Dr Robert Young potwierdza: grafen, stal i robale w szczepionkach

Dr Robert O. Young o nieujawnionej zawartości szczepionek

„Oglądanie pod mikroskopem zawartości tych szczepionek to istny horror show” - stwierdził dr Robert O.Young,  mikrobiolog i naturopata z Kaliforni.który wraz z zespołem naukowców przyjrzał się zawartości wszystkich czterech "szczepionek"

Dr Young musi wiedzieć, co mówi, ponieważ od lat codziennie ogląda pod rozmaitymi mikroskopami ludzką żywą krew i – chociaż nie jest licencjonowanym lekarzem - uczy technik analizowania zawartości krwi licznych studentów.

Do analizy szczepionek użyta została mikroskopia z kontrastem fazowym, transmisyjna i skaningowa mikroskopia elektronowa oraz spektroskopia rentgenowska z dyspersją energii i wszystkie ujawniaja tlenek grafenu w szczepionkach CoV-19 „. Dr Young w całości potwierdził odkrycia hiszpańskich naukowców z La Quinta Columna (pisałam tutaj). To zredukowany tlenek grafenu (w ang. skrócie rGO - reduced Graphen Oxid), silnie trująca substancja, która rozpuszczona w wodzie jest główną zawartością fiolki szczepionki każdego z czeterech obecnych producentów jest przyczyną wstrząsu immunologicznego  u każdego "zaszczepionego". Zresztą rGO czyli tlenek grafenu jest nam  dostarczany na różne sposoby: w wodzie pitnej,  w warzywach. w powietrzu za pośrednictwem tzw. chemtrails czyli ogonów rozwożonych po naszym niebie przez specjalne samoloty, w testach PCR, w maskach niektórych producentów. Tak więc choroba pod nazwą Covid 19 nie beirze się z niczego. Mimo nieistneijącego "wirusa" jesteśmy truci tlenkiem grafenu dzieć i noc.  

Zespół naukowy dr Younga przeanalizował cztery „szczepionki”, którymi są Pfizer-BioNtech, Moderna-Lonza mRNA-1273 Vaccine ,Vaxzevria firmy Astrazeneca, Janssen firmy Johnson & Johnson, przy użyciu różnych instrumentów i protokołów przygotowania zgodnie z nowymi podejściami technologicznymi do badania nanocząstek. Różne instrumenty obejmują mikroskopię optyczną, mikroskopię jasnego pola, mikroskopię kontrastową pHazy, mikroskopię ciemnego pola, spektroskopię absorbancji UV i fluorescencyjną, skaningową mikroskopię elektronową, transmisyjną mikroskopię elektronową, spektroskopię dyspersyjną energii, dyfraktometr rentgenowski, instrumenty jądrowego rezonansu magnetycznego, weryfikację morfologii i zawartości „szczepionek”. Dla zaawansowanych technologicznie pomiarów i dbałości o badania, aktywowano wszystkie kontrole i przyjęto pomiary referencyjne w celu uzyskania walidowanych wyników.

Następnie uzyskano obrazy wodnych frakcji szczepionek, aby wizualnie ocenić możliwą obecność cząstek tlenku grafenu.

Uzyskano obrazy dużych przezroczystych arkuszy o różnych rozmiarach i kształtach pofałdowanych i płaskich, nieregularnych.

Na fot. 1 widać, jak wygląda bomba klastrowa (skupisko) nanocząsteczek zredukowanego tlenku grafenu (rGO) w żywej, niezabarwionej kropli ludzkiej krwi 24 godziny  po wstrzyknięciu szczepionki. Widać, jak czerwone krwinki krzepną wokół kryształu rGO w stanie znanym jako Rouleau! (Francuskie słowo, które oznacza łańcuch.)

Mikrografia pod mikroskopem z kontrastem fazowym poniżej pokazuje normalny, zdrowy stan czerwonych krwinek, które są nawet w kolorze, kształcie i normalnej wielkości. Czerwone krwinki w zdrowym stanie mierzą anatomicznie 7 mikronów średnicy.

Na poniższej mikrografii wykonanej pod mikroskopem z kontrastem fazowym widać żywą krew 24 godziny po szczepieniu mRNA, zawierającą teraz skrystalizowane czerwone krwinki, biologiczne przemiany czerwonych i białych krwinek, duże symplasty kryształów tlenku grafenu i kryształy kwasu orotowego

Spośród różnych nieujawnionych składników "szczeponki" warto pokazać  kapsyd liposomowy zawierający rGO, który firma Pfizer wykorzystuje w swoim produkcie do świadomego przenoszenia tlenku grafenu poprzez przyłączenie  owego kapsydu liposomowego do określonych cząsteczek mRNA w celu kierowania zawartości liposomów rGO do określonych narządów, gruczołów i tkanek, a mianowicie jajników i jąder, kości szpik, serca i mózgu. Obraz uzyskano za pomocą SEM-Cryo.

Poniższa mikrofotografia  przedstawia ostre mikronowe szczątki o długości 20 µm zidentyfikowane w tak zwanej „szczepionce” firmy Pfizer zawierające węgiel, tlen, chrom, siarkę, glin, chlorki azotu.

