... - i tak dalej..

  Wniosek?

  To tak - jakby takie oskarżenie o napad na II RP Polacy skierowali w 1939 roku do pana, towarzysza Hitlera.

  • @demonkracja#

   "To tak - jakby takie oskarżenie o napad na II RP Polacy skierowali w 1939 roku do pana, towarzysza Hitlera."   Zupełnie nie tak.

   A Pana zdaniem najlepiej nic nie robić? Poddać się bez walki?

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#demonkracja#

    ---------------------

    "A Pana zdaniem najlepiej nic nie robić? Poddać się bez walki?"

    ---------------------

    Nie krytykuje tej inicjatywy - tylko z góry przewidziany jej skutek.

    Wniosek?

    Para ma iść na tłok - ale w tym wypadku pójdzie ona w gwizdek.

 • @Joanna M.Wiórkiewicz

  Obywatele USA są poza zasięgiem MTK w Hadze. USA nie podpisała dokumentu dającego prawo jurysdykcji MTK na własnych obywateli.

  To piewszy problem z głównymi macherami.

  Druga sprawa to możliwość wywołania lawiny podobnych wniosków do MTK przez państwa lub obywateli państw sygnatariuszy porozumienia MTK. Tu nadawałaby się idealnie ... Japonia. Nie wiem tylko, czy jest syganatariuszem.

  Zobaczymy. Może jakieś małe państewko zechce zaistnieć. Bo zastanawiam się, dlaczego Fulmich tego nie zrobił a pobiegł do Kanady?

  • @Maur#Joanna M.Wiórkiewicz

   >Fulmich tego nie zrobił a pobiegł do Kanady?

   Fuelmich nie pobiegł do żadnej Kanady, To fake-news. On w ogóle nigdzie dotąd nie pobiegł. Niestety.

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#Maur#Joanna M.Wiórkiewicz

    Tym gorzej dla Fulmicha, że to tylko fake-news. Tu miał tylko kawałek za Ren. Znaczy robi sobie PR. Ostatnio widziałem go w pierwszym spotkaniu naszych posłów, gdzie inicjowali Norymbergę 2. Był gościem i coś mówił. Znaczy dobrze mówił, tylko działań nie widzę.

  • @Maur#Joanna M.Wiórkiewicz

   ..."Obywatele USA..."

   Można wydać wyrok zaoczny.

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#Maur#Joanna M.Wiórkiewicz

    Dla pobudki, takiej wiadrem zimnej wody, wystarczy list gończy przez interpol. Oprócz tego żadanie do USA wydania zbrodniarzy przeciwko ludzkości. USA będzą miały poważny dylemat, a oskarżeni już zamkniety prawie cały świat. Oczywiście postawienie ich w stan oskarżenia, zablokuje im możliwość robienia jakichkolwiek interesów z resztą świata.