Grupa hiszpańskich naukowców zrobiła pod mikroskopem optycznym niesamowite zdjecia zawartości "szczepionki" Janssen-Cilag (Johnoson& Johnson). Przedstawiając je zwróciła się do opinii publicznej z prośbą o pomoc.

Kiedy 28 czerwca br. grupa hiszpańskich naukowów La Quinta Columna pod kierownictwem dr. Ricardo Delgado przedstawiła wstępny raport o zawartości zredukowanego tlenku grafenu w szezpionkach, posiadała już wiedzę o obecności szeregu innych elementów zawieszonych w płynie, jednak wobec rewolucyjnego odkrycia trucizny pod nazwą tlenek grafenu, nie chciała się na razie do tych pozostałych elementów odnosić. Pełny raport z dokumentacją naukowcy przedstawili odpowiedniemu sądowi , jednak ten schował sprawę głęboko do biurka- jawny dowód skorumpowania sądów hiszpańskich.

W swoim 158. programie sprzed kilku dni La Quinta Columna udostępniła nowe zdjęcia i filmy na temat zawartości szczepionek przeciw COVID. Z tej okazji hiszpańscy naukowcy pokazali film z zawartością szczepionki Janssen pod mikroskopem optycznym.Szokujące, że to, co zaobserwowano, pokrywa się z wysuszonymi próbkami krwidr Zandre Botha i zdjęciami zawartości szczepionki Pfizer, które niedawno udostępnił dr Franc Zalewski. 

 

Szczepionka Johnson & Johnson skuteczna przeciw mutacjom z RPA i Brazylii

 
Co dokładnie jest wstrzykiwane ludziom? Czym jest to, co elity i ich współpracownicy chcą w nas
zaszczepićić? Wiele rzeczy w „szczepionkach” nie może zostać zidentyfikowanych poza tlenkiem grafenu i dziwnym metalem- twierdzą hiszpańscy naukowcy (istnieą już dość dokładne analizy zawartości „szczepionek”; o tym w następnej notce- przyp.JMW) La Quinta Columna wzywa każdego, kto ma pojęcie o tym, co widać w tym najnowszym
filmie, aby skontaktował się z nim i pomógł mu w pracy w ujawnieniu prawdy o modnej 
truciźnie do wstrzykiwań.  

Poniżej film z zawartością szczepionki Janssen (niestety, tutaj sie nie da wstawic filmu!).

rumble.com/vnpq07-janssen-vaccine-under-light-microscopy.html Na filmie widać przez chwilę coś, co definitywnie wygląda na nano-chip.

Poniżej szereg zdjęć z mikroskopu optycznego. Więcej pod tym linkiem: 

www.orwell.city/2021/10/janssen.html