Jak wykazują badania zespołu dr Younga, we wszystkich szczepionkach znajdują się pasożyty. (Potwierdzają ten fakt także późniejsze badania dr Carrey Madej z USA, która w szczepionce Moderny odkryła niezwykle niebezpiecznego pasożyta o łacińskiej nazwie Hydra vulgaris oraz dr Franca Zalewskiego - pisałam tutaj)

Widoczne na poniższym zdjęciu ydłużone ciało o długości 50 mikronów, jest ostrą tajemniczą obecnością w szczepionce Pfizera.  i jest identyfikowany anatomicznie jako pasożyt Trypanosoma cruzi, którego kilka odmian jest śmiertelnych i jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Pasożyt ten wywołuje zapalenie mięśnia sercowego oraz zapalenie opon mózgowych i jest znany od przeszło stu lat.

Poniżej obraz obecności tego pasożyta w większej ilości w kropli krwi ludzkiej:

Na koniec tej krótkiej prezentacji jeszcze zdjecie ze "szczeponki" Astra Zeneca  przedstawiające  zaprojektowane agregaty żelaza, chromu i niklu, znane również jako stal nierdzewna, oglądane pod transmisyjnym mikroskopem elektronowym (TEM) i oznaczane ilościowo za pomocą mikrosondy rentgenowskiej System Dyspersyjny Energii, który ujawnia chemiczny charakter obserwowanych mikro- i nanocząstek oraz ich morfologię.

Z tej krótkiej prezentacji wnioski narzucają się same: nazwa „szczepionka” jest nadużyciem i oszustwem z premedytacją w celu depopulacji ludności świata i wywołania rozmaitych, dziś nawet trudnych do nazwania chorób. Historia ludzkości nie zna takiego "eksperymentu".

Wszystkie te tak zwane „szczepionki” są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet dla nabywców, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co wstrzykuje im się do organizmu poprzez tzw. szczepienie. 

Jak dowiódł dr Franc Zalewski z Krakowa, część "szczepionek" to zwykłe placebo- roztwór soli fizjologicznej, który następnie wstrzykuje się przed kamerami przywódcom rządów i politykom.  Tymczasem ludzie tkwią w niewiedzy jeśli chodzi o procesy technologiczne związane z nanocząsteczkami, o ich  negatywnym magnetotoksycznym, cytotoksycznym i genotoksycznym wpływie na krew i organizm komórki.

"Szczepionki " Pfizer, Moderna, Astra Zeneca i Janssen NIE są „szczepionkami”, ale skompleksowanymi agregatami nanocząstek tlenku grafenu o różnych nanoelementach przyłączonych do genetycznie zmodyfikowanych kwasów nukleinowych mRNA z komórek zwierzęcych oraz komórek abortowanych ludzkich płodów. Wszystko wskazuje na to, że jest to broń biologiczna. 

 

Oprac. na podstawie: https://polmsg.pl/skladniki-zawarte-w-szczepionkach-cov-19/#Autor_Dr_Robert_O_Young_CPC_mgr_dr_hab_doktor_medycyny_naturalnej

 

Joanna M.Wiórkiewicz

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 78

  • @Berkeley72#Zdjęcia w artykule dr Roberta Younga zostały skopiowane z artykułów na inne tematy TO WSZYSTKO JEST PIC!

   Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

  • @Berkeley72#Zdjęcia w artykule dr Roberta Younga zostały skopiowane z artykułów na inne tematy TO WSZYSTKO JEST PIC!

   Tu masz wszystko pokazane szczególnie na czarnym. Dalej proszę się kompromitować .Salut https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/4179639412159414

    • @Gość#Repsol#Berkeley72#Zdjęcia w artykule dr Roberta Younga zostały skopiowane z artykułów na inne tematy TO WSZYSTKO JEST PIC!

     https://www.salon24.pl/u/wawel24/1149831,co-to-jest-pin Kombinuj dalej .Salut :)

    • @Gość#Repsol#Berkeley72#Zdjęcia w artykule dr Roberta Younga zostały skopiowane z artykułów na inne tematy TO WSZYSTKO JEST PIC!

     (Zdrowe ludzkie organizmy z łatwością by te "robaki" rozpoznały i zlikwidowały).!     Czy Pan jest lekarzem? Albo mikrobiologiem? Przypuszczam, że nie. Inaczej by pan takiej bzdury nie napisał. W tekście wyraźnie napisałam jakie śmiertelne choroby wywołuje Trypanosoma cruzi, Jest to pasożyt, z którym walka jest bardzo trudna i często przegrana, niestety. Odkryty został w e. 1909. Prosze sprawdzić w Wikipedii.

     Jesli chodzi o znalezioną przez dr Carrie Madej Hydrę vulgaris, to jest to złowieszczy fenomen Natury- pasożyt absolutnie niezniszczalny. Można go ciąć na kawałki, mielić,. a on i tak cały odrasta. Natomiast dr Franc Zalewski znalazł jeszcze innego "robaka" morfologicznie składającego się z trzech metali, który jednakże rośnie. Nie ma czegoś takiego w Naturze. Do czego jest przeznaczony? Nikt prócz twórców tych "szczepionek" tego nie wie.

     Pańskie zaprzeczenie jest dziecinne. Przypomina mi Pan dziecko, które zasłania rączką oczy i woła "nie ma mnie!".

 • TROLLE " ŚWIRUSOWE"

  Nie po to rozpętano Światową hucpę "covidową", stosuje się lockdowny rujnując gospodarki, przymusza ludzi do " wyszczepień" przed czymś - czego nawet nie zdołano wyodrębnić, a przedstawia się tylko hipotetyczny model komputerowy. Już samo tylko fałszowanie statystyk i bezczelne oszustwa " koryciarzy " winny wybudzić w społeczeństwach instynkt samozachowawczy. To się dzieje, lecz bardzo powoli - dlatego niezależni naukowcy, lekarze, prawnicy i ludzie "jeszcze myślący" przystąpili do uświadamiania populacji - co się wokół dzieje, narażając się na ataki mainstreamu oraz infamię. W rewanżu więc uruchomiono bandę trolli, aby przeciwdziałać i jeszcze bardziej ogłupiać ludzi, co jest zauważalne także "Na NEONIE". Oni wiedzą, czym to może się dla nich skończyć, więc nie zaprzestaną - bo już nie mogą zawrócić.

  • @Gość#komentarz pod

   Dzięki za pozdro! Odpozdrawiam.

  • @Gość#komentarz pod

   Wystarczy jak "Gość" pod komentarzem podpisze się swoim nickiem - przykładowo KST

 • Specjalnie dla WIERZĄCYCH w szczepionki

  Gdyby nie szyta grubymi nićmi plandemia, nieliczne jednostki byłyby antyszczepionkowcami.

  Nadal zresztą WIARA w błogosławieństwo "starych"szczepionek kwitnie.

  Niewiele osób pokusiło się o sprawdzenie FAKTÓW. Zamiast tego powtarzane są bujdy o zlikwidowaniu np. czarnej ospy czy polio rzekomo dzięki szczepieniom. Internet kipi od informacji- są na wyciągnięcie palca. Trwa zarzekanie się : ja nie jestem antyszczepionkowcem!

  XIX wieczny dogmat TEORII INFEKCYJNOŚCI rzucił świat na kolana. Cywilizacja zapada się. Ludzie umierają ze strachu przed bezobjawowym morowym powietrzem.

  Tego scenarisza globalnego obłędu nikt by nie wymyślił.

  Lenistwo/złośliwy opór/ działanie złych demonów - nie wiadomo, jakie mogą być tego przyczyny.

  Tymczasem SYF był i jest podstawowym składnikiem szczepionek. Co tam parę świdrowców Trepanosoma, parę nanorurek tlenku grafenu, jakieś stalowe (?) nanoopiłki. Czy troszkę formaliny, tiomersalu czy polisorbatu.

  Żeby chociaż składniki szczepionek miały rzeczywiście "atenuowane" czy żywe składniki "zarazków" które miałyby "tresować" układ odpornościowy. NIC Z TEGO. Są tam różne DZIWNE składniki. Jakby odpowiedniki magicznych dekoktów starych wiedźm sporządzonych ze zdechłych myszy, odchodów nietoperza czy moczu dziewicy.

  https://www.empik.com/przerazajace-choroby-i-zabojcze-terapie-czyli-historia-medycyny-jakiej-nie-znales-moore-jonathan-j,p1246272307,ksiazka-p

  Osoby zajmujące się procederem wytwarzania tych świństw uważam za zwyrodniałe kreatury ew. chorych psychicznie.

  Załączam fragment tekstu z 2015 roku, który znalazłam w notatkach.

  Specjalnie dla WIERZĄCYCH w "stare dobre szczepionki".

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/03/10/8819/

  fragment:

  "Natknęłam się na transkrypt ze spotkania Komitetu Doradczego ds. Szczepionek i Innych Produktów Biologicznych (VRBPAC), jakie odbyło się w 2012 roku w siedzibie Agencji Żywności i Leków (FDA). Zapis dostarcza nam wstrząsających informacji na temat materiałów wykorzystywanych do namnażania wirusów i wytwarzania z nich szczepionek. Producenci szczepionek i ludzie pracujący w tym przemyśle beztrosko określają je mianem kultur i linii komórkowych lub substratu (podłoża). Nadają im zakodowane numery, abyście musieli się namęczyć, zanim odkryjecie, czym tak naprawdę są. My będziemy nazywać rzeczy po imieniu – owe linie komórkowe to de facto kawałki ludzkich i zwierzęcych ciał. Poniżej lista, która oczywiście nie jest kompletna (Uwaga: na wszelki wypadek przygotujcie dwie torby w razie wymiotów – jedną dla siebie, drugą dla kogoś, kto może przechodzić obok was lub zaglądać wam przez ramię, kiedy będziecie to czytać). © lexinote — Masz coś przeciwko oddaniu nerki? Komórki diploidalne [zawierające podwójną liczbę chromosomów]. Pobrane z usuniętego płodu. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko ospie wietrznej. Komórki MRC-5. Komórki diploidalne pobrane w 1966 roku z tkanki płucnej chłopca rasy białej, którego matkę poddano aborcji w 14 tygodniu ciąży z powodu „zaburzeń psychiatrycznych”. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko żółtaczce typu A, wściekliźnie, ospie wietrznej i MMR (odra, świnka, różyczka). Komórki Hi-5. Komórki jajowe gąsienicy błyszczki ni. Wykorzystane do produkcji szczepionki HPV (wirus brodawczaka ludzkiego). Komórki Vero. Pobrane w 1962 roku z aneuploidalnych [zawierających anormalną liczbę chromosomów] komórek nerkowych afrykańskiej zielonej małpy. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko japońskiemu zapaleniu mózgu, DTP (błonica, tężec, krztusiec), żółtaczce typu B, ospie wietrznej, rotawirusom oraz współczesnemu polio. Na marginesie warto wspomnieć, że szczepionka przeciwko polio wg Salka (IPV, tzw. inaktywowana) była zanieczyszczona wirusem Simian 40, obecnym w komórkach nerkowych rezusów, który prawdopodobnie jest jedną z przyczyn wysokiego wskaźnika zachorowań na raka. Komórki MDCK (psie komórki nerkowe Madin-Darby’iego). Pobrane w 1958 roku z nerki dorosłej suki cocker spaniela. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko grypie sezonowej Flucelvax. Komórki WI-38. Pobrane w 1960 roku z tkanki płucnej 3-miesięcznego żeńskiego płodu rasy białej. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko adenowirusom oraz MMR. Komórki RA 27/3. Pobrane z poronionego płodu kobiety chorującej na różyczkę. Namnożone na komórkach WI-38, a następnie wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko różyczce. A zatem, czy banda tych konowałów zebrała się w Agencji Żywności i Leków po to, by powiedzieć: „Och, to odrażające! W żadnym razie nie powinniśmy wykorzystywać tego paskudztwa do produkcji szczepionek. A co, jeśli ludzie zachorują i umrą?”. Skądże. Spotkali się, by obgadać zasadność wykorzystywania liniowych komórek nowotworowych jako podłoża do namnażania wirusów. A oto 3 rodzaje komórek liniowych, które były przedmiotem ich dyskusji: Komórki CEM. Pobrane od 4-letniej białej dziewczynki chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. © WP — Henrietta Lacks Komórki HeLa. Najszerzej wykorzystywane komórki liniowe świata. Pobrano je od czarnej kobiety Henrietty Lacks (bez jej zgody), która zmarła w 1951 roku na raka szyjki macicy. Historia tej kobiety została opisana w książce pt. The Immortal Life of Henrietta Lacks (“Wieczne życie Henrietty Lacks”). Naukowcy uwielbiają komórki nowotworowe szyjki macicy tej kobiety, gdyż jako pierwsze przetrwały i namnożyły się w hodowli. Były tak zjadliwe, że zaczęły infekować inne komórki liniowe w laboratoriach na całym świecie, nabierając badaczy, którzy analizując jakąś komórkę, nie wiedzieli, że zajmowali się de facto komórką HeLa (w tym miejscu nasuwają się pytania o kondycję nauki, która na pierwszy rzut oka do niczego dobrego nie prowadzi). Komórki A549. Płucne komórki rakowe pobrane w 1972 roku od 59-letniego białego mężczyzny. Dlaczego szaleńczy wyznawcy szczepionkowego kultu tak bardzo lubią substraty z komórek rakowych? Ano, bo CEM, HeLa i A549 są nieśmiertelne. Nieustająco multiplikują się, w nieskończoność; tak jak mają to w zwyczaju wszystkie inne komórki rakowe. Wystarczy zapewnić im tylko odpowiednią temperaturę i karmić dostateczną ilością cielęcej surowicy. To wszystko. To oczywiście istne dobrodziejstwo dla wszystkich złych szczepionkowych czarowników, gdyż nie muszą już wydawać aż tyle pieniędzy co w przeszłości na zakup normalnych komórek linowych, które ostatecznie starzeją się i umierają. Dzięki nieśmiertelnym komórkom rakowym powiększają się ich wirusowe zyski. Pobłogosław ich Panie Boże za to, że tak bardzo troszczą się o nasze zdrowie, że nie chcą, by cokolwiek zahamowało proces produkcji ratujących życie szczepionek. Ci tak zwani lekarze, biorący udział w spotkaniu Komitetu Doradczego ds. Szczepionek i Innych Produktów Biologicznych, wyrazili mimochodem zaniepokojenie, że „normalne” (tj. niepochodzące z komórek nowotworowych) fragmenty DNA wirusów obecnych w szczepionkach mogłyby mutować i wywoływać raka. Ale bez obaw. Istnieją sztywne normy odnośnie ilości DNA, jakie może znaleźć się w każdej pojedynczej dawce szczepionki. A co z prawdziwymi komórkami rakowymi, używanymi jako podłoże do namnażania wirusów? Przyznali, że mogą powodować raka, ale nie ma się czym martwić. Szczepionki są przecież poświęcone oczyszczone! Końcowy produkt jest odsączony, odwirowany, przejrzany, pozbawiony brzydkiego zapachu i zapakowany w sterylne fiolki dla naszego bezpieczeństwa. (Oczywiście fakt, że domagają się sterylnych fiolek i igieł dla tej parszywej mikstury jest śmiechu warty). Dziękujemy wam, życzliwi lekarze, ale niestety bez względu na to, co byście czynili, w ostatecznym rozrachunku oczyszczone gówno nadal pozostanie gównem. W jaki sposób zdołano przekonać ludzi do tego szaleństwa? Aby pojąć, w jaki sposób fanatykom kultu szczepionkowego udało się dzięki ich kazaniom przeciągnąć na swoją stronę większość społeczeństwa, poniżej kilka wybranych cytatów ze wspomnianego już spotkania w Agencji Żywności i Leków: Doktor James Cook, dyrektor ds. Chorób Zakaźnych w Centrum Medycznym Loyola: “[…] Uważam, że Agencja Żywności i Leków powinna stworzyć projekt pt. „Myśl tak jak pacjent”. Czy oni w ogóle są w stanie myśleć jak normalna osoba, słusznie zniesmaczona i pełna obaw przed tymi zanieczyszczonymi miksturami? Ale wróćmy do wywodu doktora Cooka: „Potrzebni są ludzie, którzy każdego tygodnia byliby na miejscu w klinikach, by prowadzić rozmowy z pacjentami lub ich rodzicami i wyjaśnić im, dlaczego [szczepionki] to dobry pomysł. I należy ich do tego przekonać. Ale wcześniej muszą zrozumieć punkt widzenia pacjenta, tj. czy oferowany produkt jest bezpieczny i czy pomoże. Pacjenci nie będą troszczyć się nazbyt o to, daję wam słowo, z czego został on zrobiony, jeśli tylko lekarze, którym od wielu lat ufają, powiedzą im, że oni już dokładnie to przemyśleli i że są zdania, że trzeba postąpić zgodnie z zaleceniem”. Jasne. Przemówił Bóg. Bądźcie posłuszni. I jeszcze raz doktor Cook: „Myślę, że na to, z czym musimy się uporać, trzeba patrzeć przez pryzmat idei nowego, pięknego świata. Uważam, że należy o tym mówić w taki sposób, by chwycili to w mig nie tylko dystrybutorzy, ale również pacjenci. Po tym, czego dowiedziałem się z danych i naszej dzisiejszej dyskusji, jestem przekonany, że te komórki liniowe są ważne dla dalszego rozwoju szczepionek”. Pozwólcie, że przetłumaczę to, co powiedział pan doktor – Dla normalnego człowiek to odrażające, a zatem musimy to po prostu jakoś adekwatnie zaprezentować. A teraz pora na wywód doktora Pedro Piedra z Uniwersytetu Medycznego w Baylor: „Chodzi tu głównie o proces wytwórczy, ale niewątpliwie idzie on w parze z kwestią publicznej percepcji. Jakby na to nie patrzeć, ostatecznie trzeba będzie opracować certyfikat bezpieczeństwa produktu i ulotkę informacyjną. Kiedy ktoś przeprowadza eksperymenty na zwierzętach i zauważa,

  że w jakiś komórkach pojawia się rak – powiedzmy wielkości 10^4 – to czy fakt ten oznacza, że istnieje potencjalne ryzyko powstania nowotworu, i w związku z tym pisze się o tym na certyfikacje bezpieczeństwa i na ulotce informacyjnej? Zobaczmy, co miał do powiedzenia doktor Phila Krause, Zastępca Dyrektora Wykonawczego z Wydziału ds. Szczepień w Agencji Żywności i Leków: „Myślę, że musimy to jakoś rozwiązać, w zależności od tego czy wierzymy, czy nie, w potencjalne ryzyko powstania raka. Słuchając wypowiedzi doktor Gruber, dochodzę do wniosku, że zarówno my, jak i producenci, z pewnym oporem przystąpilibyśmy do podjęcia działań, jeśli naprawdę bylibyśmy przekonani, że istnieje znaczące ryzyko pojawienia się nowotworu. Zwyczajowo ulotka informacyjna zawiera informacje o składnikach produktu, które mówią o jego bezpieczeństwa, które odgrywają pewną rolę w ocenie jego poziomu. A zatem nie mogę wprost odpowiedzieć na pana pytanie, bo to zależy od tej ostatecznej oceny. Trzeba mieć nadzieję, że ktoś zdecyduje się na te komórki i że w jakiś najlepszy możliwy sposób upora się z tą kwestią”. A co na to doktor Marion Gruber, Dyrektor Wykonawcza z Wydziału ds. Szczepień w Agencji Żywności i Leków: „Chciałabym dodać jedną rzecz – ma to związek z tym, o czym mówiłam wcześniej – uważam, że z chwilą, w której zdecydowalibyśmy, że musimy rozwiązać te kwestie w klinice, nie zgodzilibyśmy się na wykorzystanie tych komórek jako podłoża do produkcji szczepionek. Bylibyśmy bardzo niechętni, jeśli nie jesteśmy całkowicie przekonani co do adekwatności oceny klinicznej, o czym już dzisiaj rozmawialiśmy. Jeśli chcemy zamieszczać w ulotce informacyjnej dane kliniczne w związku z obawami w kwestii bezpieczeństwa produktu, to już lepiej nie wykorzystujmy tych komórkowych podkładów. Nie sądzę, byśmy naprawdę musieli opracować tak szczegółową ulotkę informacyjną, bo takie kwestie powinny być dokładnie przetestowane i ocenione na poziomie procesu produkcyjnego. My, recenzując te dane, musimy po prostu dojść do tego samego wniosku, mianowicie że te komórki są bezpieczne dla produkcji szczepionek”. A teraz moje tłumaczenie – Jeśli zostanie to przetestowane i uznane za bezpieczne, a potem zrecenzujemy te zniekształcone badania, zgodnie którymi to jest bezpieczne, to myślę, że nie musimy wspominać na ulotce informacyjnej o fakcie, że wirusy obecne w szczepionce namnożyły się na komórkach rakowych. Przepraszam, doktorze, a co, jeśli testy nie zostały przeprowadzone wystarczająco dobrze? A co, jeśli w końcowym produkcie obecna jest jakaś nierozpoznana materia, której „naukowcy” na chwilę obecną nie są w stanie wykryć? A co, jeśli wyznawcy uświęconej teorii wywoływania chorób przez zarazki nie mają pojęcia, co czynią? I ponownie doktor Cook: „Nie jestem inspektorem medycznym, a więc powiem jedynie, co myślę o odpowiedzi na komentarz w sprawie umieszczania danych na ulotce informacyjnej o komórkach nowotworowych, na których namnażają się wirusy, co może być przyczyną powstania raka. Powiedziałbym, i to jest moja osobista opinia, że musielibyście być bardzo ostrożni w kwestii stopnia rozbieżności pomiędzy tym, skąd pochodzi materiał, a tym, co rzeczywiście wkładacie do fiolki i opisujecie potem na ulotce informacyjnej. W pewnym sensie to nie ma ze sobą żadnego związku. Nie jestem w 100% przekonany, że bezpieczeństwo szczepionek, których podłożem są te rakowe komórki, mają coś wspólnego z faktem występowania nowotworów u łysej myszy. Istnieją pewne obawy. Nasza intelektualna dyskusja jest naprawdę interesująca. Kiedy mowa o tym, co znajduje się w fiolce, a także o tym, o co może zapytać pacjent, na przykład o bezpieczeństwo produktu. Nie będę przecież do tego wracał i mówił – No cóż, wie pan, komórki HeLa zabiły łysą mysz. Może to nie jest najlepsze porównanie, ale pomyślcie o tym, co robimy, wytwarzając toksyny bakteryjne lub podczas prac przygotowawczych. Nie chcecie chyba iść do kogoś i powiedzieć: „Wie pan, jad kiełbasiany uśmierca ludzi. Może wywołać paraliż. To naprawdę niebezpieczne” albo: „Wąglik zabija ludzi”, jeśli usiłujemy uzyskać jakiś rodzaj przeciwciał przeciwko antygenowi ochronnemu lub czynnikowi prowadzącemu do śmierci. Pewien stopień rozbieżności pomiędzy tym, co się wykorzystuje do produkcji szczepionek, i tym, co ostatecznie trafia do fiolki, należy wziąć pod uwagę, kiedy rozmawia się z laikiem, w przeciwnym razie zamącimy im całkowicie w głowach i odmówią przyjęcia czegokolwiek. Zresztą już to robią. Przychodzą na wizytę z katalogiem leków PDR. Możecie sobie wyobrazić jak to jest, kiedy próbuje się im powiedzieć, co mają robić. A zatem byłbym tu bardzo ostrożny”. Nadal sądzicie, że celem Agencji Żywności i Leków jest ochrona ludzi? Agencja Żywności i Leków nie tylko sypia od dawna z koncernami farmaceutycznymi – są już po zaślubinach, a obecnie odbywają przeciągającą się podróż poślubną. Jak bardzo trzeba upaść na głowę, by uwierzyć, że chore komórki prowadzą do zdrowia? © satirewire — Uważaj, o co prosisz. O co chodzi w całym tym szaleństwie szczepionkowych fundamentalistów? Nie mogą być oni istotami ludzkimi. Większość normalnych ludzi chce trzymać się z daleka od własnych i obcych wydzielin. Kiedy normalny człowiek widzi coś martwego lub chorego, z trudem ukrywa obrzydzenie. To z tego powodu mamy mydło i wodę, chusteczki higieniczne, kosze na odpadki i oddziały sanitarne. Całe to gówno ma być zmyte, wyrzucone, spalone lub zakopane. Widząc martwe resztki, normalni ludzie nie wymyślają receptur szczepionkowych, tak jak czynią to najwyżsi kapłani ropnego kultu, którzy zbierają je, patentują i sprzedają te medyczne ekwiwalenty papieskich odpustów jako „szczepienia ochronne”, a ludzie ustawiają się po nie w kolejce. Wierzą w mit o „zbawieniu w strzykawce” oraz w to, że szczepionki uchronią ich od cierpienia. Mają do tego prawo. Komórki rakotwórcze czy nierakotwórcze? Co wybierasz? Ja nie chcę żadnych z nich Jeśli twórcy szczepionek czerpią radość z bezmyślnej zabawy chorymi komórkami, to ich sprawa. Nieważne, że po dekadach „naukowych” badań, tysiącach publikacji naukowych i miliardach wydanych dolarów (z publicznej kasy) wszystko, co mają nam do zaoferowania, to wstrzykiwanie ludziom martwych komórek ludzkich lub zwierzęcych, nafaszerowanych chemikaliami. Zaszli jeszcze dalej aniżeli Jenner w eksperymentach z krowią ropą. Uważają to za szczyt kreatywności. Cóż, pozwólmy im na to. Jeśli chcą walać się w nieczystościach, ich sprawa. Ja natomiast odcinam się od tego. Nie chcę być zmuszana, manipulowana i przekonywana na siłę do zaakceptowania ich toksycznej brei. Szczepionkowcy, jeśli wciąż chcecie oddawać cześć ropnym wydzielinom, w porządku, wasza sprawa. Ale przestańcie wciągać w to normalnych ludzi. Tłumaczenie: PRACowniA

 • Maria cd : przykładowa analiza zawartości szczepionki Infarix Hexa

  "W grudniu br. grupa badaczy Corvelva ogłosiła pierwsze wyniki badania 6-walentnej szczepionki (6 w jednym) Infanrix Hexa produkowanej przez firmę GlaxoSmithKline (GSK), która zgodnie z opisem producenta powinna zawierać antygeny następujących patogenów: toksoid tężca i dyfterytu, antygeny krztuśca, 3 inaktywowane szczepy wirusów polio, antygeny wirusa żółtaczki B (Wzw b), oraz polisacharyd bakterii Hemophilus influenzae (Hib). https://www.ema.europa.eu...rmation_en.pdf.  Naukowcy byli zaszokowani, gdyż w szczepionce tej nie znaleźli żadnego z opisanych antygenów. Wykryto w niej jednak 65 różnych chemicznych zanieczyszczeń, szereg toksyn, nierozpoznane nierozpuszczalne i nietrawione przez enzymy polimery białkowe (będące prawdopodobnie agregatem indywidualnych antygenów), oraz rozmaite bakteryjne peptydy zdolne do stymulowania reakcji alergicznych i autoimmunologicznych. https://www.corvelva.it/s...mposition.html. Rozpuszczalność antygenów oraz ich podatność na trawienie przez enzymy są niezbędne dla interakcji z układem odpornościowym i produkcji przeciwciał. To wskazuje, że zbadana szczepionka Infanrix Hexa jest całkowicie bezwartościowa, gdyż układ odpornościowy nie wyprodukuje przeciwciał do teoretycznie zawartych w niej antygenów. Czyli nie uodporni przeciw żadnej z ww. chorób.  Natomiast wielka liczba zanieczyszczeń i trucizn zawartych w tej szczepionce wskazuje na jej dużą toksyczność, która ujawniła się już w badaniu klinicznym z 2009 r, podczas którego 36 dzieci zmarło, a 1700 zostało okaleczonych po jej podaniu. Mimo to, została ona zatwierdzona na globalnym rynku, więc zatruwa i zabija niemowlęta na całym świecie. W Polsce nie jest refundowana, więc naiwni rodzice płacą za nią z własnych kieszeni (1 ampułka kosztuje ok 180 zł), szkodząc swym dzieciom i nie dając im żadnej ochrony przed chorobami. Rodzice powinni natychmiast zaprzestać jej stosowania, a MZ powinno wycofać ją ze sprzedaży. Przewiduje się, że firma GSK zostanie oskarżona o fałszerstwa lub karygodne niechlujstwo przy produkcji szczepionek i nawet oskarżona o liczne morderstwa. https://vaxxter.com/infanrix-hexa-65-toxins-found-all-risk-no-benefit/"

  Naukowcy to są jacyś ludzie z bajkolandii (krasnoludki?)

  Oni WIERZĄ, że jakieś żywe biologicznie "antygeny" mogą się ostać po przejściu procesu produkcji szczepionki. W którym to procesie "antygeny" są zdenaturowane, a więc  powstają: "nierozpuszczalne i nietrawione przez enzymy polimery białkowe"  Summary :

  " Rozpuszczalność antygenów oraz ich podatność na trawienie przez enzymy są niezbędne dla interakcji z układem odpornościowym i produkcji przeciwciał. To wskazuje, że zbadana szczepionka Infanrix Hexa jest całkowicie bezwartościowa"  Szczepionka Infarix Hexa jest bezwartościowa. Tak samo jak inne szczepionki.  Przepraszam, jest wartościowa gdyż generuje zysk dla producenta.

  Dla traktowanego nią dziecka stanowi zagrożenie zdrowia i życia."  Maria.

 • Maria - bardzo dużo czytania, ale zgoda we wszystkich punktach

  Miła Koleżanko dzięki, że zadała sobie Pani tyle trudu publikując tutaj tak obszerny komentarz z fragmentami niezwykle ważnego raportu. Już ładnych parę lat temu najsłynniejszy włoski mikrobiolog , prof dr Stefano Montanari wraz ze swoją żoną Antoinettą Gatti opublikował tabelaryczny raport o zanieczyszczeniach we WSZYSTKICH szczepionkach (do niedawna był dostępny online). Oczywiście nie jesteśmy tak naiwni, aby przypuszczać, że zanieczyszczenia te powstały na skutek braku higieny w laboratoriach producentów. Program depopulacji za pomocą szczepionek trwa już od dziesiątków lat.

  Nie muszę dodawać, że małżeństwo Montanari-Gatti to od lat najbardziej przesladowani naukowcy we Włoszech.

  Apropos choroby z lat 60tych zwanej polio. Była to choroba, której wirus powstał w wojskowym laboratorium (Fort Detrick?), czyli broń biologiczna. króra najbardziej atakowała dziecięce nóżki.

  Oczywiście wkrótce pojawiła się szczeionka, która podobno ratowała dzieci. Tymczasem pewien prowincjonalny lekarz. dr. Frederick Klenner z Reidsville, NC. odkrył (inspirowany przez prace Linusa Paulinga), że duże dawki witaminy C, stosowane dożylnie leczą polio w przeciągu 2-3 dni. Wyleczył tym sposobem dziesiątki małych pacjentów. Kiedy pare lat później usiłował zreferować swoje doświadczenia na ogólnostanowym kongresie lekarzy w USA, nikt nie chciał go słuchać. Lekarze byli kupieni. Dr Linus Pauling, również obywatel USA otrzymał 10 lat wczesniej(w 1954 r.) nagrodę Nobla za udowodnienie zdumiewających leczniczych funkcji witaminy C. Szybko jednak,, oczywiscie z pomocą Big Pharmy o tym zapomniano-

  Pozdr. serdecznie

 • wk.ny - komentarz z 9 list. 17.48

  Nie wiem, dlaczego Pański koment został zablokowany.

  Wkejam poniżej:

  "Data publikacji: 2021-11-09 17:48:01

  Proszę zadać Sobie pytanie, czy kiedykolwiek rządzącym zależało na dobru społeczeństw przez nich zarządzanych, a przestanie Pan się wahać i zastanawiać "gdzie leży prawda"?.. Bill Okienko jest synem czołowego eugenika tamtych czasów, a sam jawnie mówi o depopulacji, ma udziały w każdej z firm produkującej szczypawki, a WHO jest praktycznie jego własnością, jako największego sponsora..  Autor komentarza: wk..ny  Blog autora: Spartakus

 • Autor ****

  https://prawy.pl/116313-uszkodzone-plody-pasozyty-w-preparatach-mrna-zaplanowane-zarazy-i-geoinzynieria-to-juz-nie-tylko-futurologia/?fbclid=IwAR1TsPeAUe42aT1GpYZc8K6i0Mdgo-z8kgP-bKwKAvvKkmPAEbIs2rcmT1s

 • Link

  https://prawy.pl/116313-uszkodzone-plody-pasozyty-w-preparatach-mrna-zaplanowane-zarazy-i-geoinzynieria-to-juz-nie-tylko-futurologia/?fbclid=IwAR1TsPeAUe42aT1GpYZc8K6i0Mdgo-z8kgP-bKwKAvvKkmPAEbIs2rcmT1s

 • Niedzielski rozmawiał z Faucim o pandemii COVID-19. "Osoby niezaszczepione mają 12-15 razy większe ryzyko hospitalizacji"

  Osoby niezaszczepione mają 12-15 razy większe ryzyko hospitalizacji od osób zaszczepionych - napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski po spotkaniu z amerykańskim lekarzem, głównym doradcą medycznym Białego Domu dr. Anthonym Faucim.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/573582-niedzielski-rozmawial-z-faucim-o-pandemii-covid-19  Kłamca Niedzielski po spotkaniu z głównym kłamcą Anthonym Faucim. Fauci to kłamca i oszust, który zlecał badania nad groźnymi wirusami Chińczykom w Wuhan, ponieważ w USA były zakazane przez Obamę… Znalazł sobie Andrzejek mentora, brawo! Wystarczy wziąć dane z jakiegokolwiek kraju aby się przekonać, że to bezczelne kłamstwo w żywe oczy.

  • @kula Lis 70#Niedzielski rozmawiał z Faucim o pandemii COVID-19.

   Gnojki. Budują dla nas więzienia.

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#kula Lis 70#Niedzielski rozmawiał z Faucim o pandemii COVID-19.

    Belgia: 70 proc. pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19 to osoby zaszczepione! Belgijski minister zdrowia Franck Vandenbroucke poinformował, że aż 70 proc. pacjentów z COVID-19 we flamandzkich szpitalach jest w pełni zaszczepionych.    https://dorzeczy.pl/zdrowie/223651/belgia-70-proc-pacjentow-w-szpitalach-to-zaszczepieni.html

   • @Joanna M.Wiórkiewicz#kula Lis 70#Niedzielski rozmawiał z Faucim o pandemii COVID-19.

    Gates udzielił wywiadu na temat wirusa i szczepionek. Chce nowego podejścia


    https://dorzeczy.pl/opinie/224740/gates-chce-nowego-podejscia-do-pandemii-i-szczepionek.html

    • @kula Lis 70#Joanna M.Wiórkiewicz#kula Lis 70#Niedzielski rozmawiał z Faucim o pandemii COVID-19.

     Czy może mi Pan zdradzić, jak wstawiac w komentach obrazki i filmy? W starej wersjim kiedy dałam w komencie link, to natychmiast wskakiwał obrazek. Z filmami tak niestety nie było, ale teraz ani jedno, ani drugie...

 • Tlenek grafenu jak żywy- warto zobaczyc (krótkie)

 • Hydra vulgaris - pasożyt niezniszczalny

 • Resort Niedzielskiego ogłasza: tylko trzecia dawka przedłuży ważność paszportu covidowego

  Ministerstwo Zdrowia wydłuża ważność certyfikatów covidowych dla osób po trzeciej dawce szczepienia. Dokument będzie ważny przez rok od daty przyjęcia dawki przypominającej.........Zatem ludziska nie garną się do 3-ciej szprycy. Trzeba zachęcić talonem na wolność. Gorycz, że przyszywany Polak który nie podlega polskiej jurysdykcji Polakowi to robi. Bez jednego wystrzału stajemy się niewolnikami we własnym kraju. Na pohybel kolaborantom i zdrajcom! Nie wiem dlaczego mam podejrzenia graniczące z pewnością, że gdzieś tak w lutym będzie promowana 4 dawka…

  • @kula Lis 70#Resort Niedzielskiego ogłasza: tylko trzecia dawka przedłuży ważność paszportu covidowego

   Cykl wprowadzania kolejnych dawek będzie prawdopodobnie 12-miesięczny czyli roczny, gdyż pierwszy rok "akcji depopulacyjnej" wykazał, że niemożliwe jest wyszczepienie całej populacji w jeden rok. Nigdzie na świecie, poza tak mikroskopijnymi kraikami jak Gibraltar czy Bhutan to się nie udało.

   Dlatego "antyszczepionkowcy" zostaną poddani terrorowi sanitarnemu, a szczepany będą poddawani "planowej eutanazji kilkuetapowej".

   Przypominam mój ulubiony wątek czyli prognozę Deagel.com na 2025 rok - przykładowo dla USA zaledwie 99 mln zamiast obecnych 330 mln, a dla Niemiec tylko 28 mln (nawet mniej niż w PL) z obecnych 82 mln.

   Tak więc "cała zabawa" to jest dopiero PRZED nami !